Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

aha vütro buš pa šou na bolniško zaradi podhladitve  :grrr  :lol1:

Še zaradi Marofa nesen ša na bolniško (bolečine), ne da bi zaradi vremena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka idemo v petek pa doj v Nouvi marof ???  :)

motor pelan malo k doktori :cry: tak preventivno, pa malo stari grehi, pa malo pošraufati, pa zategniti, tak da ne verjen, da bo do petka fertik. Če pa bo, pa sen sigurno polek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ka mijsli što z našij krajof iti na dirko motogp v Brno kunec avgusta, se mogouče organizejra kakši skupinski prevoz (kombi, minibus)....bi se z veseljon pridrüžo  :rolleyes:

Iz Sobote je organiziran bus....či se bojiš za Rossi repliko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor pelan malo k doktori :cry:  tak preventivno, pa malo stari grehi, pa malo pošraufati, pa zategniti, tak da ne verjen, da bo do petka fertik. Če pa bo, pa sen sigurno polek :OK:

Tüdi jas vutro tak naredin.....sočustvüjen s teboj....dam za :beer1: vutro dopudne, či me potegneš nazaj......

samo da se ne :drunk: O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tüdi jas vutro tak naredin.....sočustvüjen s teboj....dam za  :beer1: vutro dopudne, či me potegneš nazaj......

samo da se ne  :drunk:  O:-) .

ni blema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Moto32..... si zadovoln z vremenom danes....pa jutri bo lepo....če te kaj izrecno zanima....kakšne fotogenične relacije.....povej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Moto32..... si zadovoln z vremenom danes....pa jutri bo lepo....če te kaj izrecno zanima....kakšne fotogenične relacije.....povej :)

Ja, ti kar povej REDU :D Si boš v eni uri ogledal celo Prekmurje, Prlekijo in okolico Maribora, pa še eno ali dve pijači boš spil vmes :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: :devil: :devil:

Kak ti to misliš :fight2: ? Kelnarce :naughty: :unsure: ? Jaz mam v mislih pokrajino.....pa kakšno vinsko cesto......

.....ti sm-sm-sm-sm...... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:  :devil:  :devil:

Kak ti to misliš :fight2: ? Kelnarce :naughty:  :unsure: ? Jaz mam v mislih pokrajino.....pa kakšno vinsko cesto......

.....ti sm-sm-sm-sm...... :photo:

Ti dobro veš, kak zgleda tvoja panoramska vožnja... :BUA: Pokrajina kar prehitro leti mimo :wacko: Ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti....pa kaj je s štuhecom :? Se ne spozna na zasiko :lol1: pa je glavni na sekretu :yea1: ... :OK: :D :P

Prav mu je. :OK: ......kak je potegnil s tistim ruczakom....prej pa da mu je vseeno...., ki se bomo pelali :lol1: ....

Štuhi :kva2: :yea1: .........saj bo mimo..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti....pa kaj je s štuhecom :? Se ne spozna na zasiko :lol1: pa je glavni na sekretu :yea1: ... :OK:  :D  :P

Prav mu je. :OK: ......kak je potegnil s tistim ruczakom....prej pa da mu je vseeno...., ki se bomo pelali :lol1: ....

Štuhi :kva2:  :yea1: .........saj bo mimo..... :OK:

Mislim, da maš prav :kva2: Nič ga nega na forumi :hmm: Sej pa sen jas tudi zobl ja, pa mi nič neje. :? Nije žvaka za seljaka :lol1: Misliš, ka je celi dve kili zobla poja? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dobro veš, kak zgleda tvoja panoramska vožnja... :BUA:  Pokrajina kar prehitro leti mimo :wacko:  Ali?

:whistle: ....bomo tebe posneli da se malce ogledaš....z okolico vred..pa boš vida, zakaj se stare mame med lentivo dvigajo..... :grim

...no, je tudi dobra plat tega...manj ritk ob cesti :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nije žvaka za seljaka :lol1:  Misliš, ka je celi dve kili zobla poja? :SS

:grim Dajmo Štuhi...... :grupni: :grupni: :grupni:....ti kar pritisni :lol1:

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš ka je že priša domu  :?  Z Marofa mislin :hmm:

:grrr

:D :lol: :devil: :P

....sej ma off-road gume....pa čas za gnojenje je.... :OK:

Pritisnit je treba, če je med njivami ali pa na sekretu...tak sem mislo :grim

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla RED, jaz sen prek GREGSA :worship:  naroča slike od Marofa na moj mejl. Bon vrga na cd še za tebe :yes:

Grges vam pošlje kar CD... materiala preveč... :D Glej mail... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si je štuhi odpela domu:

Red si vida, kak je dobro JOSE zadokumentira. RED, JOSE, ŠTUHI, pozor:

GREGS meni pošlje natlačenko, jaz pa jo kot vroče žemljice dostavim vam gospodje. Osebno. Al pa na pijači, meni je vseeno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!