Skoči na vsebino

Primer "Petek"


marijan

Priporočene objave

  • 2 let pozneje...

Ja, kazni naj bi bile visoke.

Za enega pretepenega med 10 in 12 leti.

Če pa 5 let fukaš svojo mladoletno hčerko pa 3 leta pogojno.

Poleg tega pa so/bodo zaprli in obsodili samo izvajalce. Do naročnikov pa še vedno nihče ne upa stopiti in jih ovaditi.

Napeljevanje k storitvi kaznivega dejanja je tudi kaznivo, ali ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek jih je dobu po gobcu ker je stegoval tam k ni treba :BUA: sedaj spet kurba jokca kwa da ni prav pr obsodbi... :SS spet jih bo dobu gor na kumaro da bo mir dal seronja :SS prfukal pa se je je na račun batin not v pofukani parlament med same barabe.. :SS :SS :SS

njih bi blo treba vse dotolčt k sam lažejo in kradejo raji :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

advokat jih je dobu po gobcu ker je stegoval tam k ni treba :BUA: sedaj spet kurba jokca kwa da ni prav pr obsodbi... :SS spet jih bo dobu gor na kumaro da bo mir dal seronja : ...

???

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se takoj, ko sem izvedel, res zamislil in se poskusil postaviti na njegovo mesto, torej kaj si tak človek misli po taki razsodbi in kako sprejema sodstvo,policijo, državo in vse skupaj...grozno nad groznim!

Petek drži se :cry:

PS:Osebno mislim da bo pravici zadoščeno, vendar še nekaj časa ne, ker kolikor so govorili je v to zgodbo vpleteno precej ljudi velikega kalibra......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prej pozabil, advokat, tudi zate mi je zelo hudo in se mi smiliš...

Raje še enkrat preberi, kaj si napisal in se malo zamisli :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prej pozabil, advokat, tudi zate mi je zelo hudo in se mi smiliš...

Raje še enkrat preberi, kaj si napisal in se malo zamisli :BUA:

dobro vem kaj sem napisal..........zato pa pravim petko se je preveč praskal tam kjer ga ne srbi..

pa če si ga poslušal zopet zdrahe dela..kot da ni pametnejšega dela v butalskem parlamentu :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res skrbi kam gre ta država.

Če kaj veš, vidiš, slišiš, je bolje, da se obrneš stran in se pretvarjaš, da te ni. Ja delat se je treba, da te NI. Potem jih ne dobiš po grbi. In vse je fino. Kaj pa potem, če nabutajo enega novinarja, ki je izbrskal, da nekdo krade in to povrh vsega še objavil. Glavno je, da se imamo fino in da imamo demokracijo.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lepo je u pravni domovini biti mlad... :xx: :xx:

....bom pa jaz na radar prletu 20 preveč, bi me pa najrajš slekl in sezul :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da je hotel preveliko rezinico torte...oziroma je bil malo premalo diplomatski... :rolleyes: kar seveda ne spremeni dejstva, da je ne toliko policija kot sodstvo in pravo totalno gnilo <_< tu v tej državi noben za nič ne odgovarja...vsega so krivi kitajci :fredy: ... :afro1:

j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te prebunkajo,

je to hudo.

če te fejst prebunkajo,

je to še hujše.

če potencialcev ne obsodijo,

je to za žrtev verjetno najhujše.

hvalabogu še nisem stestiral na svoji koži.

ampak,

ko je včeraj Petek komentiral obsodbo,

pa mi je s

svojo novinarsko obarvano

politično demagogijo

o skorupirani državi

in preganjavico

pošteno dvignil pritisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času je zopet zmagala pravica, morda so se začele določene stvari popravljati na sodiščih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batine, oprostilna tožba - za poslansko klop. Tudi z državo se da sklenit sporazum.

Država ali del njihovega vrha naroči umor Petka, ker jim je prišel preblizu.

Sklenjen kompromis. Pomiloščeni morilci, oziroma plačanci države, Petek pa lepo v poslansko klop. Če ne sprejmeš, pa si čez čas res hladen.

Pred desetimi leti - orožarska afera na slivniškem letališču. Vsled tega prijeti - aretirani trije (ponarejene marke, orožje, municija, mamila), čez teden dni, pa so se že lepo sprehali na prostosti. Še do danes, od te tojice ni bil nihče obsojen, niti obtožen.

Tudi takrat je bil zraven (tako se je šušljalo) Janez Janša. Pa glej ga zlomka. Sedaj pa je Petek poslanec SDS. Naklučje, ali????????

VIR:Večer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navedi državo, kjer ni tako.

Hrvaška.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbija recimo je model evropske države in pravne ureditve. zakaj? ker je tako neverjetno podobna italiji (politikisoglavnimafjoži).... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!