Skoči na vsebino

kaj vam je tolk tezko profil mal izpovnt??


Priporočene objave

Nagaya bo preverila, če so drugi pridni, sama pa razen starosti nima nič vpisano...

Boš tudi ti pridna, Nagaya?

pa še ta je napačna ..starost namreč..lahko jo spet malo spremenim, da bo bolj pestro :winkiss:

in ne, ne bom pridna. :afro1: (ideja o "profiliranju" ipak ni moja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ta je napačna ..starost namreč..lahko jo spet malo spremenim, da bo bolj pestro :winkiss:

in ne, ne bom pridna. :afro1: (ideja o "profiliranju" ipak ni moja)

Je s tvojo anonimnostjo laže kritizirati in podučevati druge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz v mojem profilu pol stvari sploh ne morem vpisat. npr kateri motor imam??? :alien1:

tko da nč od tega .)

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je s tvojo anonimnostjo laže kritizirati in podučevati druge?

se boš bolje počutil, če boš vedel moje ime in priimek?

verjami - ne boš.

in zakaj rabiš telefonsko številko?

in kaj bo, če boš vedel kateri motor je v garaži?

ti bo kraj bivanja sogovornika pomagal pri evaluaciji posta?

in kaj boš povedal na ICQju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz v mojem profilu pol stvari sploh ne morem vpisat. npr kateri motor imam??? :alien1:

tko da nč od tega .)

Klikni na Nadzorni center (poleg Preglej nove objave), nato Uredi profil (levo, pod rubriko Osebnostni profil). Tam vpišeš motocikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte se..bom danes preverila, če ste bli pridni.

se boš bolje počutil, če boš vedel moje ime in priimek?

verjami - ne boš.

in zakaj rabiš telefonsko številko?

in kaj bo, če boš vedel kateri motor je v garaži?

ti bo kraj bivanja sogovornika pomagal pri evaluaciji posta?

in kaj boš povedal na ICQju?

Če se jaz ne bom počutil bolje, zakaj misliš, da se boš ti in govoriš drugim, da boš preverila, če so bili 'pridni'?

In res bi se počutil bolje, ker sem preko znanih podatkov spoznal že nekaj prijaznih ljudi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudiča, iz kje ste pa sedaj potegnili to temo? :OK:

No ja, pa da vidimo, če se je stanje po mojem pozivi izpred 5 let kaj izboljšalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se jaz ne bom počutil bolje, zakaj misliš, da se boš ti in govoriš drugim, da boš preverila, če so bili 'pridni'?

In res bi se počutil bolje, ker sem preko znanih podatkov spoznal že nekaj prijaznih ljudi!

vem da je sarkazem "lost art" in da ga ni vešč vsakdo..ampak v ignoranci pa res na rabiš pretiravat.

spoznavanje lahko vršiš tudi preko zasebnih sporočil..baje, tako pravijo. pa še kakšna mična gospodična bo imela tako več manevrskega prostora in ji telefon ne bo zvonil v nedogled ker njena telefonska ne bo dosegljiva vsem hormonalnim neuravnovešencem foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da tisti, ki vpiše svoje vsaj osnovne podatke, ne bo sral po forumu, klatil neumnosti in pljuval po drugih. Svojih kompleksov ne bo zdravil tako, da bo lajal na vse in vsakogar, kar v svojem realnem življenju ne upa. Za svojimi abotnimi stališči ne stoji, ker se ne ve kdo je, ali pa ga pozna samo peščica. To pa, mislim, ni osnovni namen foruma. Na koncu ti bo pamet solil nekdo, ki je povohal samo APN-a in in še to v svoji mladosti. Forum naj v debati izraža mnenja posameznikov in ne žaljivk. Opazil sem, da žalijo in nadirajo ter imajo vse in vsakogar za debila predvsem taki iz svinjskih dolin, od tam neki,..... Če jaz napišem oz. odgovorim na žaljivko z enako mero, stojim za svojim stališčem in sem dotičnemu pripravljen to reči tudi v "ksiht". Pol pa da vidimo, ali je v stanju debatirati in, ali ima pod temi pogoji jajca, ali pa je navadno spresrano tele.

Zame se ve od kod sem, kdo sem in ni me težko najti. Zato bom tudi pazil, da se ne bom blamiral s pisanjem neumnosti. Neznancem pa je vseeno, še uživajo v proizvajanju navadnega sranja.

