Skoči na vsebino

Yamaha TZR 2003


rokm88

Priporočene objave

ne vem če je govora o taisti yamahi ki sem jo jaz imel leta 97-99....bila pa je letnik 96....zgledala pa je tako

SLIKA11a.JPG

SLIKA_2Aa.JPG

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn je to najboljš 50cc cestak---temu primerna bo tud cena (okol 700ksit :( :( :( )

pr nas bo zdej v kratkem(ne vem točn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi blo avspuha bi sigurn mislu da je saj 125 :P sam zgledaba pa full dobr B)

sam tazadna strehca je rahlo predovga <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblika je odlicna me zanima ce bo koncna tudi taka :D Samo pomojem je tak zablokiran ko vsi ostali novi modeli tak da...Pustimo se presenetit :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr odblokiranem pa naj bi bla okol 100kmh

:D :D :D :D :D

se bom vzdržal komentarja

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, dobro...ne se kregat...sej je vseeno če gre 80 al pa 85....sam da ima mladina kaj za vozit...motor je izredno lep....ma če bi bil jst v Yamahi bi 250 CCm različico poslal ven...ma bi šle za med...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, dobro...ne se kregat...sej je vseeno če gre 80 al pa 85....sam da ima mladina kaj za vozit...motor je izredno lep....ma če bi bil jst v Yamahi bi 250 CCm različico poslal ven...ma bi šle za med...

In kdo bi jih kupoval???? :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sn vcasih Tomosu (direktorju razvoja Stanicu) tezil nej 125 cc cestaka vn vrzejo, pa jim ni potegnal kuk biznisa je v tem... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sn vcasih Tomosu (direktorju razvoja Stanicu) tezil nej 125 cc cestaka vn vrzejo, pa jim ni potegnal kuk biznisa je v tem... :blink:

pa reč jim naj tud 50cc cestaka nardijo......naj zgleda kot tzr-ka sam naj je pocen(tomosova tradicija :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa reč jim naj tud 50cc cestaka nardijo......naj zgleda kot tzr-ka sam naj je pocen(tomosova tradicija :D )

Je treba podpirat tradicijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtomatika prbiješ gor plastike od RSke, pa maš. Aerodinamika na vrhuncu, pa še Rossi bi težil za en krog :P :D

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še Rossi bi težil za en krog :P :D

itaaaak!!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je ena izmed pribliznih skic, kok nej bi na zunej zgledal (sam sem zadnji del mal zaje*u, premajhno kolo in podobno):

midi_agm125s.jpg

tole je osnovna ideja o okvirju (zadnji del naj bi se dal odsraufat, kao za lazja popravila):

midi_okvir1.jpg

tale mashina naj bi pa gnala vse to (2 cyl, inline, 2T, originalno ma 175 ccm, ce bi dal pa 40 mm bata not namest 48, bi mel pa 125 ccm, pa vodno hlajenje pa cilindra od GP specialk naj bi mel):

midi_tomostwin-agregat.jpg

v bistvu je tta masina dvojna elektronikova masina.

LP, Zok B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!