Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

ja, če bi rad igre zastojn downloadal se obrni na druge "ilegalne" strani, jaz sem ti dal link s povezavo, kjer o igri lahko kaj več izveš...drugače se igre da kupiti, downlodat se jih pa ne da iz uradnih strani...vsaj večino ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če bi rad igre zastojn downloadal se obrni na druge "ilegalne" strani, jaz sem ti dal link s povezavo, kjer o igri lahko kaj več izveš...drugače se igre da kupiti, downlodat se jih pa ne da iz uradnih strani...vsaj večino ne...

Mnja pol more bit res hud poker,ker večino kar sem jih igral so freeware.Bom dol potegnu,hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je komu ratal usposobit tole igrco?? :? :? probu z craki, antiblaxx om pa ni šlo :? Mi lahko kdo pomaga?? :hmm: :cry: :? :? LP

Jest mam torrent od cracka pa špila. Če kdo rab pm me :>

lp

Popravljeno . Popravil dukeman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj k jo boš igrou ti sploh ne bo dobra :D sj boš vidu... ni sploh realna za vozt.. :angry2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kdaj pride vn command & conquer tiberium wars??? :? :? kaj pa NFS CARBON, kdaj se ga bo dalo zlowdat :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potegno dol DEMO 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal, ki dela samo 60 minut, bi pa blo fajn met celo samo je ne najdem na nobenem torentu. Jo je slucajno kdo na katerem meni neznanem opazil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potegno dol DEMO 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal, ki dela samo 60 minut, bi pa blo fajn met celo samo je ne najdem na nobenem torentu. Jo je slucajno kdo na katerem meni neznanem opazil?

klik daš za per ?? :P :D :)

Zadnjič sem slišal, da se baje da igrat igrce k so narejene za playstation tud na računalniku :? :? Baje morš imet sam en program :hmm: :hmm: kdo mogoče ve ali je to možno in če kdo pozna ta program :hmm: :? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se rallyja tiče je :worship: Richard Burns rally daleč najbolša simulacija rallyja .. posebej če maš volan . Lansko leto je moj brat zmagal v slovenskem pokalu :D ga morm mal pohvalt :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!