Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Pozdravljena Perla! :yea1:

Po ogledu vašega urnika za potepanje po naših krajih se mi zdi zanimiv. Vidim, tudi da ste se odločili za ogled največjega slovenskega gradu na Gradu. Tu je fajn posebno, če še mate zraven vodiča. Sam sem namreč bil v soboto, ko smo meli na obisku sorodnike s Koroške in sem zdaj bil prvič, ko je bla tudi vodička in moram povedat, da sem bil pozitivno presenečen :OK:

Glede Taverne pa se ne da zmeniti za kaj drugega, kot pečenko in praženec :hmm:

Želim vam, da bi se v naših krajih počutili fajn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača vam se vam še pogledat Bukovniško jezero, en tak lep prijeten ambient :yes: tam zraven je cerkvica Sv. Vida pri kateri iz skale teče ledeno hladna pitna voda, ki je baje tudi zdravilna. Aha v okolici jezera so tudi raznorazne energijske točke s prav tako zdravilnimi učinki :rolleyes:

Bukovniško jezero .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bomo jedli?

1. kosilo v Jeruzalemskih goricah - v Taverni - samo, malo še razmišljam, če bi res - sicer imajo vse, a skupinska varianta pečenke in praženca se bojim, da ni ravno privlačna  :hmm:

2. večerja v Banovcih - enostavno še ne vem :hmm:  :hmm:  :hmm:

3. kosilo v nedeljo pa v ribiškem domu Zg. Konjišče ;) (med Radgono in Tratami)

Love you all!  :004

Darija-Perla

zanimivo, če boste šli v konjišče, boste tak šli skozi apače. mogoče pa vas pridem malo pogledat, da kakšno rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla a vas lahko v Banovce pridemo pogledat tudi 'neducatisti' pa da kako  :beer2:

Prav zato, ker ste tam domačini ter vas s tem tukajle gnjavim in brez vaše pomoči verjetno niti ne bi zmogla vse scoprati kot sem, bi me zelo veselilo - zakaj pa ne, lej ga!??

Edini pogoj je, da najdemo dovolj velik lokal :hmm: - Ducatisti, RAT-ovci, domačini ... :yea1: :kva2: B) ... ampak mislim, da ne bi smelo biti panike - nek gospod iz Banovcev, ki sem ga zasliševala o lokalih, mi je rekel: vi samo pridite, kjerkoli vas bojo veseli. :OK:

Po ogledu vašega urnika za potepanje po naših krajih se mi zdi zanimiv. Vidim, tudi da ste se odločili za ogled največjega slovenskega gradu na Gradu. Tu je fajn posebno, če še mate zraven vodiča. Sam sem namreč bil v soboto, ko smo meli na obisku sorodnike s Koroške in sem zdaj bil prvič, ko je bla tudi vodička in moram povedat, da sem bil pozitivno  presenečen :OK:

Glede Taverne pa se ne da zmeniti za kaj drugega, kot pečenko in praženec :hmm:

Želim vam, da bi se v naših krajih počutili fajn :worship:

Ja, tudi jaz sem že bila na gradu z vodičem in mi je bilo B) - saj zato pa vlečem klapo zdaj tja. :D

S Taverno se še dogovarjam - bomo še vidl, kaj bo na krožniku :)

Hvala za lepe želje!!! :004 ... in to vam vsem! :worship:

Enostavno vem ;) O:-) , da se bomo imeli tam fajni. :yea2: B) Preverjeno! :yes: :yes:

Splača vam se vam še pogledat  Bukovniško jezero ...Bukovniško jezero .)

