Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Fantje, kaj se mi bolj splača...ali rabljen PS2 s čipom, 2kontrolerja, 8mb kartica in 6iger =28k (za 8k doplačila pa še volan s pedali in šoltheblom) ali pa nov PS2 za 30k :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj o tej igri glih Roky sprašuje :D js jo lowdam... dan ali dva :D pa bo dol :OK: upam d bo delala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kaj se mi bolj splača...ali rabljen PS2 s čipom, 2kontrolerja, 8mb kartica in 6iger =28k (za 8k doplačila pa še volan s pedali in šoltheblom) ali pa nov PS2 za 30k :hmm:

Itak, da rabljeno! Seveda, če je z njim vse ok. Drugač pa povej, kdo to prodaja, pa bom šel js kupit! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tale SBK čelenđ pa kr ql zgleda... bomo vidl kak se kej spila :OK:

edin grafika mi mal slaba deluje na slikah .)

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z rablenimi PS2jkami je tko, vsi majo problem z laserji. Tko da čist odvisen kako dobiš, lahko je laser tik pred smrtjo lahko pa ne :). Jst ko sem kupil mojega (10k) sem prec fasal "Disc read error", pa sem mogel pol laser spucat pa kot laserja se mal spremeni, zdej pa lepo lavfa, to koker sem gledov se zgodi z praktično vsemi PS2, sam je malo morje člankov na netu kako se to odpravi in je za cca 10min dela.... Upam da bo delal še dolga leta :).

Lahko pa fašeš kašnega, ki ma kot že tko zvit, da laser kar v drugo stran cila :D, pa ga bo pobralo kmalu, tko da najbol sigurno je, če kupiš novo, maš saj mer dok je garancija :).

Ampak spet, če je bivši lastnik metal notri samo original igre, pa pogledal ene par dvd filmov ne bi smelo bit načeloma nič narobe. Pa tud ko pečeš rezervne :rolleyes: kopije, če jih pečeš na najmanjši hitrosti, se podalša življensko dobo laserju.

Tko da ja, velik je od sreče odvisen kako fašeš :)

Pa še to, če maš sam en gamepad, se dobi v merkurju za 3k tazga k podpira še usb priklop pa ga imaš lahko še za na računalnik, kakšne dirkačine so veliko bolj igralne koker pa na tipkovnico, pa še vibrira :D

Superbajki bodo pa že danes dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to, če maš sam en gamepad, se dobi v merkurju za 3k tazga k podpira še usb priklop pa ga imaš lahko še za na računalnik

Jst sm kupu drugi gamepad v črni gori za 4 eure (cirka 960 sit)... :D

Pa je enak ko v Merkurju... Vidm da se Merkurju potem splača prodajat :D ;)

Drgač jst sm za mojga rablenga dau 12 čukov, pa sm dubu FIFO 2004 original, Gran Turismo 3 original, pa neke streljačine pa LMA Manager 2005 original... seveda nimam čipa... sm pa zato kupil Tourist Trophy in drkam ko nor :) ... ja, pa laser je še brezhiben... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti Suberbike challenge je tud bol tko. Sej se trudi bit simulacija in ima vse primesi, od slajdanja, do wheelijev, občasno te tud mal zmeče.... Sam enostavno vse skupaj ni dobro povezano v celoto. Motor kar nekaj pleše, linijo če loviš al pa ne, zadna bremza ima prevelko vlogo v ovinku, jo sam pritiskaš pa te bol notri nese, AI je bol ubog, prvi ovink jih doskrat zjebe, vozniki kar nekaj vijugajo, te pa kolikor tolk upoštevajo, se noben kar ne zabije vate(se pa zato ti tolk večkrat v njih :D). Največji problem je pa po mojem mnenju kamera, kar pleše, včasih jo mal zmeče, ne veš al drsiš al kaj, pa kar slika mal preskakuje občasno, če na kako lukno zapelaš (ja celo lukne so, uprašanje če namerno) jo tud zmede.

Zvok podpira 5.1, pa zvoki motorjev so tud različni in je razlika med 999 pa zx10, sam standardno za igre so toni veliko višji kot v živo.

Grafika nič posebnega, ni slaba, ni dobra.

Prav tako nima podpore za igranje preko spleta, podpira samo 2 igralca na isti kišti.

Mene je kar mal razočaral, sem mislu da bom lahk med zimo drku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!