Skoči na vsebino

nalepke za na motor


..::NRG::..

Priporočene objave

Zakaj glih racing?? Pjt v kksn sitotisk&kopirnico tm bodo zihr znal nardit se kksne nalepke. Sam dj prosm te ne racing, tukj kjer jst zvim(jesenice) majo vsi nekj racing pa sport pa nuben nima za burek prot mojmu typhoonu pa ni tak skuter k bi se znjim hvalu ampak vseen..

No seveda morm pa puvedat da je _strudl_ hitrejsi, ampak se vseen nima nobenih racing nalepk gor, sicer ga je pa stresu(skor totalka), tko da sm jest spet na 1pozicji :) :P :P :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, joj kok komplicirate :) :) .....vse to lohk nardiš doma (če maš tiskalnik)

najprej poščeš slikco (na netu....) pol pa jo shranič, pa jo v wordu nardiš na pravo velikost, pol pa nucaš še samolepilni papir (dobš ga v vsaki papirnici), pa pol to gor sprintaš , pa zaščitš pred dežjem tako, da z onim širokim lepilnim trakom (lohk tud s tanjšim, sam se pol vidjo črte) prelimaš slikco, pol pa sam še izrežeš pa pripopaš :)

čist simpl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko sm si jh jes ene par naredu sam dasm dau namest selotejpa guno folijo taprozorno kje za zveske oblimvt. ustale sm pa razlicne farb nalek vn zrezou paj blo tut kul. cist odvisn kasne nalepke voc met :rolleyes:

Popravljeno . Popravil _strudl_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa v familji človeka ko ma firmo ki se bavi s tem. nalepke, mikice, table, poslikava avtov. vsega dela ta človk. tak da mam vse zastonj. pa še delat grem letos k njem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!