Na osnovi danih podatkov od kod si (kraj - brez naslovov!), starost in kaj voziš, ti ne bo nihče ukradel identitete, spoznaš pa lahko nekaj simpatičnih sosedov, ki jih potem lažje povabiš na skupno vožnjo, pomagamo si med seboj in simpatično druženje slično mislečih bogati življenje. No, z mojim polletnim stažem izražam samo moje mnenje. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da tisti, ki vpiše svoje vsaj osnovne podatke, ne bo sral po forumu, klatil neumnosti in pljuval po drugih. Svojih kompleksov ne bo zdravil tako, da bo lajal na vse in vsakogar, kar v svojem realnem življenju ne upa. Za svojimi abotnimi stališči ne stoji, ker se ne ve kdo je, ali pa ga pozna samo peščica. To pa, mislim, ni osnovni namen foruma. Na koncu ti bo pamet solil nekdo, ki je povohal samo APN-a in in še to v svoji mladosti. Forum naj v debati izraža mnenja posameznikov in ne žaljivk. Opazil sem, da žalijo in nadirajo ter imajo vse in vsakogar za debila predvsem taki iz svinjskih dolin, od tam neki,..... Če jaz napišem oz. odgovorim na žaljivko z enako mero, stojim za svojim stališčem in sem dotičnemu pripravljen to reči tudi v "ksiht". Pol pa da vidimo, ali je v stanju debatirati in, ali ima pod temi pogoji jajca, ali pa je navadno spresrano tele.

Zame se ve od kod sem, kdo sem in ni me težko najti. Zato bom tudi pazil, da se ne bom blamiral s pisanjem neumnosti. Neznancem pa je vseeno, še uživajo v proizvajanju navadnega sranja.

Na osnovi danih podatkov od kod si (kraj - brez naslovov!), starost in kaj voziš, ti ne bo nihče ukradel identitete, spoznaš pa lahko nekaj simpatičnih sosedov, ki jih potem lažje povabiš na skupno vožnjo, pomagamo si med seboj in simpatično druženje slično mislečih bogati življenje. No, z mojim polletnim stažem izražam samo moje mnenje. LP.

Ti si že zajebal, ko si mi dal kordinate :rolleyes: zdaj ti bom pa požrl vso travarica... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si že zajebal, ko si mi dal kordinate :rolleyes: zdaj ti bom pa požrl vso travarica... :lol1:

Pa to je to :worship: . Malo gnarja in veliko veselja! In ne samo ti. Še več je takih, ki ti popravijo dan s svojo prisotnostjo in pozitivno energijo. Vsi taki so pri meni vedno dobrodošli. :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da tisti, ki vpiše svoje vsaj osnovne podatke, ne bo sral po forumu, klatil neumnosti in pljuval po drugih. Svojih kompleksov ne bo zdravil tako, da bo lajal na vse in vsakogar, kar v svojem realnem življenju ne upa. Za svojimi abotnimi stališči ne stoji, ker se ne ve kdo je, ali pa ga pozna samo peščica. To pa, mislim, ni osnovni namen foruma. Na koncu ti bo pamet solil nekdo, ki je povohal samo APN-a in in še to v svoji mladosti. Forum naj v debati izraža mnenja posameznikov in ne žaljivk. Opazil sem, da žalijo in nadirajo ter imajo vse in vsakogar za debila predvsem taki iz svinjskih dolin, od tam neki,..... Če jaz napišem oz. odgovorim na žaljivko z enako mero, stojim za svojim stališčem in sem dotičnemu pripravljen to reči tudi v "ksiht". Pol pa da vidimo, ali je v stanju debatirati in, ali ima pod temi pogoji jajca, ali pa je navadno spresrano tele.

Zame se ve od kod sem, kdo sem in ni me težko najti. Zato bom tudi pazil, da se ne bom blamiral s pisanjem neumnosti. Neznancem pa je vseeno, še uživajo v proizvajanju navadnega sranja.

Na osnovi danih podatkov od kod si (kraj - brez naslovov!), starost in kaj voziš, ti ne bo nihče ukradel identitete, spoznaš pa lahko nekaj simpatičnih sosedov, ki jih potem lažje povabiš na skupno vožnjo, pomagamo si med seboj in simpatično druženje slično mislečih bogati življenje. No, z mojim polletnim stažem izražam samo moje mnenje. LP.

nonsence.

prav nič na tem svetu ne zagotavlja, da je profil pravilno izpoljnjen, zato potemtakem ni prav nobene razlike, če je profil neizpolnjen.

tisti mulec z apnko ima morda doma ze tretjo mille ali pa samo bicikl..odvisno koliko zlih duhov ima v lobanji.

poleg tega ima forum lokalne sekcije kjer lahko uporabnik izve vse o soforumaših svoje okolice in jih spozna.

jaz sem imela pred časom popolnoma izpoljnjen profil...pa ni to nikomur nič pomagalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je to :worship: . Malo gnarja in veliko veselja! In ne samo ti. Še več je takih, ki ti popravijo dan s svojo prisotnostjo in pozitivno energijo. Vsi taki so pri meni vedno dobrodošli. :unsure: .

