Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Acclaim games bo igro BOTS dajal zastonj, denar pa bodo dobivali od reklam ki se bodo vrtele med samim igranjem. Težko je reči kako nas bodo te reklame motile med igranjem, a glede na to, da reklame vidimo že vsepovsod, neke hujše krize ne bi smelo biti, saj bo navsezadnje igra zastonj. Vsekakor zelo zanimiva strategija založništva iger. Vir: SWP št. 159, str. 67 in http://www.gamespot.com/news/6144914.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sjeng: ti si reku da COD2 igraš ane? A maš to originalnega a dela tud brez cd-keya po internetu?

Drugač je pa tud Wolfenstein:Enemy Teritorry zanimiv,no vsaj svoje čase je bil,predn sm CS začel igrat :) Bo treba zj spet account za steam dobit pol pa če še kdo igra lahko udarmo kšno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki: To so verjetno screenshoti za PS2 ane? Ker če bo taka grafika na PCju,pol... :kva2:

Slike so iz X-boxa 360, tako da bo na PC-ju... treba kakšno novo grafično kratico noter zmontirat :D

Pervy, sem igral to igro. Motorji res trgajo gate, ko stisneš po gasu, ampak hitro se tudi razpacaš v skalnatih ograjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sjeng: ti si reku da COD2 igraš ane? A maš to originalnega a dela tud brez cd-keya po internetu?

Drugač je pa tud Wolfenstein:Enemy Teritorry zanimiv,no vsaj svoje čase je bil,predn sm CS začel igrat :) Bo treba zj spet account za steam dobit pol pa če še kdo igra lahko udarmo kšno :yea1:

He he jst mam kr original, oba špila cod1 in 2, drugač je pa tut Brdaus neki cod2 owner.

Si Red Orchestra že probu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he jst mam kr original, oba špila cod1 in 2, drugač je pa tut Brdaus neki cod2 owner.

Si Red Orchestra že probu?

Za ta Red Orchestra sm pa že neki slišov.Baje nimaš merilnega križca pa podobnih sranj in je kao najbl realistična.To bo tud treba sprobat,čeprov vem, da k dobim account za CS,da nebo nobene druge igrce na disku k sam CS 1.6 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja neki sm bral kritike za Red O. pa so kr precej skritiziral, baje preveč realističn, drugač pismo CS-ja pa tut probu še nism, ni več časa tolko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje nimaš merilnega križca pa podobnih sranj...

si ga pa na ekranu označš ;) ;) to tud pri CS delajo... kako pa mislte da te z magnumom brez zumiranja zadanejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ga pa na ekranu označš ;) ;) to tud pri CS delajo... kako pa mislte da te z magnumom brez zumiranja zadanejo .)

Temu se reče skill :P Škoda k nimam nč več posnetkov iz warov od CSja :naughty: Če ma kdo originalen Half-Life 1 pa da nerab cd-keya za steam pa če ga posod/odstop bi biu full hvaležen,ker HL1 je full težko dobit pa tud nevem,če bi ga kupvov za tok kokr bom še igrov,mogoče pol pozim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadne dni igram hitman bloody money pa me skoz bl navdušuje, zmer maš neki za delat, pa vlik različnih poti skozi misije.... ponavadi zmer uzamem tak način da se skrivam in ubijem največ 5-10 ljudi na level :D - mi je bolj zanimivo kot neko linearno pobijanje vsega kar hodi in diha...... red orchestra sm si pa tud že zlowdov, sam pa še nism probu igrat..... ko bom probu bom povedu mal vtise pa to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna atletska poza! No, da razložim, kako je prišel sem gor. Ene par nadstropij višje sem ga brcnil čez ograjo in ga hotel vreči v morje, vendar je ladja polna cevi in je ded na njegovo žalost zahaklal ob eno.

post-1649-1154826812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splinter Cell: Chaos Theory :) Odličen špil.

Matr tega Splinter Cella vsi hvaljo pa nikol ga nism probov :hmm: Bo resno treba sprobat.Sam kaj ko je full mal cajta za te stvari :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splinter Cell: Chaos Theory :) Odličen špil.

Sem inštaliral, pa mi napiše vstavi cd v drug cd rom ali nekaj takega, samo kam naj dam če mam samo 1 cd rom :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem inštaliral, pa mi napiše vstavi cd v drug cd rom ali nekaj takega, samo kam naj dam če mam samo 1 cd rom :cry:

rabiš crack... al pa prek anti blaxxa probi ali pa prek starforca...

ME ZANIMA ČE JE KDO USPOSOBIL PIRATSKO VERZIJO RISE AND FALL CIVILIZATION AT WAR???!!! :?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skrekal zadevo pa mi ko zaženem igro mi napiše da je igra naletela na težavo in se mora zapreti .)

Jaz sem kar nekaj časa probal usposobit "sposojeno" verzijo iz interneta in ni bilo variante, da bi jo uspel zagnat. Isto s King Kongom. 500 crackov sem dol potegno pa nobeden ni delal, niti hide4us ne. Tako sem jo kupil preko Bolhe za 3000sit (original seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar nekaj časa probal usposobit "sposojeno" verzijo iz interneta in ni bilo variante, da bi jo uspel zagnat. Isto s King Kongom. 500 crackov sem dol potegno pa nobeden ni delal, niti hide4us ne. Tako sem jo kupil preko Bolhe za 3000sit (original seveda).

TOrej ni šans da jo usposobim :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOrej ni šans da jo usposobim :cry:

Na žalost ne. Probaj kdaj kaj preko Bolhe čekirat, ker jaz sem svojega dobil še original zapakiranega za 3000sit, kar se mi ne zdi veliko. Je pa res 1A komandovščina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne. Probaj kdaj kaj preko Bolhe čekirat, ker jaz sem svojega dobil še original zapakiranega za 3000sit, kar se mi ne zdi veliko. Je pa res 1A komandovščina.

vse se da .) .) :grim :grim sam tapravga g33k a morš dobir da ti razloži kako .) ;)

TOrej ni šans da jo usposobim :cry:

veš kaj... na filebits u praši... men so za use špile znal odgovorit na golden tombu.... na filebitsu so pa tud carji :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toca 3 -----> crackana

.)

Chaos theory 3 isto....tukaj

edini problemi z igrami trenutno so s Starforce protection..... <_< vse drugo, se da zaobiti....

:OK: :OK: jst se spomnem... ta toca je prvi špil k ga nism mogu s krakat :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!