Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem fküp po dugen cejti, sen le doba net.

Prečita sen fse, tuto kompleto od junija naprej - redno gužvo ste naredli.... :worship: :worship: .

@Krava, tebe sem mogoče kaj vida na terasi, mate dobre pice tam :whistle: ?

@ greenninja, saj sta se oba vrnila z morja, ali :hmm: ?

Red je za kako prednovoletno pijačo, či bi slučajno naneslo tak... pridem v oštarijo, či treba. Krava?

Bogdej Rdeči :D

Jah, pice so baje vredi, še nesen proba. Točijo pa jako dober viski, pir, pa še ka bi se nejšlo. :whistle:

Terasa ja...notri me ne spustijo. Pitaj boga keremo sen se zamera... Šefici tamladi mogoče :kva1: :P

Hej, jako dobro postrežbo so mi pred cajtom nudili tvoji službeni kolegi. :xx: :kva1: :whistle: Ni glih za pet zvezdic...tam, 3 jim podelim.

Friško pobeljena soba, Jako ludo! :kva2: :kva2: :slap: :lol1:

Jah, Kravi gre piti...samo zvore ne, prosim! :cry: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda..

Za danes: vesel in srečen božič.

Obenem pa še želja za 2008: Naj bo vsem srečno in uspešno, čimveč časa da bi početi to kar vas veseli, malo stresnih trenutkov. Varnih poti, lepega vremena, srečnih naključij in nepolomljenosti!

Lepo praznujte, lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe praznike vsem, se pridružim Greenkinim lepim željam :grim , pa zaključte staro leto brez antibiotikov ...:doze:

Moje prvo in edino Piti v prazničnem času bo spet čajček :yes: .

Lepo se mejte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno vsem!

Čü Vojč, daj prpopej kako fotko svoje nove, v albumi nič ne nejden, pa malo pokomenterej, kakše dela lepotička (ali pa ti žjo).

BTW, me veseli, ka so se ti uresničile tihe seje. ;) Ki pa je Joža?

@Greenka: boš skomanderala kej, jas nesen več na čaji.

Ali pa če ste za to, ka spijemo na naši strani Mure?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čü Vojč, daj prpopej kako fotko svoje nove, v albumi nič ne nejden, pa malo pokomenterej, kakše dela lepotička (ali pa ti žjo).

glede na tauv, ka san kilometrov z :wub: napravo za vzorec in še tauv bole tak, kak če bi se vozo po bilicaj :P saj je že jesen oz. zijma pošteno trkala na vrata. So pa prvi vtisi :OK: še posebej po montaži akrapoja :worship: :grim tak ka se že veselim toplih dni in vüpan, ka bun deležen kakšnoga tvojega dobronamernega nasveta na pisti čeprav mo se še dotečas malo skier3.gif

kakšno fotko pa ob priložnosti tűj napopan B)

Ki pa je Joža?

i to se ja pitam :hmm: nega ne duha ne sluha :huh:

Ali pa če ste za to, ka spijemo na naši strani Mure?

zakuj pa nej :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Greenka: boš skomanderala kej, jas nesen več na čaji.

Ali pa če ste za to, ka spijemo na naši strani Mure?

Ma če nejste resni.. Tak dugo se že fküp spravlamo, ka san ge na čaj prišla. :grim

Zaj edina razlaga je, ka so prekmurci škrtlavi gratali pa so rajši žedni, prleki pa ne vüpajo piti.. :krneki: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če nejste resni.. Tak dugo se že fküp spravlamo, ka san ge na čaj prišla. :grim

Zaj edina razlaga je, ka so prekmurci škrtlavi gratali pa so rajši žedni, prleki pa ne vüpajo piti.. :krneki: :evilgrin:

:blink: :wacko: karne pijete več ? :blink: katastrofa ... ze ko se de lejpo vreme začnelo, bi pa lejko kako cügnali :hmm:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki pa je Joža?

i to se ja pitam :hmm: nega ne duha ne sluha :huh:

evo mene nazaj :rolleyes:

...ja, rejsan bi se lejko nendri daubili sküper, ka san ži dugo nikoga od vas nej vido, tak ka ne ven, či mo koga sploj šče poznau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa prvi vtisi :OK: še posebej po montaži akrapoja :worship: :grim tak ka se že veselim toplih dni in vüpan, ka bun deležen kakšnoga tvojega dobronamernega nasveta na pisti kakšno fotko pa ob priložnosti tűj napopan B)

zakuj pa nej :beer2:

Mene veselji tudi...ka pa oča?

