Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

O šit kera grafika :eek: Dost folka pohval tale Gothic pa me zanima,če je res tok fajn,da bi tole 3jko probov pa upam, da bo tekoče delala na Radeonu 9800pro :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crysis bo uber alles, zaupam v crytek, vsaj glede na far cry, izšla brez kakršnegakoli obljublanja kaj vse bo nadnaravno dobro, pol smo pa dobil enga najboljših špilov na svetu, tale crysis bo potrgov :OK: gothic 3, zgleda lepa grafika, vendar teli kao screenshoti znajo bit obdelani s photoshopom, tko d bomo vidli pol, k bo igra nared za igranje, igral sem dvojko in mi je bla zlo všeč, predvsem način igranja, grafika nekaj vmes, jezilo pa me je preveč hroščev :BUA: upam da v trojki tega ne bo :D

evo kle pa si lohk zlowdate demostracijo mojga špila :D http://www.jaracsoft.com/Muzzle_SF_demo.exe , več o igri pa izveste kle http://www.jaracsoft.com/muzzle.php , celotna verzija bo na voljo v parih dneh, prosil bi za komentarje, hvala :D

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crysis bo uber alles, zaupam v crytek, vsaj glede na far cry, izšla brez kakršnegakoli obljublanja kaj vse bo nadnaravno dobro, pol smo pa dobil enga najboljših špilov na svetu, tale crysis bo potrgov :OK: gothic 3, zgleda lepa grafika, vendar teli kao screenshoti znajo bit obdelani s photoshopom, tko d bomo vidli pol, k bo igra nared za igranje, igral sem dvojko in mi je bla zlo všeč, predvsem način igranja, grafika nekaj vmes, jezilo pa me je preveč hroščev :BUA: upam da v trojki tega ne bo :D

evo kle pa si lohk zlowdate demostracijo mojga špila :D http://www.jaracsoft.com/Muzzle_SF_demo.exe , več o igri pa izveste kle http://www.jaracsoft.com/muzzle.php , celotna verzija bo na voljo v parih dneh, prosil bi za komentarje, hvala :D

včeraj link nekaj časa ni biv dosegljiv, ker so ble ene napake na strežniku, zj dela spet normalno

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, fanjte sm spet mal zbolsu cas v Tourist Trophiju- Laguna Seca 1:26.5 :kva2: :kva2: :OK: :yea1:

Ti se kr fajn ogrevi, hmal dobim špil nazaj pol pa... :whistle:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neboš vrjel... to sm naredu na tvojem špilu :naughty: :naughty: :naughty: :P

se mi je kr zdel :P

evo da boš mal treneru; Valencia 1.36,2 B)

... pa da se nazumemo, PRO mode

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, fanjte sm spet mal zbolsu cas v Tourist Trophiju- Laguna Seca 1:26.5 :kva2: :kva2: :OK: :yea1:

As pelu tok? Ampak to s prisilnim krešom tm čez šikano nakonc ne?

Brez kreša sem pelu tm 1:29, drgač pa 1:25,7 cbr1000 rr RM :grim

neboš vrjel... to sm naredu na tvojem špilu :naughty: :naughty: :naughty: :P

Lažeš kurba,včeri nisi nikol tok pelu pr men :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GTR 2 ZAKON

GTR 2 ZAKON

pa ta špil dela piratski??? al je treba kar lepo pridno original kupt thx to starforce texhnology!???

just asking :)

al je spet cela jeba usposobit, da obide starforce!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela že, sam brez volana nimaš kej praskat pr tem špilu :)

Jst sem na gamepad špilu, pa ni ravno šlo, na tipkovenco pa sploh ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ello

no jst sm pa zlowdu tole verzijo NFS carbon a [isoHunt] www[1][1].torrent.to...Need.for.Speed.Carbon.PC.DVD.Multi-Unleashed -_mininova.org_-... no uglavnm file je velik 3.02 G in ga odraram iz majših rar fajlov (75 mb) in nastane en velk rar 3.1 G , vendar pa za tega napiše tole [attachmentid=84616]. OKey... ve kako se to geslo dobi, odstrani karkoli??? ... no v redu jst instaliram net pumper dam poglejte tole [attachmentid=84623].. okey jst te številke ne najdem nikjer na net pumperju. Mogoče ve kdo rešitev??? .) :hmm: ty

fajl.bmp

fffffajl.bmp

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm še nek postavu to vprašanje... pa so rekl da ni mogoče da sm nfs carbon dubu, tko da je en fake fajl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!