Ko me boš povabil na bograč :kva2: potem se me pa ne boš rešil, zato dvakrat premisli! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nonsence.

prav nič na tem svetu ne zagotavlja, da je profil pravilno izpoljnjen, zato potemtakem ni prav nobene razlike, če je profil neizpolnjen.

tisti mulec z apnko ima morda doma ze tretjo mille ali pa samo bicikl..odvisno koliko zlih duhov ima v lobanji.

poleg tega ima forum lokalne sekcije kjer lahko uporabnik izve vse o soforumaših svoje okolice in jih spozna.

jaz sem imela pred časom popolnoma izpoljnjen profil...pa ni to nikomur nič pomagalo.

Za tebe vemo, da si stara in grda... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se boš bolje počutil, če boš vedel moje ime in priimek?

verjami - ne boš.

in zakaj rabiš telefonsko številko?

in kaj bo, če boš vedel kateri motor je v garaži?

ti bo kraj bivanja sogovornika pomagal pri evaluaciji posta?

in kaj boš povedal na ICQju?

Čeprav ni namenjeno meni, bom odgovoril.

Ko sem kupoval motor, sem nemalokrat pogledal kater motor ima pisec kritike. Nočem posploševat, velika večina gvori objektivno, ker pa večine ne poznaš, je vseeno če daš določeno težo kritiki nekoga. Znano je da se precej pljuva po recimo italianskih in nemških motorjih, čeprav temu velikokrat ni podlage. Nekoliko izstopajo tudi lastniki Yamah, ki vidijo pri marsikaterih drugih firmah le slabosti,... Nočem posploševat, takih osebkov je malo, jih je pa dovolj, da je povsem upravičeno da vsaketoliko pogledaš kdo je kaj napisal.

Telefonska št. res ni ne vem kaj, če jo imaš, jo imaš predvsem za svojo korist. Sem že bil v situaciji, ko sva se z nekom menila za turo in internet ni bil najbolj primeren pretoku informacij, ravno zato ker je zmanjkalo časa, nekoga ni bilo pravočasno na net in je fura odpadla. Če bi imel Tel, bi ga lahko poklical. Torej tel. ni preveč vazna, lahko pa pride včasih še kako prav.

Tudi kraj ti velikokrat pove veliko. Spet primer: nekdo vabi na turo do Portoroža in ničkolikokrat kdo ne napiše kje bi sploh štartal. Zame, ki sem z gorenjske je precej pomembno, a je Ljubljančan, Gorenec ali pa Štajerc.

Drug primer: Vabilo na motosrečanje ali pa le na pivo, je prekleto važno ali je od tebe 30 km ali pa 300.

tretji primer: Velikokrat ko so mali oglasi na uvodnih straneh motosveta pogledam s kje je prodajalec, normalno da ne bom šel nekam v MB za recimo en navaden kufer, ki je recimo cenejši le 20€.

ICQ: ga ne uporabljam, funkcija pa je podobna kot MSN, torej hitrejše komunikacije. Se mi zdi če imaš tel, ne rabiš ne MSN, ne ICQ, pač izbiraš ali PM ali tel, če je kriza.

Tudi prijatelji, ki jih imamo v profilu včasih pridejo prav. Osebna izkušnja, se z nekom kje srečaš (slučajno ali pa na kaki skupinski vožnji), je veliko lažje dobiti nekoga, za katerega veš le kateri moped je vozil ipd.

To da se nekdo skriva, njegov problem in lastna odločitev. Vsak pa ima pravico gledat na vsakega člana MS kakor mu paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in zagrenjena, žaljiva in prepametna! :wub:

PS: Nagaya, nonsense, ne nonsence.

da dragi :wub: če bi mi v profilu pisalo da sem frizerka Mika iz Ajdovščine bi me gledal drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da dragi :wub: če bi mi v profilu pisalo da sem frizerka Mika iz Ajdovščine bi me gledal drugače.

Prav nič drugače. Še vedno imam isto mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!