Skoči na vsebino

KAMENIK NI KRIV


Priporočene objave

Pa kaj se sedaj pregovarjate okoli Kamenika. Fant in njegova druzina so itak barabe. Vemo, da ima na vesti vec kaznivih dejanj: preprodaja droge, izsiljevanja, ponarejanja. AMPAK on je se vedno na prostosti. Ze za ta druga necedna dejanja bi moral dobiti 20 let. Je pac nase sodstvo cist v kurcu. Pa se place imajo visje kot poslanci.

Mene pa moti, da se veliko vec medijske pozornosti posveca primeru Petek. V skoraj vsakem denvniku na Popu poslusamo Petek gor, Petek dol, parlamentarna preiskovalna komisija, predsednik bo odstopil, predsednik se je premislil, predsednik je gost v studiju, TRALALA HOPSASA.

Mogoce je pa primer pretepenega novinarja bolj pomemben kot stiri trupla in storilec na prostosti.

A javnost nekdo namerno zavaja???

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se bi bilo potrebno vprašati, kje ima Kamenik tisti denar, ki je bil ukraden ...

kje je denar? polovica pri marjetici nosan, druga polovica pa v švici :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je lederman pravilno to pojasnil.

Vendar kaj ko na sodišču to ne velja kot dokaz.

Vsi vemo da je tako, vendar barabi ne moreš nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa moti, da se veliko vec medijske pozornosti posveca primeru Petek. V skoraj vsakem denvniku na Popu poslusamo Petek gor, Petek dol, parlamentarna preiskovalna komisija, predsednik bo odstopil, predsednik se je premislil, predsednik je gost v studiju, TRALALA HOPSASA.

Tadej

Petek je njihov stanovski kolega ! To je jasno kot beli dan ! In če ne bodo ti skupaj držali in opozarjali na nepravilnosti, ja kdo bo potem ??!!

Ne se čudit ne se bat, to so igre brez meja ....

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa primer Makoter... Heh, mene bo pa država oskubila ker sem se 42 km/h preveč pelala!?! :rolleyes:

yes

male ribe vedno v mreži ostanejo

velike jo pa raztrgajo..

:(

takotijetosrcemojepress

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, mene bo pa država oskubila ker sem se 42 km/h preveč pelala!?! :rolleyes:

Čist prav da te kaznuje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, mene bo pa država oskubila ker sem se 42 km/h preveč pelala!?!  :rolleyes:

Čist prav da te kaznuje.....

Ojoj ... na tvojem mestu bi kr v tla gledal ...

Nekoga obsojaš in mu privoščiš kazen za 42 km/h preveč hitrosti ... štiri trupla in goro denarja pa kr tako pozabiš ...

Da o ostalih pizdarijah povezanih s Kamenikom - iki sploh ne omenjam ...

NE BODI NEVOŠČLJIV IN ŠKODOŽELN ... živi svoje življenje in ne nagajaj drugim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO NOSATA MARJETICA.....mater,če je pa res kriv.....jest nebi mogel spat,da sem takemu alpskemu čefurju pomagal na prostosti ostat!!!!!!!!

BRAVO še enkrat.....sicer pa sodstvo z ministrom,k si zaradi lastne neumnosti na biciklu razbije pol ksihta itaQ..........BEDA,gremo se rauberje........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, mene bo pa država oskubila ker sem se 42 km/h preveč pelala!?!  :rolleyes:

Čist prav da te kaznuje.....

Ojoj ... na tvojem mestu bi kr v tla gledal ...

Nekoga obsojaš in mu privoščiš kazen za 42 km/h preveč hitrosti ... štiri trupla in goro denarja pa kr tako pozabiš ...

Da o ostalih pizdarijah povezanih s Kamenikom - iki sploh ne omenjam ...

NE BODI NEVOŠČLJIV IN ŠKODOŽELN ... živi svoje življenje in ne nagajaj drugim ...

EXACTLY MY PIONT.

Hvala..

Saj jaz bom kazen plačala (če mi s pritožbami ne rata), vem kaj sem storila narobe (khm, ustavila-ni šlo drugače) in bom kaznovana za to. Unemu pa bojo moj denar dajal, pa je ubil 4 komade in bo še naprej drek mešal.. ;) Pošteno, ni kaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!