Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Žal mi je da spet težim vendar...

Našel sem naslove iger simulacij letal/letenja konkretne igre pa ne najdel za pivo in pol...

če kdo ve za kako stran al pa da jo ma...prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem bi rad imena dobrih??

Loc On: Modern Air Combat

Il2 Sturmovik

teh dveh ne morš/smeš falit

il2 je najboljša letalska simulacija do sedaj! sem preigral vse tri dele in lahko rečem samo eno igra je zakon in jo preprosto moraš preigrati če si ljubitelj letalščin :worship:

pa še nasvet če nimaš igralne palice je vse skupaj brezveze

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iljušin je super, ampak težka, ko sam satan. Sam sem največ preigral Nova Logicove (arkadne) simulacije: F-16 Multirole Fighter, F-22 Lightning 3 in Mig-29 Fulcrum.

Mimogrede: včeraj sem kupil nov Splinter Cell: Chaos Theory preko bolhe za 3.000sit, medtem ko ga v trgovinah ne dobiš spljoh (ne posamezno). Niti ne vem, če se je dal kdaj dobiti. Uspešnega cracka nikoli niso naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY: Z Deamon Toolsom lahko odpreš .cue file in ti bo program ustvaril virtualni CD-pogon tako, da boš lahko igrico pognal iz diska.Lahko pa z Nerotom zapečeš .cue kot Image in potem s pravim cdjem inštaliraš :)

Drugače pa a kdo igra CSI 3 Dimensions Of Murder ? Men je full dobra sam k se mi je pri prvi misiji čisto na koncu zataknilo :hmm:

gracias, ravno za CSI se gre tako da ne vnaprej vsega povedat :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tourist trophy končan :rolleyes: zmagal na vseh dirkah, 'odklenil' vse motocikle

včeraj sem si sposodil PS2 in tourist trophy - kaki kurac!!!! :slap: prej smo igrali med sabo in je OK, včeraj pa sem šel igrat misije in sem po 1 uri znorel :angry2: prvo neke avtošola vaje pol pa grem dirkat. začnem z 250 ccm skuterjem in se nekaj naganjam, hočem dobit boljši motor pa nikakor da prehitim računalnik, malo zapeljem preko robnika pa mi že da "mission failed" itd.

nevem a sem butast ampak igrce špilam da lahko sanjam kako dirkam z dobrimi motorji ne pa da se furam z slabšimi ko mi doma v garaži stojijo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, tudi meni se je na začetku dogajalo enako in sem se j...al z onim skuterjem, moraš se enostavno navadit stila vožnje in pol, ko enkrat obvladaš, hitro prideš do superšportnih 'izstrelkov', pol pa gaaaasssaaaa :kva2: ....sam ne prehitro obupat, ker špil je res super .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hal ona X-boxu je kr kul, na pcu ga nisem še videl.

igra kdo Soldat? Kakšni so vaši nicki?

js ms pa gledu reklamo za PC pa sm mislu da je ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hal ona X-boxu je kr kul, na pcu ga nisem še videl.

igra kdo Soldat? Kakšni so vaši nicki?

Evo dol vlečem, pa da probam, itaq nimam kej pametnga za počet :D

Nick- Sjeng

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko prosim lepo kdo da kode za igro mafia the city of lost heaven, ker sem probal vse trainere na megagames pa noben ne dela pa nič, ker me pri eni misiji me vedno ubijejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sjeng: Tudi na DCH forumu sem bil ja.Ampak, ko sm vidu, da samo še nabijajo gor sm nehov pregledovat :) nick je bil pa isti kot tu.Drugače pa de_nuke + awp owna :)

Pervy: Ni problema,hehe CSI je huda sploh ta Dimensions of Murder k maš tok možnosti, da samo gledaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko sem bil tud jst zasvojen par dni z tem špilom, smo šli s kolegi vn pa so oni razmišlal kaj bomo za pit kupil, jst pa kako bom quest končal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eve-0nline :worship: :o :slap: :worship:

zadeva seka in je ziher najboljši MMO špil...imajo svoj Radio, celo Internet Tv kjer prenašajo Tournamente in bitke.....res neverjetno organizirano.... :slap:

nikoli se ne sesuje server, razen 1 uro na dan ko imajo rezervirano za vzdrževanje in ga sami izklopijo...stvari v igri pa je toliko, da po 3 letih igranja, ljudje sploh še ne preizkusijo vsega...vesolje je tolikšno, da ne poznam nobenga, ki bi vsega videl, čeprav je špil že leat on-line...

zadevo začel špilat pred 17 dnevi.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12. a great deal

no saj ni problem v tem da ubijejo mene, vedno ubijejo onadva ko sta z mano, vedno tam ko greš po stopnicah dol pol pa prileti granata onadva pa se tam kar streljata namesto da bi se umaknila :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12. a great deal

no saj ni problem v tem da ubijejo mene, vedno ubijejo onadva ko sta z mano, vedno tam ko greš po stopnicah dol pol pa prileti granata onadva pa se tam kar streljata namesto da bi se umaknila :angry2:

No recmo da je ta morda malce bolj zoprna, ampak ni tak problem...

P.S. Najprej pojdi tam ko je za avte, tako da vržejo molotovke (nato se umakni), vzemi tommygun in razsteli avte. Unadva modela bosta potem streljala na "barabe" z te strani. Ti pa pojdi po stopnicah, in ker bodo uni tako zaposleni z tvojima "pomagačema" jih boš ti lahko vse pošical v hrbet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo špila Live for Speed prek onlina? (sim :OK: ulator dirkanja z avtomobili) kar všečna igrca.- na prvi slikci vidte moj skin za ta avto. od r1 luči ;)

liveforspeed.net

lahko pa si ogledate tud stran našga teama, kjer najdete tud nekaj video posnetkov:

Racing Team Mustang

post-3491-1154107736_thumb.jpg

post-3491-1154107893_thumb.jpg

post-3491-1154107923_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RaceBoy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!