Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Ja za v petek so dobri izgledi...bom frei od 7-10.8., na Panonnii bi naj šlo v ponedeljek ali torek - torej že 1.-ega ali 2.8. ....če si frei, se boš pri hunih več kot potolažil, ker gnes delaš....

Alora...ni še ksno :OK: ........pa tudi kolega še ni nič javo :closedeyes: upam ka ne zganjamo zastonj cirkusa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ventil ka so drsniki kaj bole pobrüšeni  :rolleyes: oz. kak je bilou dol ??

še max. dvakrat po telko kak gjes, pa de potrebna menjava :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še max. dvakrat po telko kak gjes, pa de potrebna menjava :yes:

:worship:

.....kak dugo ste pa bilij dol,.... je kaj spüjsto cejno ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

.....kak dugo ste pa bilij dol,.... je kaj spüjsto cejno ???

MÜva sva prišla malo pred 2. uro. Vozila sva od dvej pa do šeste(z pavzami) . Cena 200 kun .)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

san si pogledno ove filmčke od včera....pa vijdin ka se počüjtiš čidužebole domači na stezi  :yea1:

pa ne je tak strašno .) zdaj se kumaj fščijmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v savno tüdi zaj nede trbelo eden čas iti :grrr .....samo nej mi je jasno ka ste si vsi nekše brisače okouli šinjekov motali :hmm: .....ka je bilou telko komarov :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...em te tjeden v našon seli poteka ena prireditev, pa či se što slučajno tü okouli mota :rolleyes: dobrodošli ...... si lejko poglednete program za cejli tjeden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...em te tjeden v našon seli poteka ena prireditev, pa či se što slučajno tü okouli mota  :rolleyes: dobrodošli ...... si lejko poglednete program za cejli tjeden

:OK: za pijanke pravi naslov :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...gledaj samo telko, da buš se ponoči domou vračal :drunk: ka me ne buš obüjdo da buš mijmo naše hiže šou ka te de..... :devil:

....včera so nastopali Atomik demonik...em harmonik, te pa majo na repertoari pesmi kak Mi se mamo radi, Naša četica koraka..... :slap: pa vstopnina je jürja bijla :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MÜva sva prišla malo pred 2. uro. Vozila sva od dvej pa do šeste(z pavzami) . Cena 200 kun .)

:angry: :angry: ....mmmmmmm... :angry2: :nono: :devil: :nono: :nono:

:hmm: ...še vedno ne loči, kaj ma narisano na tisti izjavi........

1/2 dana.....

1 dan

1 sat

:rtfm:

...................................................................

:D lepo, Ventil, lepo uničuješ kombinezon....kaj bojo rekli ata :hmm: .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja @kavva, sem skor pozabil... jaz bi šel že dopoldan, itak kasira cel dan...da se spakiramo in namestimo, preden bo 35 stopinj... ni pa še nič zabetonirano... :yea2:

SMrobi - se greš tudi ti mučit? Hodi no.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D lepo, Ventil, lepo uničuješ kombinezon....kaj bojo rekli ata :hmm:  .)  :OK:

ata so se ži ponudili, ka mi bodo naslednjič njihovega posodili :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:  :angry: ....mmmmmmm... :angry2:  :nono:  :devil:  :nono:  :nono:

:hmm: ...še vedno ne loči, kaj ma narisano na tisti izjavi........

1/2 dana.....

1    dan

1    sat

Najprej mi je rekel, da je 1 ura 100 kun, dve uri 200 kun in nato šefe kaže ak vzameš do šestih(cca.4ure) je 250 kun. In glede na to, da se me je spomno še od prejšnič je rekel ajde 200 kun .)

O:-) da se pogajat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej mi je rekel, da je 1 ura 100 kun, dve uri 200 kun...

:eek: a zdaj pa že mijsli da je pista kao grobnik :slap: :grrr ....mu bom prineseu očalje pa naj si prešte ka pijše na izjavi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz bi šel že dopoldan, itak kasira cel dan...da se spakiramo in namestimo, preden bo 35 stopinj... ni pa še nič zabetonirano... :yea2:

....za petek kaže temperature tan nendri do 25 :yea1: za vožnjo glij pravo :yes:

..bistrički dečki nikaj me javlajo, pa zaj ne ven či prijdejo ali nej :hmm: sicer pa či mo šli mij štirje, pa šče Gregs pa eden tüdi mijslita prijti dopoudne.....te ga lejko eden od nas rufne, pa de prišo ziher odklenit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel, ampak če je čas za zamenjavo, izvem jutri iz profesionalnih logov (Klekl,ki,me,bo,itak,nategnil)....ampak pomoje, da...

Ko je še stroj hladen, mi kar kocine kvišku postavi, kako ropoče neki mehanski zvok, ki se s postopnim segrevanjem "prasice" umrjuje oz. je veliiiiko manj slišno...

Ko je mašina pod obremenitvijo, recimo kake 3-4rpm ni slišati NIČ, ko odvzamem gas do konca, zaropota tako čiiiist na izi....(pomoje drgnjenje ketne, ko ni obremenjena)

Tako da, se s tem ni za špilat....če poči šponar, al ftrgne ketno.... :fredy:

AHA, pa še to...

Ali ma lahko sprednji verižni zobnik kaj hoda levo-desno (gre za milimeter ali tri)???

Ne naprej in nazaj (boh nedaj), le desno in levo??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdaj pa grem jaz tudi zraven:yea1: ali ge tudik iden :lol1:

:OK: fajn ka de nas več

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!