Tnx za namig! Tudi tam je B) - sem bila že večkrat. Mogoče bomo to vključili v nedeljski dopoldanski giro :yes: - odvisno, kaj se bomo dogovorili :P :D

zanimivo, če boste šli v konjišče, boste tak šli skozi apače.

ojoj, ob temle sem se pa čist stopila :blush:

:kva2: @tom, si ti iz Apač? :kva2: :OK: :OK: :004

tudi jaz, tudi jaz :yes: :yes:

hehe, no, priznam, malo pretiravam :P :whistle: :D

Apače so srčika mojega življenja :yes: :wub: B) ... sem vnukinja Lebarja, katerega hiša je zdaj zaradi propadanja postala "vaška sramota" & seveda tudi naša :cry: :cry: ... a ne bi zdaj o tem :doze:

ja, Konjišče - v maju smo imeli tam vele-družinsko srečanje Lebarjev in mi je bilo zeeelo všeč, zato ...

daj, če boš lahko, res pridi, da se srečava - zelo bom vesela! :)

Dragi Prekmurci, hvala! :004

Lp, Darija-Perla

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

perla ja z apač sem ja :) in poznam lebarje ja. glede konjišča pa mislim, da se bom okrog tretje ure prikazal tam z motorjem, če seveda ne bo dežja, drugač pa z avtom. jaz sicer nobenega od vaših ne poznam, ti pa me lahko prepoznaš po rdečem (hja vsaj po barvi se bom ujemal z vami) :) kawasaki er5, pa verjetno bo zraven tudi moja boljša polovica.

aja, sicer ste pa tako verjetno že na poti. srečno in prijetno vožnjo vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste aktivni ... :lol: :lol1:

telko guča o skupni vožnji ... :whistle:

.

.

.

.

dobro - nen vas gnjavila z vašo neaktivnostjo ... :naughty: ... ampak vas zagnjavin z mojo prisotnostjo ... :devil:

dragi moji ... Nata po dugon časi pa malo ide gledat domače kraje ... :rolleyes:

što me šče na pijačo,kosilo,počitnice,Bahame,Maldive povabiti --- zna ge me najde ...oz. me naj pozove ... :D

številka zaenkrat v profilu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro - nen vas gnjavila z vašo neaktivnostjo ...  :naughty:  ... ampak vas zagnjavin z mojo prisotnostjo ...  profilu ...

gda de tou potrjeno? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla a vas lahko v Banovce pridemo pogledat tudi 'neducatisti' pa da kako  :beer2:

@jose

Nesi v slüžbi? :worship:

V soboto dopoldan bi motoriral za Panonniaring...še kdo s tvojega konca, da gremo skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

što me šče na pijačo,kosilo,počitnice,Bahame,Maldive povabiti --- zna ge me najde ...oz. me naj pozove ...  :D

številka zaenkrat v profilu ...

:slap: pa glij zaj se mi je mogeu telefon pokvariti :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dopoldan bi motoriral za Panonniaring...še kdo s tvojega konca, da  gremo skupaj?

Red ka ne vijdiš ka se nam zijma približavle :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosin ... :doze: ... od srede do ponedeljka san bijla v prelejpij prekmurskij krajaj ... pa me je što pozval? ... :grrr ... me što pelal na karibe? ... :( ... muda od labuda fsefküper v ton prekomürji ... kak zgleda ... :glare: ... brezveze .... :topic: ... je se nejden več ...

ešče greenninja me kumaj kumaj upoštejvala ... :grim ... no - malo bole ... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Nata ne smijli se sama sebi :naughty:

:winkiss: pa nej kaj zdaj pozabila na domače kraje :grrr

.) ka ne pozabin :photo: jose bi te ziher povabo na pijačo, samo rejsan ma človik pokvarjeni telefon, ka še meni pijtauv, če bun šauv, samo je zdaj man malo napeto v službi :book: :devil:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo je zdaj man malo napeto v službi :book:  :devil:

vse se mi smijliš :grrr ...zatou pa visijš cejle dneve na neti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dopoldan bi motoriral za Panonniaring...še kdo s tvojega konca, da  gremo skupaj?

11. in 12. ni zneslo....ta vikend nas gre nekaj, če bo vreme...

Bi se kdo pridružil?

Jose, Ventil...anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11. in 12. ni zneslo....ta vikend nas gre nekaj, če bo vreme...

Bi se kdo pridružil?

Jose, Ventil...anybody?

:grrr delan :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!