Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Sej med 81, pa dx9 je razlika samo v vodi... pa še to je stvar okusa kera ti je lepša, pa 5xxx serija geforcov ni dx9 nikol lepo podpirala, tko da dx8 rules za to grafo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se mi zdi pa podoben tudi Auto Assault.

a je možno igranje Auto assaulta tudi na kakih zastojnskih(cracked) serverjih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj obrnil Dreamfall: The longest journey 2, špil seka v vseh pogledih. Snel sem si ga zaradi všečnih slik, samo ponavadi, ko mi je kakšna stvar tko všeč me sama igra zelo razočara. Tud tle na začetku, sem se rabil mal privadit na okrnjeno igralnost v primerjavi z recimo Tomb riderjom. Sam kasneje sem se spomnil da je to ubistvu avantura v stilu Full throttle, al pa tist monkey island al kaj je že bil, kakršne so bile popularne včasih, tko da je igralnost žanru prilagojena. Prvi del The logest journey, se je štel za eno izmed najbolših avantur. Ko je bil "in" sem probal samo demo, ker se mi ni dalo brat vsega tega kar klobasajo v igri. Tud pri tej se mi ni na začetku, kasneje pa kar poslušaš :)

Na začetku sicer ne veš točno kaj bi delov ampak te kar naenkrat potegne v zgodbo, ki te žene v nadaljevanje. Zadnih par dni sem hodil spat že v jutranjih urah, ker sem si stalno govoril sam še tole...

Sam svet v igri je za :blink: :eek: , bolšega še nisem videl, tud world of warcraft se skrije. Zgodba je tako dodelana in tud čudovito zrežirana, maš res občutek, da so avtorji vedli kaj delajo :).

Uganke v igri niso preveč težke, pa kljub temu sem enkrat al pa dvakrat pokukal v vodiča. Tud vse je tako narejeno, da se težko zgubiš, kar je sam v + igri :).

Minus gre na račun pretepanja, bi bilo lahko bolj dodelano, pa malo glede konca. Res da se mojstersko zaključi, se se skor zjoku :), ampak se vse nekako ne konča. Kot da bi avtorji cilali na nadaljevanje, no upam da ga miseljo hmal naredit

Vglavnem da ne bom več nakladu, še ena slikca, pa priporočam :)

post-4351-1152529196_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da je mal neumesno, ampak je skoraj v vsaki temi kakšna neumesna debata vmes :) Pardon ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok mam problem... a je komu ratal zalavfat RISE AND FALL ???? K sm probu z vsemi mogočimi programi pa mi ni ratal.?? :cry: :cry: Če je komu ratal nej pove kako mu je uspel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo ksno igro k letis z lovcem oz. vojaskim letalom??

mah miljo jih je .. odpri mantis.si poglej pod letalske simulacije in izberi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem si skinil igerco sem dobil bin in cue file???? kaj naredim? za iso fajle mi je jasno ampak bin???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi igral igre? :BUA:

Nevem, vsak posameznik ima drug odgovor na to vprašanje. Če ga nimaš, ti tudi drugi ne moremo pomagati. Igre so kot film, le da dosti boljše, saj je slednji skriptiran (ga je nekdo spisal kot knjigo), medtem ko lahko v igrah spreminjaš potek dogajanj, kar se odraža na igralčevem liku in izkušnjah samega igralca. Tudi "pogledat" se je navadno ne da v 2 urah. Sam igram zato, ker me potegne noter vsebina (Half-Life, Grand Theft Auto, Hitman, Splinter Cell itd.), ki je ponekod boljša kot pri filmih. Učinki, tako svetlobni kot zvočni za filmom ne zaostajajo, prvi ga ponekod celo prekašajo. Nenazadnje je tu še adrenalin (F.E.A.R),ki ga ne manjka ne pri puščavniških načinih, kot tudi multiplayerskih. V igraš greš lahko kamorkoli in si kdorkoli. Postavljanje v različne vloge pa je že od nekdaj bila človeška želja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY: Z Deamon Toolsom lahko odpreš .cue file in ti bo program ustvaril virtualni CD-pogon tako, da boš lahko igrico pognal iz diska.Lahko pa z Nerotom zapečeš .cue kot Image in potem s pravim cdjem inštaliraš :)

Drugače pa a kdo igra CSI 3 Dimensions Of Murder ? Men je full dobra sam k se mi je pri prvi misiji čisto na koncu zataknilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Drugače pa a kdo igra CSI 3 Dimensions Of Murder ? Men je full dobra sam k se mi je pri prvi misiji čisto na koncu zataknilo :hmm:

Sej maš tm ene hinte za pomoč... drgač pa povej kje se ti je zataknlo... 1 misijo sm naredu :OK: :OK: ž

P.s. tisto žensko je ubil un umetnik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A online pa nič ne špilate, CSS, cs 1.6 al pa cod 1/2?

Jest sm se nekako v mladih letih naveličal singlov, zdej res samo še mp-je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Sej maš tm ene hinte za pomoč... drgač pa povej kje se ti je zataknlo... 1 misijo sm naredu :OK: :OK: ž

P.s. tisto žensko je ubil un umetnik :P

A un jo je ubil.Ma pomoje mam že vse dokaze pa use sm že nekak primerjov pa raziskov.Edin pr unmu orlu (kao morilsko orožje) še nimam rdečga kvadratka pa pr sliki od unga umetnika.Pomoje je še neki v stanovanju od unga umetnika (tm sm najdu samo uno sliko pa mislm da barvo na njej),nevem pa kaj je un kipc,ker ga nemorm uzet al pa krkol.Pove pa tud noben nč več :wacko:

sjeng: CS 1.6 sm igrov 4 leta oz. začel sm z 1.3 pa potem igrov do 1.6,bil v nekaterih klanih pol sm pa account prodal.Mogoče če bi zj dobu account, da bi spet kej začel nažigat,da vidm kok mam še kej skilla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he jst sm pa cod, pa cod2 do nedavnega skos nažigal, pa sm včer probal in ni skilla sploh več :D, no skor nič.

Pa pol si kej na dchju visel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!