Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Da se ga tudi zastonj igrat :rolleyes:

a je kej boljš s temi privat serverji...ker ko sem jaz začenjal, pred leti, so se stalno sesuvali in podobno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tega je blo dost, zato sem jst nehal špilat. Sam to ni bil problem z serverji ampak z samim špilom. Sem pa pol še enkat kasnej probov, pa so zgleda vse popravel, sam se mi ni dal spet ene in iste queste delat, pa tist lvl nabirat pa sem kar nehu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse igralce igre Counter-Strike: Source !

Pozdravljeni !

Prinašam dobro novico za vse igralce CSS-ja. Na Slovenski CSS sceni se je pojavil nov public server za vse igralce tega sveta. Na serverju ni pinga (kar pomeni, da server ne šteka). Igrale se bodo navadne offical mape in tudi par najboljših custom map bo. Tudi sami boste lahko izglasovali mapo itd. Cheaterji se na serverju ne bodo pojavljali, za kar bodo poskrbeli admini in VAC2. Čim bolj oglašujte server, da vsi dosežemo tisto kar si želimo. Da bi tudi Slovenska CSS scena postala kot je drugje po svetu. Na serverju ste dobrodošli tako kot mladi, tako stari.

Podatki serverja:

IP: 89.212.16.128:27015

Velikost: Za 32 igralcev

Tickrate: 66 (konstantno)

Še enkrat vljudno prosimo, da probate tale server čim bolj oglaševat. Hvala in lep pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej, kje je kšn junak, k bi odpeljal eno virtualno dirko ?

ps. tourist throphy :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej, kje je kšn junak, k bi odpeljal eno virtualno dirko ?

ps. tourist throphy :devil:

a je za pc tudi ali samo za ps2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že kdo downloadu nfs - carbon? (Need.for.Speed.-.Carbon.PC.DVD.ENG-RELOADED.torrent)

prava igra ali fake?

Če boš downloadal ali pa kdo drug nej pove,če je igra okej :hmm:

Drugače pa a je kdo mogoče kje zasledil kakšen prihod nove igre iz serije C.S.I. ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večkrat se je že zgodilo, da je bila igra na internetu (dosti) pred uradnim izidom...

seveda....Scarface je bila prej veni recimo, pa Cesar IV tudi če se ne motim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!