Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

slavnostno kosilo smo papali pri Pavli (tou je restavracija tik ob obali ) ... bil pa je rojstni den ...  :)

Pavel I ali Pavel II?

Ge san nej po župi doj priplavo hehe! Smo že večkrat tan papcali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke so pri meni. :whistle:

Made in Velenje res. .)

Dosegljivost? Po dogovoru. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Enkrat bi se lejko zguvčali, vdarili turo prauti velenje, pri greenninji :ninja: zili nalepke. Nazaj pa bi šli na tisto trenutno opejvano paut, ka ji na motosvejti pravijo GOLICA :OK:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Enkrat bi se lejko zguvčali, vdarili turo prauti velenje, pri  greenninji :ninja:  zili nalepke. Nazaj pa bi šli na tisto trenutno opejvano paut, ka ji na motosvejti pravijo GOLICA :OK:

ge san takoj za, ce san vam lejko vodic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ge san takoj za, ce san vam lejko vodic

Za vodijča bo javen razpis :lol1: datum bo objavljen pravočasno v tej temi :afro1:

:naughty: Eden od pogojev, bo tudi dobro poznavanje omenjene poti in enkrat hitrejši od ostalih, da bo lahko ostalim poročal o radarskih kontrolah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vodijča bo javen razpis :lol1: datum bo objavljen pravočasno v tej temi :afro1:

:naughty: Eden od pogojev, bo tudi dobro poznavanje omenjene poti in enkrat hitrejši od ostalih, da bo lahko ostalim poročal o radarskih kontrolah :kva2:

povprecna voznja 80 km/h, radarjev sploh nega :OK: garanteram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povprecna voznja 80 km/h, radarjev sploh nega  :OK:  garanteram

Med tednom jih res ni, čez vikend pa skoraj za vsakim grmom. Sam jaz se ne sekiram, ker imam IPA nalepko! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke so pri meni.  :whistle:

Dosegljivost? Po dogovoru.  :hmm:

:yea1: Greenninja Hvala za nalepke :yea2:

;) edijno škoda, ka sva te z jose-jom nej mogla dobiti, da sva bila v MS, ka bi še malo podebatirali :fight2: pijačo mata z decafom v dobron :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednom jih res ni, čez vikend pa skoraj za vsakim grmom. Sam jaz se ne sekiram, ker imam IPA nalepko! :kva2:

Ka ne bi tij nam vsejn motoriston tou IPA nalepko skopejral, pa se te tudi mij nebi več sekejrali (mogoučebisetijpres). :lol1: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ne bi tij nam vsejn motoriston tou IPA nalepko skopejral, pa se te tudi mij nebi več sekejrali (mogoučebisetijpres). :lol1:  :hmm:

evo ti slikice, či de ti kaj pomagala :whistle:

post-2583-1116842575.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil vüpan ka si za mene tüdi vzel  :rolleyes:

:grrr vsak osebno more iti po nalepke :lol1: tak je greenninja pravla :grim

:hmm: pa mogauče bi ti lejko kakšno posaudo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka nede nesporazuma: Greenninja pravla, ka ma še več nalepk, Ventil pravo, ka njemi 4 folgajo za njega pa Jose-ja :hmm: . Či što nuca- doseglive pri meni, či me nega, pri moji mami.

Ventil, kavica pa je tak ali tak v dobron za naj z Decaf-on. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja bun jes rajši k tebi prišo po nalepke, pa častim kavico :grim , ka či mo šou k Ventili do me predrago prišle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jose je ti izpod jurja nalepke ne dan :grrr

:photo: ve pa znan, ka zdaj iščeš izgovore, ka bi šauv rad san po nalepke, cilauv zdaj,

da je Greenninja pravila, ka se dajo dobiti tuj pri njinuj mami, či nji nede doma :yea1: jose, jose

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Prekmurci! :)

Z Ducatisti pridemo 4. (ali 11.) junija v vaše kraje ... Ideja je, da bi se vsidrali v Banovcih (kjer bomo tudi prenočili), potem naredili krog po Prekmurju (Goričkem ... ). Sestavljam program, pa me muči predvsem določitev kroga, ki naj bi se ga dalo kvalitetno prevoziti in pa gurmanski del - ob prihodu bi bilo prav, da bi (lažje) jedli nekje v/pri Banovcih, zvečer (konkretneje) tudi tam nekje, naslednji dan pa seveda še zajtrk ... verjetno bi bilo še najbolj smiselno vse v kompletu vzeti pri eni hiši :hmm: ... Če morda lahko priporočate kakšno dobro, bom zelo hvaležna za pomoč. :yes: Tnx! :004

Lp, Darija-Perla

P.s.: je morda tukaj med vami kak Ducatist? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla Perla ... :)

kak fajn ka prijdete malo v naše kraje ... :kva2: ... vüpan ka de fajno vrejme pa ka si za vas zmijslimo kakšo fajno turco pa legendarnon in hriboviton Goričkon ... :D ... bon se potrujdila pa malo s kolegi podebatejrala ka van kaj fajnoga najdemo ... okej ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znate keri je vceraj zletel ali imel nesreco menjso, bil naj bi vecer na nujni

ge sam tudi bil na nujni (sam nuco), tak znam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!