Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Živjo Prekmurci! :)

, potem naredili krog po Prekmurju (Goričkem ... ). Sestavljam program, pa me muči predvsem določitev kroga, ki naj bi se ga dalo kvalitetno prevoziti...

Lp, Darija-Perla

Zelo lepo, ka ste se odločili za naše kraje :worship:

ajdi dečki, cilauv Goričanci malo predlagajte, kje so tisti lepi ovinki in dobre gostilne :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@stuhec pa ge se tauv zgavdilo :? znaš zdaj kaj več :hmm:

ne vem nic vec, sem ze tam pito, pa mi sestra nic rekla, ne vem nic vec, lahk je tak bil kak jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v časopisu prebral... 'hudo poškodovan je motorist, ki je v Črešnjevcih trčil v ograjo ter dobil pretres možganov, zlomil pa si je tudi zapestje' :( ...mogoče je to ta nesrečnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Prekmurci! :)

Z Ducatisti pridemo 4. (ali 11.) junija v vaše kraje ... Ideja je, da bi se vsidrali v Banovcih (kjer bomo tudi prenočili), potem naredili krog po Prekmurju (Goričkem ... ). Sestavljam program, pa me muči predvsem določitev kroga, ki naj bi se ga dalo kvalitetno prevoziti in pa gurmanski del - ob prihodu bi bilo prav, da bi (lažje) jedli nekje v/pri Banovcih, zvečer (konkretneje) tudi tam nekje, naslednji dan pa seveda še zajtrk ... verjetno bi bilo še najbolj smiselno vse v kompletu vzeti pri eni hiši :hmm: ... Če morda lahko priporočate kakšno dobro, bom zelo hvaležna za pomoč. :yes:  Tnx! :004

Lp, Darija-Perla

P.s.: je morda tukaj med vami kak Ducatist? :hmm:

Ducatist sicer nisem, čeprav se močno spogledujem z to znamko, ker sem tudi Alfist in to gre nekako skupaj. Sem pa doma iz Ljutomera, ki je v neposredni bližini Banovec.

Spite lahko v Termah Banovci, kjer imajo camp + apartmaje + hotelske sobe in tudi ustrezne pakete ( penzion , polpenzion......) - najdeš jih na spletu :

http://www.radenska-zdravilisce.si/termbano.htm

Druga cenejša varianta je penzion Bobnjar v Veržeju, tudi tam se lahko dogovorite za prehrano, ker imajo tudi gostilno - tel.št. 02 587 13 94.

Tretja varianta je hotel Stari hrast v Radomerju (2 km od Ljutomera) podrobnosti najdeš na : http://www.starihrast.com/

Splošne kulinarične informacije pa najdeš tudi na:

http://www.secret-roads.com

Upam, da sem ti kaj pomagal. Če pridete 4.6.05 se mi na žalost ne boš mogla odolžiti z povabilom na kako pijačo, ker takrat šibam s klapo na Grossglockner.

Kar se tiče priporočil glede panoramskih in drugih voženj pa dajem besedo kolegom na drugi strani Mure.

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kawaman, TNX :004 - tole tvojo dobro voljo bova enkrat obvezno zapila! :yes: B)

Pa srečno vožnjo in obilo užitkov na Grossglocknerju! :OK:

@ostali: še vedno prosim za kakšne dodatne info ... najprej bo objavljena okvirna najava vožnje in srečanja (zaenkrat je objavljena le novica - Ducatisti v Pomurju) - skopirala jo bom tudi sem - in če bo imel še kdo kakšen predlog, se zelo, zelo priporočam :yes: ... sicer tudi sama (kot Lebarjeva ;) ) z eno nogo izhajam iz Pomurja in mi je le-to dokaj blizu in poznano, a s te daljave težje sfiniširam detajle ... in bi bila zelo hvaležna za pomoč - prosim, prosim & hvala, hvala! :OK:

lp :)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Perla & Ducatisti, :yea2: , lepo, da pridete!

Če se boste vsidrali v Banovcih, je v Prlekiji obilo možnosti za konkretno popapcat...že v sami okolici Banovec.

Dobrih gostiln je na pretek - od Veržeja, Križevec in v skoraj vsaki naslednji vasi, tako v smeri Radenec kot Ljutomera z okolico. Če vas pot zanese na vinsko cesto, proti Jeruzalemu :yes: , enako.

Moj glavni namig:

Če bo urnik dopuščal, si oglejte vsaj delček pokrajine s ptičje perspektive :wub: :wub:.

Verjamem, da ste Ducatisti blizu letenju in lepemu, preprosto rečeno...

z ducejem daste v prvo prestavo....drugo..., ponovite postopek in ste na cilju - kakšnih 500 metrov od term Banovci imajo prleški zmajarji svoje gnezdo...

Če je interes, kar PM, bom povprašal naše letalce, koliko dobrega so pripravljeni storiti...

LP, Red.

