Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

strategija z odlično grafiko in super igralnostjo...je res :OK: :OK: :worship:

link prosim. LINK PROSIM :kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kašnem sistemu pa to špilaš, k zgleda kar zahtevno?

špilam na amd 3100 + sempron, geil 1 Gb, R9600pro 128...mam večinoma vse na medium in mi plune 30 fps...ima ful dober sistem za ugotavljanje fps, ki ga naštimaš v settingsu...če dam vse na ful ima 1-5 fps :D

vse na minimum okol 70 fps...torej se da špilat z normalnimi računalniki...predlagam pa, da jo poizkusite, ker je res carska špilja.... :D

:OK: :OK:

uf mogoce sm res, ne vidim nobenega download game opcije :hmm:

http://www.mininova.org/search/?search=company+of+heroes

oz. privatni torrenti za max download speed

jst mam Loading verzjo, ne rabi nič cracka, samo serial, ki je v nfo

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igrali bi virtualno dirko, zmenili bi se v kateri kategoriji bi dirkal, po kateri pisti in pa št. krogov.

Zgledalo bi pa nekako takole;

Tracks: Grand Valley Speedway (full)

Apricot Hill

El Capitan

Seattle

Suzuka

Autumn Ring (full)

Infineon Raceway

Laguna Seca

Circuit de Valencia

Nurburgring

Each track is worth: 50 pts for 1st

40 for 2nd

25 for third

18 for fourth

11 for 5th

8 for 6th

5 for 7th

3 for 8th

2 for 9th

1 for 10th.

Authorized bikes: Yamaha YZF-R1 RM

Honda CBR1000 RR RM

Suzuki GSX-R 1000 RM

Kawasaki ZX-10R RM

Ducati 999R RM

BMW K1200S RM

MV Agusta F41000S RM

Aprilia RSV1000 R RM

You must complete 2 laps in pro mode of each track. Replays will not be required but a picture of your TV screen where it shows the times will be.

a je že kakšen kandidat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj nej bi pa to izšlo? Ker kokr vem ga že dolg oblublajo..

A je kdo mogoče igrov Driv3r-ja.Se splača dol potegnt ? :hmm:

jaz sem ga igral in je res dr3k... :BUA:

u, 1000 objava :yes:

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm to že dol potegnu pa mi med inštalacijo eno napako jav pa prekine :( Ma mogoče še kdo podoben problem ?

s kje si pa dal dol?

ker je veliko mest, če ti ne dela probi s kje drugje potegnit...jaz dajem zdaj dol z bittorentom...javim če dela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... neki sm brau ... še iskalnik sm uporabu ... pa ne najdem nč, dejte mi prosim pomagat!

obstaja mogočo kaka igrca, kjer se voziš s skuterji, pa ne da je na netu, prav stvar, ko je vlka prek 300Mb :)

a obstaja to? :?

LP

Popravljeno . Popravil DrummY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm to že dol potegnu pa mi med inštalacijo eno napako jav pa prekine :( Ma mogoče še kdo podoben problem ?

dal dol s torrenta, dela BP... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dal dol s torrenta, dela BP... :OK:

Tudi jaz sem preko torrenta downloadal s programom uTorrent in ko v Downloads mapi hočm pognat datoteko fearcombat_en_107.exe mi napiše "Ne morem pognati "fearcombat_en_107.exe": Navedene poti ni mogoče najti.! " :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa en čuden problem z bitLordom. Pri dolvlečenju nekaterih špilov, je na koncu skupna velikost odjete datoteke večja kot pa je nazivna.

Recimo Company of Heroes je velika 3.6gb, dol mi je pa potegnil skoraj 5gb, zaradi česar se čas dl-ja občutno podaljša. Velikost na disku je pa 3.6gb.

A ima kdo kakšno idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno gre za izgubo podatkov oz. opuščeni oz. zanič podatki...sicer se meni to ne dogaja...malo zamenjaj stran od koder vlečeš zadeve dol...odjemalnik oz. program nima s tem nobene veze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imaš prav. :hmm:

Čeprav piše, da je bilo samo 5mb zanič podatkov.

Pa probej zamenjat klienta

azureus ali bitcomet

do zdej ni še nobedn nič reku da bi delalo podobno

prvega mam jest že od kar je zunaj pa je vedno OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti Suberbike challenge je tud bol tko. Sej se trudi bit simulacija in ima vse primesi, od slajdanja, do wheelijev, občasno te tud mal zmeče.... Sam enostavno vse skupaj ni dobro povezano v celoto. Motor kar nekaj pleše, linijo če loviš al pa ne, zadna bremza ima prevelko vlogo v ovinku, jo sam pritiskaš pa te bol notri nese, AI je bol ubog, prvi ovink jih doskrat zjebe, vozniki kar nekaj vijugajo, te pa kolikor tolk upoštevajo, se noben kar ne zabije vate(se pa zato ti tolk večkrat v njih :D). Največji problem je pa po mojem mnenju kamera, kar pleše, včasih jo mal zmeče, ne veš al drsiš al kaj, pa kar slika mal preskakuje občasno, če na kako lukno zapelaš (ja celo lukne so, uprašanje če namerno) jo tud zmede.

Zvok podpira 5.1, pa zvoki motorjev so tud različni in je razlika med 999 pa zx10, sam standardno za igre so toni veliko višji kot v živo.

Grafika nič posebnega, ni slaba, ni dobra.

Prav tako nima podpore za igranje preko spleta, podpira samo 2 igralca na isti kišti.

Mene je kar mal razočaral, sem mislu da bom lahk med zimo drku :)

sem enakega mnenja... morm rečt da me je po en stran kr mal razočarala igrca.. mugoče zato k sm preveč prčakvov.. maš ene par nerealnih scen, recimo zapelš na travo te kdaj res nerealno nese bočno, in sploh ne padeš, ponavadi je tako tudi po asvaltu.. če voziš v dežju je krneki v tej igrci.. al pa se to sam men zdi :trance_33_sleep: uglavnem.. nevem no, je dobra igrca, pa ni dobra igrca :D mugoče paše kdaj mau za krajšanje časa..

glede tiste igrce GTIracing, kjer imaš samo VWje se mi pa zdi škoda časa za lowdanje.. vožnja ni niti mal podobna realni vožnji, s (pre)veliko hitrostjo lahko izpeleš ovink in podobno... avto se sploh ne razbije (razn kšna malenkost), edina stvar k je dobra je ta, da lahko avto "spedenaš" pa še to je use skp bl klavrno narjen.. moj osebn mnene je da je škoda časa za lowdanje, sploh pa za igranje :) igrca me ni razveselila, in je že uninstalirana :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!