Zanimivo skromni po bagaritih so viditi ti 07 mopeki...

Jaz man tüdi vüpaje, ka bon v letošji sezoni sposoben kakih takih dnevov...če ne, pa mi še vedno ostane, da vrtim gobezdalo, žar in štoparico O:-) .... fotoaparat tüdi mon.

Tak dugo se že fküp spravlamo, ka san ge na čaj prišla. :grim

Zaj edina razlaga je, ka so prekmurci škrtlavi gratali pa so rajši žedni, prleki pa ne vüpajo piti.. :krneki: :evilgrin:

Kerega maš rada? Jaz sen cepa kamilice, rujbus z medom, mlekom in malčko ruma. V treh dneh sen zmaga :010 .

Prleki žedni nemo, pri nas je Piti ceneje, v cenah ste pred nami, ni čudno, ka se malo škrtlari.

Pri Čarliju lehko pitan za klet pa bo. Manj kot 20 nas gre komot notri, več nas nega, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bilo super, lehko še fuzbal pa biljard vdarimo, pojemo kakšen hamburger ali pa "chili con carne". Predlagam kakšen petek, ker vikendi so bolj za familijo.

Čuj Red, ka deca že kej lečejo z minomotojom? Pridi si še po čelado za malega!

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kerega maš rada? Jaz sen cepa kamilice, rujbus z medom, mlekom in malčko ruma. V treh dneh sen zmaga :010 .

Prleki žedni nemo, pri nas je Piti ceneje, v cenah ste pred nami, ni čudno, ka se malo škrtlari.

Pri Čarliju lehko pitan za klet pa bo. Manj kot 20 nas gre komot notri, več nas nega, ne?

Pa ge si gli Čarlija najšo... :rolleyes: Nega nikše bole nevtralne lokacije?

Vači, pa niti prinas nejso oštarije v kere odimo nika drakše, v ove za šminkeraj plouditi pa itak ne odimo.. Pa nejde se za cejno... :slap: ... ide se ka ne vüpate. :grim

Vači pa čas gej, vola tüdi tak ka.. Stvar dogovora samo. :OK:

p.s.: Hmeljov je najboukši, grozdje drüjgi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ka pa oča?

zgodba s srečnim koncem :lol: vsaj zaenkrat

Zanimivo skromni po bagaritih so viditi ti 07 mopeki...

če boš se kaj po naših krajih obotavlal se stavi na :beer2: vikende večinoma doma

To bi bilo super, lehko še fuzbal pa biljard vdarimo, pojemo kakšen hamburger ali pa "chili con carne". Predlagam kakšen petek, ker vikendi so bolj za familijo.

čűje se fajn :naughty: zakuj pa nej B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čűje se fajn :naughty: zakuj pa nej B)

jes san tüdi za :grim , samo nej organizejrati z gnes na vütro, ka edni nemamo nekšoga fiksnoga delovnoga časa in moremo te fehtati za fraj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes san tüdi za :grim , samo nej organizejrati z gnes na vütro, ka edni nemamo nekšoga fiksnoga delovnoga časa in moremo te fehtati za fraj :rolleyes:

Seveda, seveda, normalno. Tisti ka ste se že prejšnja leta taaak rejdno udeleževali gda smo si kaj zgučlai te dobili 2 mejsca vnaprej prošnjo za udeležbo. :grim :rolleyes:

Razmislimo o besedi prilagajanje. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek je den za metek, primeren dan, če vam ostalim odgovarja. Sicer so petkovi večeri pogosto rezervirani za kakšno fešto, vsaj klet, ki spada pod privat prostor, ampak kremšnit itak noben ne misli delat, ala?

Či nas dim fest moti, smo na terasi lehko, ker vsi radi pridejo dol na kako pavzo.

Sej se gre samo za pijačiko, dve, tri mogoče. Ali pa keko de Štuhi misla, ka je zadosti ;) .

@KAWAMAN: Ja, mala raketa ni bla investicija mimo :OK: . Junior še ne doseže tal in bremz, gas mu gre precej dobro od rok, ta mala pa je osvojila osnove (s krajšimi katapulti čez krmilo) s Tomosovim crossom na poligoni pri Pristavi, tak da z lepim vremenom pričnemo na asfalti.

Prideva po čelado :yea2: , hvala!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!