..pa kar obvesti nas o nadaljevanju... :) :bounce:, smo za pomagat .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včera sva se z Ventilom menila, ka bi bilou fajn, ka bi se zaj v kratkon ge srečali, pelali malo okouli, se ge stavili pa kaj :beer2: si malo pogučali, skratka en takšo srečanje zaj pred dopustami :grim

....no prekmurci pa prleki dajte predloge glede termina, lokacije, vožnje... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jako močno me zanima kak te vij tou spelali, či se niti na pijači v enon večeri nemremo fsi fkuper dobiti ... :hmm:

no, kak koli bou - sporoučte - mogouče cilou priletijn ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jako močno me zanima kak te vij tou spelali, či se niti na pijači v enon večeri nemremo fsi fkuper dobiti ... :hmm:

@Nata ve pa ne guvči norosti :grrr nazadnje, da smo si zguvčali za pijačo, nas je prišlo, mijslin kar 11 komadov, taka ka :lol1: pa bi še več, či nebi bilij te ravno v službi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil zgleda ka va se pa sama pelala, ka drüjgi nemajo interesa :BUA: ...ne ven ge se je Greenninja zgibijla :whistle: ka ponavadi je ona tista vlečna 'mula' pri organizaciji tej srečanj :grim .........Ninja javi se pa povej ge pa kda pa šče nalepke buš te lejko raztalala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninjika nema cajta - ka je zalublena pa puno zaposlena v novoj slujžbi ... :P

tou te vij dugo čakali ... :lol1:

... pa lipou prosin se gor objavite kak pa kaj ... še najlepše bi pa bilou ka bi se zgenoli tu se prouti žabariji malo mene poglednot ... :rolleyes: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: me je kdo omenjal? :grrr

@Nata: boukše ke se v dogovore o kakših srečanjih sploh ne vpletaš.. Ti samo pridi, pa de zadosta. PA JAVLAJ SE NA TELEFON GDA TE ZOVEN!!! :nono:

Srečanje... Predlogi... SE OGLASIM MALO KASNEJE, OBISK NADREJENIH.

p.s.: TA VIKEND LEPO VREME.(?) se mi zdi. :winkiss:

p.s.s.: nalepke so še. :whistle: (pa z Decafom nama že dolgo ni noben runde častil... si samo neka obečavajo..) :naughty:

BOM BACK..

GREEN :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejko se kaj dobimo, ge pridem

kaksno nedeljo ?

nebi predlagal ponedeljka ob ene sedmih dopoldan? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(pa z Decafom nama že dolgo ni noben runde častil... si samo neka obečavajo..)  :naughty:

:nono: v nedelo sva te z Ventilom edno vöro čakala pri poligouni, samo pa si zgleda mejla drüjge obveznosti :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sva z Decafom okrevala po motozboru celjskih Panterjev.. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mijslin ja kakše je bilou tou tvoje 'okrevanje' :grrr

...glede srečanja, tvojij predlogov pa čakamo :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi predlagal ponedeljka ob ene sedmih dopoldan?  :hmm:

v ponedeljek, tudi lejko, sam ge zaenkrat nemrem, v ponedeljkih sem do 20.00 v MB

zakoj pa te nedelja nej dobra ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: za vse prekmurskosekcijske motoriste, bivše motoriste pa tiste ka mlade spodbujate k bencinskodišejčim športon:

mopedaši, skuteraši, pa še što majo v soboto spretnostno vožnjo na poligoni, zača se vse ob 9-ih baje, tak ka vableni podpejrat mlade potencijalne motoriste..

lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Perla & Ducatisti, :yea2: , lepo, da pridete!

Če se boste vsidrali v Banovcih, je v Prlekiji obilo možnosti za konkretno popapcat...že v sami okolici Banovec.

Dobrih gostiln je na pretek -  od Veržeja, Križevec in v skoraj vsaki naslednji vasi, tako v smeri Radenec kot Ljutomera z okolico. Če vas pot zanese na vinsko cesto, proti Jeruzalemu :yes: , enako.

Moj glavni namig:

Če bo urnik dopuščal, si oglejte vsaj delček pokrajine s ptičje perspektive  :wub:  :wub:.

Verjamem, da ste Ducatisti blizu letenju in lepemu, preprosto rečeno...

z ducejem daste v prvo prestavo....drugo..., ponovite postopek in ste na cilju - kakšnih 500 metrov od term Banovci imajo prleški zmajarji svoje gnezdo...

Če je interes, kar PM, bom povprašal naše letalce, koliko dobrega so pripravljeni storiti...

LP, Red.

@Red, tudi tebi TNX!!! :004

Zdajle težko rečem, če nam bo tvoja zanimiva ideja tako mamljiva, da bi jo vključili v urnik ... naslednjo sredo bom vedela več in če bo interes, ti sporočim in morda bom dejansko izkoristila tvojo dobro voljo. :yes: :OK:

V glavnem, dragi Prekmurci, zaradi nekaj vplivnih višjih sil smo srečanje prestavili na 11. junij. V temi o Ducatistih v Pomurju je objavljen le okvirni program in tisti, ki jih dejansko zanima, lahko podrobnejše informacijo dobijo pri meni. Za vas pripenjam .doc file, da boste videli, kje po vaših krajih se bomo potepali in morda pri vas dobim še kakšen namig.

Kje bomo jedli?

1. kosilo v Jeruzalemskih goricah - v Taverni - samo, malo še razmišljam, če bi res - sicer imajo vse, a skupinska varianta pečenke in praženca se bojim, da ni ravno privlačna :hmm:

2. večerja v Banovcih - enostavno še ne vem :hmm: :hmm: :hmm:

3. kosilo v nedeljo pa v ribiškem domu Zg. Konjišče ;) (med Radgono in Tratami)

Love you all! :004

Darija-Perla

Spomladanska_voznja.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!