Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

@Red

Smo gnes tebe&Co. kar pogrešali na Panoniji :)

Ponovimo vajo letos, če bo le možno, z kamero :OK:

Po slikah sodeč ste se lepo imeli.... ka ste se s Ferariji davali?

Brez pokanja zav.cevi je šlo,brez padcov pa spet ne. :huh: drugače pa je blo super,prleki ste manjkali :wacko: ampak smo na ta račun bli eno uro prehitri. :D :D :D :whistle: :whistle: :whistle:

Pomali in ziher, pravi moja malenkost :grim O:-) ... Točnost je naša vrlina :lol1:

....smo pa ob pravem času na pravem kraju...... včasih :P :D

@krava - jutri smo na Marofu, či meš željo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O... :D

Marof???? Ura je 8.00 in zadaj fčasih bi dol pičo...pa nimam ne tablic ne prkolice!!! :cry: :blush:

....bo Krava skoz zimo kupo 20let star kombi...pa bo sam sebi virt!!! :grim :kva2: :P

fajn vozte... ;) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O madona, zaj sem preštimo, ka ste včera bili 'doli'...

Sen mislo, ka se gre to za gnes.... :blush:

'Rdeči' aja, .... :whistle: :whistle: :hmm: Kje te??? Si bil v službi??? :D :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, proti pričakovanjem je bla že skor gužva... in 4 kom. s SM motorji, ki so meli treninge zase.

Krešo ga že pošteno serje :closedeyes: ....kamenja na stezi ni spucal celo popoldne....za 2 x 20 min je cepal 100 kunic. Baje, da zapira po 15. oktobru :lol1: (hvalabogi).

Jose, kapljica je v kleti?

@krava: sem razlagal kolegovega Suzukija v Logarovcih .) ...si bil hitrejši, kot bi sodil po zvoku :D

@hunter1

Si nadaljeval včera z rdečo kap(lj)ico? :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, proti pričakovanjem je bla že skor gužva... in 4 kom. s SM motorji, ki so meli treninge zase.

Krešo ga že pošteno serje :closedeyes: ....kamenja na stezi ni spucal celo popoldne....za 2 x 20 min je cepal 100 kunic. Baje, da zapira po 15. oktobru :lol1: (hvalabogi).

Jose, kapljica je v kleti?

@krava: sem razlagal kolegovega Suzukija v Logarovcih .) ...si bil hitrejši, kot bi sodil po zvoku :D

@hunter1

Si nadaljeval včera z rdečo kap(lj)ico? :P :OK:

Hej stari,r(o)deča kap(lj)ica je No1 :OK: , samo sen v petek večer malo pretirova :cry: . Sicer pa si vida fčera na Marofi, ka mi neje bilo niti za živeti kaj šele letati po pisti :zzz: . Krešo pa si naj nekan porine tistih 100 kun za 2x20 min., saj jih je od mene doba ZODJIČ :BUA: . Pa ne ker bi mi jih bilo žal, pač pa ker je pista za kurac!Od čistoče naprej, da ne omenjam tistega oljnega fleka :nono: na progi. Za letos si želim še vsaj eno ponovitev Panonije.2X blo fantastično :OK: :yea1: !

@krava

Javi če boš za kakšo Panonijo

@johan

Si po povratku domov sklenil posel?(stranka)

Big shit.. :( ..Ohladitve na vidiku... :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@johan

Si po povratku domov sklenil posel?(stranka)

Big shit.. :( ..Ohladitve na vidiku... :angry: :angry:

ja,valda ka sejn. :OK: Je ostalo za eno panonijo še letos.že delamo načrte :D

Slikice bojo jutri/marof. :OK:

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hunter1 (rdeća kapica)....kdo te si ti?? :kva2: :hmm: :D

Samo da si vreji, da si naš!!! :yea1:

Toto nedeljo de mi mogoče zneslo...nič več silosof pa siliranja pa trgatef za letos.... :grrr Fala ku*cu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hunter1 (rdeća kapica)....kdo te si ti?? :kva2: :hmm: :D

Samo da si vreji, da si naš!!! :yea1:

Toto nedeljo de mi mogoče zneslo...nič več silosof pa siliranja pa trgatef za letos.... :grrr Fala ku*cu :grim

:? Kdo sen ha..... Bil sopotnik iz panonije .) ,ko smo odkrivali nove poti..... kapiš? :kva2:

Mo ponovili še letos :kva2: , ali nede več prilike ????:cry: (vreme) :angry: :cry: :BUA:.....no upanje da se še malo izbojša vedno obstaja :) , te pa gassssa :grim

Ciao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,valda ka sejn. :OK: Je ostalo za eno panonijo še letos.že delamo načrte :D

Slikice bojo jutri/marof. :OK:

Slike :? ........................jih ni..................................ČAKAM!!!!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs malo čüdne pogoje ste postavili, ka lejko plačaš samo za dva dnij sküp, ali pa nikaj :o :slap: (nega časa za dva dnij) ...prijden pa poglednut trening varne vožnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kdo sen ha..... Bil sopotnik iz panonije .) ,ko smo odkrivali nove poti..... kapiš? :kva2:

Mo ponovili še letos :kva2: , ali nede več prilike ????:cry: (vreme) :angry: :cry: :BUA:.....no upanje da se še malo izbojša vedno obstaja :) , te pa gassssa :grim

Ciao!

Oprosti ded, sen prepozno pogledno ¸profil¸ :OK:

Mo ponovili, ka te ne... Nekaj se šušlja za toto nedelo!

15., 22. 10. pa se leti v levi krog... :kva2:

Pa gas v glavo...vsi!!! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15., 22. 10. pa se leti v levi krog... :kva2:

Pa gas v glavo...vsi!!! :)

He he, smo čuli, ka je pri Hunteri leva stran prava, pa ka so se do zaj vsi narobe vozili, tak ka... Ja končno de na svoj račun prišo.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs malo čüdne pogoje ste postavili, ka lejko plačaš samo za dva dnij sküp, ali pa nikaj :o :slap: (nega časa za dva dnij) ...prijden pa poglednut trening varne vožnje :)

Hja-a-a-a.... steza je plačana za dva dni, zato je načeloma možno dva dni... ;) Se pa da kaj zmenit samo za soboto... :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa da kaj zmenit samo za soboto...

nedelo san meu v mislih .) ...se vijdimo dol, pa si zgučijmo na kraji samom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike :? ........................jih ni..................................ČAKAM!!!!!! :nono:

Kdor čaka dočaka :D :D :lol1: pOglej na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!