Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

dragi moji - naslednji vikend če bo lepo vreme - se vidimo najprle na poligoni na dirki, prouti večeri pa na fešti Gronska strejla ...  :)

dirka v soboto ali nedelo?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji - naslednji vikend če bo lepo vreme - se vidimo najprle na poligoni na dirki, prouti večeri pa na fešti Gronska strejla ...  :)

se strinjate ??? ...  O:-)

itaq :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose, ker sva zadnjič o gumah - poskusi z 208RR, podobne SportecM1, mogoče celo boljše...že spreminjam mnenje od Dunlopu :devil:  :devil:

bon zel 208RR, mi je eden 'naš' zrihta za 55k sit, ugodno ha :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto večer je na cesti med Križevci in Noršinci (oboje pri Ljutomeru) voznik osebnega avtomobila zapeljal levo (po lastni izjavi bi naj telefoniral) in čelno trčil v motorista in njegovo sopotnico, ki sta se vračala iz moto srečanja v Križevcih proti domu v Središče ob Dravi.

Sopotnica je umrla takoj na kraju, motorist pa kasneje v bolnici Rakičan. 8 letna punčka je ostala brez obeh staršev. :cry: :cry:

Saj to ne moreš verjeti. Naslednjemu, ki ga bom videl telefonirati za volanom, bom telefon zatlačil v gobec - če ga le dobim ! :angry:

Ta žalostna novica mi je totalno pokvarila sicer krasen trodnevni izlet na Dunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sopotnica je umrla takoj na kraju, motorist pa kasneje v bolnici Rakičan.  8 letna punčka je ostala brez obeh staršev.  :cry:  :cry:

:ninja: :cry: te kar stisne pri srcu.....jaz bi voznika avta poslal kar na goli otok kamenje tolčt in to za dolgo časa :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja:  :cry: te kar stisne pri srcu.....jaz bi voznika avta poslal kar na goli otok kamenje tolčt in to za dolgo časa  :angry:

clovek je mal prevwc zajebu, upam da mu je zelo zal,

mi je zelo zal za zake mlade

se vidimo potem v petek v krizevcah ? in molite da bo vroce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo v soboto - grem po svežega goričkega zraka z vonjem po bnecinu!

Kakšno bo kaj vreme :whistle: :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

San gnjes biu v Soboti na poligouni :worship: , pa san vidu, kak su se naganjali skuteristi in supermotovci. Zna što kakši je plan :hmm: za vutrušnje dirke :yea2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Što vse buv v Križevcaj ?

Srečal Greenninjo pa ? , na deleč vidu stuheca.

Nata tij si bijla na panoramski vožnji?

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil pa niika javo, ge si me vido ?

ge se je pa grenninja skrivala ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak dolgo pa je sau dez ? sem se tut po dezji pelel domov, sam moker pa nesam bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil pa niika javo, ge si me vido ?

Vidu san te, da smo se med panoramsko vožnjo stavili. Je san buv notri v ovij klubskij prostoraj (za šankon) tij pa tan veni na velko debatejral :fight2:

Bi staupo do tebi samo naj je več časa bilauv ka je že sila bijla, ka smo šli dele :D

Drugič te ziher rufnem :OK:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

što se je z Bulldog-on z MS registracijo 27.04.05 ( sreda) mimo mene v Piranu pelal ???  :?

zna šteri mogouče ? dokaj nouvi je zgledal temno rdeče črne barve ...

anyone familiar ??? ...  :?

ge bil tou, ge :yea2: :yea2:

kera pa tij bijla???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu san te, da smo se med panoramsko vožnjo stavili. Je san buv notri v ovij klubskij prostoraj (za šankon) tij pa tan veni na velko debatejral :fight2:

Bi staupo do tebi samo naj je več časa bilauv ka je že sila bijla, ka smo šli dele :D 

Drugič te ziher rufnem :OK:

sila bijla, kam ? za zasiko ali za spricar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoce kdaj je moto. srecanje na Madzarskem v ZALAEGERSZEG-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Što vse buv v Križevcaj ?

Srečal Greenninjo pa ? , na deleč vidu stuheca.

Nata tij si bijla na panoramski vožnji?

Nata je žal nej bijla na panoramski vožnji, bijla san pešec zvečer na žurki ... :) ... bilou je mrzlo pa mokro ... :naughty: ... či bi blou toplo pa mokro bi bilou že nevarno ... khm ... :naughty:

:devil:

ge bil tou, ge  :yea2:  :yea2:

kera pa tij bijla???

je san pa bijla z avton (povablena na slavnostno kosilo) ... samo san fseeno fejst gledala okouli sebe, pa med drujgimi zaglednola lejpoga bulldoga z MS registracijo ... :) ... drgouč ti skočin pod bilanco ... :lol: ... ka se bar spoznava ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata je žal nej bijla na panoramski vožnji, bijla san pešec zvečer na žurki ...  :)  ... bilou je mrzlo pa mokro ...  :naughty:  ... či bi blou toplo pa mokro bi bilou že nevarno ... khm ...  :naughty:

:devil:

je san pa bijla z avton (povablena na slavnostno kosilo) ... samo san fseeno fejst gledala okouli sebe, pa med drujgimi zaglednola lejpoga bulldoga z MS registracijo ...  :)  ... drgouč ti skočin pod bilanco ...  :lol:  ... ka se bar spoznava ...  :D

kama si bila povabljena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kama si bila povabljena?

slavnostno kosilo smo papali pri Pavli (tou je restavracija tik ob obali ) ... bil pa je rojstni den ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoce kdaj je  moto. srecanje na Madzarskem v ZALAEGERSZEG-u

Hm .. nevem kda je .. pitam kolega pa te napišen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!