Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Pa še vi zavüpajte, kak ste preživeli vikend... kaj ni blo varstva za dobit v Prekmurju?

Jaz sem se dece losal v petek....pa v nedelo sem dal moped na sprehod, mam vredi kolege, al?

...tebe Štuhec, sem pričakuva, ka se kaj javiš, pa še kdo, tudi prevoz s kombijon je ni problem zrihtati, či bi vino fest pasalo....

Jose, Qualifier RR (120/70+180/55-17) je za cca. 210 ojrof, kolega s Ptuja gre iskat v RH.

Se splača, je pri že kak SLO cenik, ker nisem še nič gledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ge san prejšnjo soboto malo sprobo cesto pa vdaro enih 75 km :krneki: , je pa jebeno ka je po robovih pa tan kak so ovi otočki sredi cest preveč šodra gor

zdaj trbej samo esce neksne glasne rore :whistle: ka se v čelado slabo čujem

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ešče nikaj, premrzlo je šče, tisti časi, ka smo se vozili pri dvej trej stopinjaj su mijnoli, reuma je že tü :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in potem vse tiho je bilo... :whistle: :unsure:

Zaj bi se tej tišine v toj temi že lejko navado.. :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje naročavate falate pa material za servis? ge san do zdaj naročavo pri šerbineki v mb pa pri kmc klekli v ms... me pa zanijma če je tü ger kakšna bokša bauta oz servis ka bi dobo ka bi nuco...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje naročavate falate pa material za servis? ge san do zdaj naročavo pri šerbineki v mb pa pri kmc klekli v ms... me pa zanijma če je tü ger kakšna bokša bauta oz servis ka bi dobo ka bi nuco...

lp

Domžale- Elisa. :worship: Samo tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAŽNO OBVESTILO

Postaja prometne policije Murska Sobota organizira sestanek z predstavniki pomurskih moto klubov v petek 29.2.2008 ob 18.00. Sestanek bo v prostorih nove policijske postaje v ulici Arhitekta Novaka 11.

Vabljeni ste tudi Motosvetovci, saj je dvorana dovolj velika za vse. Na sestanku bodo predstavljene analize lanskih hudih nesreč z udeležbo motoristov, sodeloval pa bo tudi predstavnik DEKRE, ki bo predstavil nekatere izsledke crash testov, najzanimivejši gost pa bo zdravnik iz službe nujne medicinske pomoči, ki je tudi sam motorist in bo govoril o poškodbah motoristov.

Vabljeni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je blo Jose, si bil sam?

Pa gnes, se je prepeljal kdo na našo stran Mure? V LTM se je pred london p. trlo plastike in železja....

KAWAMAN, hvala za povabilo-obvestilo!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Red

San san biu, nihče je nej šteu z menof iti :( inači pa idi v temo Marof 2008 poglednot, ka nebon šče tü ednauk pijsau .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štuhi, kak se ti je dopadna sestanek. Verjetno si bija žalosten, ka smo ne gučali o blati, skokih in podobnem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štuhi, kak se ti je dopadna sestanek. Verjetno si bija žalosten, ka smo ne gučali o blati, skokih in podobnem....

ne ne

čist vredi je bilo, kdaj de kaj podobno, ali pa praktično pridem takoj, če bom lejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je udeležba šla po zlu :BUA: , sem ob 16.00 prejel nujen klic - mesar je bil :hmm: .

Tak sem se v času sestanka ukvarjal z drugimi stvarmi s pečenko in restanim :rolleyes: .

Bo kak članek kje, ali je kaj posnetega?

Drgač pa, kaj si mislo 7. ali 8. marca Štuhi, vozit malo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!