Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

no se ena slikca od yamaha skina

ps. naša stran zgleda da ne dela.. tuki mate pa link do filmčka. jest sem tist v plavem michelin avtu =):RTM race session

post-3491-1154108631_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RaceBoy_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kaj je zdaj z mafijo 2, baje že veliko narejenega pa ni založnika ker zahtevajo preveč denarja?

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kaj je zdaj z mafijo 2, baje že veliko narejenega pa ni založnika ker zahtevajo preveč denarja?

Mene to že nekaj časa zanima :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No recmo da je ta morda malce bolj zoprna, ampak ni tak problem...

P.S. Najprej pojdi tam ko je za avte, tako da vržejo molotovke (nato se umakni), vzemi tommygun in razsteli avte. Unadva modela bosta potem streljala na "barabe" z te strani. Ti pa pojdi po stopnicah, in ker bodo uni tako zaposleni z tvojima "pomagačema" jih boš ti lahko vse pošical v hrbet :D

Tnx morem probat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kaj je zdaj z mafijo 2, baje že veliko narejenega pa ni založnika ker zahtevajo preveč denarja?

Ja sam res, ker baje je The Godfather polomija. Tako da se mi ga sploh ne da downloadat. Upam da bo Mafija 2 temeljila na Mafiji 1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res, ker baje je The Godfather polomija. Tako da se mi ga sploh ne da downloadat. Upam da bo Mafija 2 temeljila na Mafiji 1.

ej ne govort dokler ne vidiš .) .) godfather je prov hud špil :OK: :OK: pa rečte kar čte... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno! Prihaja Test Drive Unlimited na PC, kjer se bomo lahko pomerili vozniki motorjev in avtomobilov istočasno! :OK: :kva2: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno! Prihaja Test Drive Unlimited na PC, kjer se bomo lahko pomerili vozniki motorjev in avtomobilov istočasno! :OK: :kva2: :eek:

Kdaj pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi kliknil na stran, bi se ti odprla in napis Playstation 2 bi ti bil viden .... .)

Ja vem da se ga igra na playstation-u. Samo ko sem nekaj loadal prek emula, sem videl grand turismo (pc) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno čakam na TT superbikes - Isle of man z 60+ motorji za PS2 :blink:

javim čez kak dan al pa dva kak je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki: To so verjetno screenshoti za PS2 ane? Ker če bo taka grafika na PCju,pol... :kva2:

Drugače sem pa ravnokar obrnu CSI 3:Dimensions Of Murder,zelo huda igrca,morš met dobre oči in logiko.Edino,kar je moteče je bedno nalaganje (loading...) med lokacijami.Drugače pa vredna igranja :)

Sem si pa čez vikend sestavu v Thermaltakovo ohišje mal bolši hardware od zdejšnjega laptopa da bom lahko v teh deževnih dneh mau igrce nažigov,ko nemorš bit na motorju.Dejte predlagat kšno dobro streljačino.Sm igrov Quake 4 pa je Single Player bedn,multiplayer bo pa treba na LANu sprobat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky na PS2 nikoli ni bla boljša grafika kot na kompu, razn seveda če setup kompa bolj bovgi

Hitman Blood money igraj če še nisi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!