Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

kakšen čas in s katerim motorjem, pa verjamem da igraš na pro-mode

bo treba probat :)

Če hočeš posodim,da se mal "nadrkaš" potem pa race :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo kje zasledil kakšno napoved, da Tourist Trophy prihaja na PCje? :hmm:

A se splača PS2 nabavt,več al manj za Tourist Trophy in Grand Tursimo 4 in podobne dirkaščine... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na PC tega špila ne bo, ker je eden izmed špilov zaradi katerih se kopuje to konzolo.

Splača se nakup, sploh če jo dobiš kje poceni, obstaja tud mnogo drugih špilov, ki so res hudi. Pa še ni nadgrajevanja kot pri PCju(edino chip po želji), vse dela kar daš not :).

Ni pa to za prvo osebne igre, sem jst probov nek killzone, pa sem rabil pol ure treninga, da sem prehodil ene 20m :D

Prav tako pa se dobi ps2 plošček, ki ima še usb izhod, tko da ga maš lahko še za na PC, jst sem dal 3k v merkurju. Dirkačine je tko veliko bolše igrat koker pa na tipkovnico. (dober, volan je bolši, sam včasih je problem s postavitvijo)

Edina slabost je, da kar vsem čez čas odpove laser in dobiš "disk read error". Sam se to preprosto popravi, je veliko vodičev na internetu, dela je za cca 10min.

Konzole so zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj kolega pa obvlada prvoosebne streljačine na konzolah - igra z gamepadom. Tako, da se dajo čist normalno igrat, če znaš oz. ko se navadiš. Najbrž tud ne bi znal igrat takšnih igrc, če bi imel prvič v življenju miško v roki. Torej, če bi od malega ven že igral z gamepadom, bi se ti prav zagotovo zdelo igranje prvoosebnih iger na konzoli čist normalno. .) Tako kot zdej z miško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale carbon se mi pa ne zdi nc kej extra... edin tuning bo mal bol zanimiu :hmm:

sej to ja vse isto... mogoče kakšen drug avto, nekaj novih dodatkov, novi triki, nove fore ... drugače pa špil ostaja enak .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavo PS2 samo zaradi Tourist Trophy da vidim o čem tolko hrupa, zdaj pa me zanima še kire igre so ok na tej konzoli špilam pa večinoma dirkanje pa like GTA igre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno kak Grand Turisimo 4,MotoGP 06 (sem bral opis v Jokerju,je baje kr uredu),drugače pa za igre poglej na www.joker.si - imajo tudi spletno trgovino Igibiba,ki je bila najbolša spletna rač. trgovina v letu 05 (ali 06,nevem točno) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam FLAT OUT 2 Zakon špil :OK: :OK: :OK:

http://flatout2.sierra.com/us/ :worship:

Potegnil dol reloaded verzijo, dela vse normalno, samo glasba ne špila, pa ene čudne ločljivosti so, 1024x768 pa sploh ni :cry:

A ima kdo kako idejo?

Kakšne druge verzije pa ne bi dol vlekel, bi spet trajal par dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!