Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

hallo pupuci

evo mene ziv sam (na zalost je zabl slabo deloval  .) ),

:OK:

zdaj san se ge kriv ka san zabl odpelo, vec sta me na koncu nej stela:red, smrobi, ti tuj samo naravnost pelaj, prides na goricko, sta pravla, samo da se me resita, zakoj le  :hmm:  zabl se man, ge naj ga dostavim  ?

:P :P :P - ej štuhi, ti si slika.... :OK: pa ne zameri...tudi mene želodec boli....

..... od smeha sicer....pa malo mi je hüdo, ker bom do prvih šolskih dni na dopustu...malo vas bom pogreša....nemam doma internjet :doze:

Dej ti lepo pripelej zobl v Lukavce....v četrtek ali pa f petek....tudi či je zeleni....posreduj 3 x @SMRobi, drgači pozobi On.....ga namažemo pa kakšno pivičko spijemo....jaz plača!

Vala tudi za ostale Pomurske...zmente se tü pa ka že sčaramo eno rundo... :whistle:

Neje misla Red na miting v Lukafce, zaj pa ga GČ prevevajo.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja Jozle...

....nekam moteče mi zastira pogled tisti USMERJEVALNIK IZDIHANEGA ZRAKA :D

...vrnem ga pa ne....se ne spodobi  :whistle:

:hmm: buš ga zaj drago plačau :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po moje se boji...... :xx:  :xx:  :xx: ...da bi začel še sam peti!!! :grim ... :kva2:

...prleško prekmursko gorenjski trio....ne bi bilou slabo :lol1: .....Fredy Milerju bi z lahkoto konkurirali :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pripelji se do Lendave, sem na žalost v službi.....ampak si bom vzel tolko časa da eno  :beer2:  ... :)

Do kdaj pa službaš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto32...kaj si mel to za ene nevšečnosti v naši metropoli ???

Mah... Mau sm se povalal po tleh :angry2:

Na srečo se je vse izšlo tako,da bi se težko bolje :OK:

Me sam bok mau boli,drgač pa sva jo jst in bemwla odnesla brez praske.

Sam unmu biciklistu bi pa z veseljem povedal par besed! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona no... Kukr hitr sm vzhodu pokazal auspuh ,so prekmurci ostal brez besed... :hmm: A mrbit zalujete za mano? :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P  :P  :P - ej štuhi, ti si slika.... :OK: pa ne zameri...tudi mene želodec boli....

..... od smeha sicer....pa malo mi je hüdo, ker bom do prvih šolskih dni na dopustu...malo vas bom pogreša....nemam doma internjet :doze:

Dej ti lepo pripelej zobl v Lukavce....v četrtek ali pa f petek....tudi či je zeleni....posreduj 3 x  @SMRobi, drgači pozobi On.....ga namažemo pa kakšno pivičko spijemo....jaz plača!

Vala tudi za ostale Pomurske...zmente se tü pa ka že sčaramo eno rundo... :whistle:

Neje misla Red na miting v Lukafce, zaj pa ga GČ prevevajo.... :blush:

ja ge pridem v Lokavce, sam vupan ka ste pa dez narocli, kak v nedeljo ponoci, se zdaj mam skornje mokre, se dobro ka man ene za rezervo :OK:

Rdeci, prides ze gnes v Lokavce ? Leko bi me pozvo :doze: , ce prides gnes

zobl je pa sosedov macek pojo, zdaj ga pa ze vec kak 1 teden nega, moj piton pa lacen :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red je na dopusti tak ka zaj nema dostopa do intranjeta...sva se pa glij malo prle čüla pa je omejno ka de šou v Lukavce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red je na dopusti tak ka zaj nema dostopa do intranjeta...sva se pa glij malo prle čüla pa je omejno ka de šou v Lukavce  .)

kda de pa sau ? gnes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mobikrog jutri. Kdorkoli?

Novi Marof jutri. Kdorkoli?

:( nemren.....obveznosti :BUA: .......šče malo pa de dopust te pa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!