Skoči na vsebino

Nova Alfa...Brera


Jacque

Priporočene objave

Zelo lep avtomobilček :OK: , sem sedel v nji pri BIGOTU v Mariano del Friuli.

Me pa motijo sledeče stvari:

1.) Notranjost identična Alfi 159 ter skoraj identičen nos (sprednji del), kar seveda ni nekaj slabega, ampak vseeno.......

2.) Alfa sportno srce, ter ko se tako radi primerjajo z Audijem ter BMW -jem, se mi zdi njihova motorna ponudba nekako pusta in sicer 2.2 JTS, 1.9 M-JTD ter GM-Holdenov 3.2 V6.........

3.) Alfa Brera 2.2 JTS s 160 km ter zadaj 4 (!) avspuhi ?? Malo cenena finta........

4.) Cena je visoka.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem da kej veš lahk da bojo zej tud japončki nek dobrega nardili pa bo treba spet šaltat na njih

Seveda vem, da japončki kaj dobrega delajo... v špotnem rangu vozim tile dve lepotički, ki sta oblikovno vsekakor lepi... ;) Samo Brero bi pa imel zaradi tega, ker je Alfa... moj prvi in drugi avto... :wub:

post-53-1142084122.jpg

post-53-1142084129.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brero bi pa imel zaradi tega, ker je Alfa... :wub:

Js pa glih iz tega razloga nism.....Sm samo za uni bl močn model :naughty: :devil:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonci so brez duše.

:doze: nebi glih tako reku: toyota celica, honda s2000 pomoje nista slabi, in premoreta (vsaj na pogled, dosti duše, karizme...)

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...

Kaj se pa ti čudiš? :hmm: Vprašal je tako, da gre lahko za oba... kaj pa vem, mogoče voziš pa kakšno Alfo na črno... :lol1:

Koliko alf si pa imel, vozil ali vsaj sedel v njih in jih poslušal?

Imel 2:

1. 33 1.7 IE (8 let, naredil 140.000 km)

2. 155 1.8 TS (3 leta, naredil 50.000 km)

Btw Gregs: zakaj nisi vzev TS?

Kaj misliš zdaj: Celica TS ali Alfa xxx TS? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne vozim še alf za zej sam malo od tate pa mame furnem kdaj po samotni cesti(za devetimi gorami in devetimi vodami :P ) čene ko sm se vozil u alfi to mislim da je bil nek cabriolet (spider) je blo še kr fajn sam oblika smi ni dopadala pa zej ko sm sedel u breri je blo not tud še kr fajn vožnja pomoje tud je fajn sam ker nism tolko za alfe bi mel samo ta najmočnejšo brero čene pa kašne 145 GTA, 156 GTA.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne vozim še alf za zej sam malo od tate pa mame furnem kdaj po samotni cesti(za devetimi gorami in devetimi vodami :P ) čene ko sm se vozil u alfi to mislim da je bil nek cabriolet (spider) je blo še kr fajn sam oblika smi ni dopadala pa zej ko sm sedel u breri je blo not tud še kr fajn vožnja pomoje tud je fajn sam ker nism tolko za alfe bi mel samo ta najmočnejšo brero čene pa kašne 145 GTA, 156 GTA.... :devil:

Alfe 145 GTA ni... kvečjemu 147

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne vozim še alf za zej sam malo od tate pa mame furnem kdaj po samotni cesti(za devetimi gorami in devetimi vodami :P ) čene ko sm se vozil u alfi to mislim da je bil nek cabriolet (spider) je blo še kr fajn sam oblika smi ni dopadala pa zej ko sm sedel u breri je blo not tud še kr fajn vožnja pomoje tud je fajn sam ker nism tolko za alfe bi mel samo ta najmočnejšo brero čene pa kašne 145 GTA, 156 GTA.... :devil:

a vas v 8. razredu učijo uporabo vejic oz. uporabo povedi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonci so brez duše.

misliš?

V Bologniji na posebnem mestu!!

matr je to v živo en grd skret, tko kot honda civic... plastikfantastik too much knedlasto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

matr je to v živo en grd skret, tko kot honda civic... plastikfantastik too much knedlasto

potem si eden izmed redkih, vecini se dopade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa :wub: :wub: Mi je pa veliiiiiiikoooooooo bolj ušeč kot Civic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Bologniji na posebnem mestu!!

ma prava lepotica in zver v enem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!