Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

in občutki, ter fotke :)

fotk ni kolikor vem, no nekaj jih je objavljeno z dirke pod temo mobi krog.

Občutki? meni je tam skos super, ni bilo prevroče, ni bilo gužve. skratka odlično. :OK: kakor bo prilika spet gremo. mislim, da je decaf istega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: .....torej 'mureki'  :lol1: ka ste si že nabavili čune, ka zgleda ka de nas vse poplavilo  :xx:

Teme o vremenu se najdejo pod Kr´neki. :topic:

Je kdo zainteresiran za obisk Grobnika ta vikend? Decaf in jaz greva, če bo vreme ugodno, kar zaenkrat kaže da bo. Zaenkrat je plan, da se gre v soboto in vrne naslednji dan, vsaka sprememba bo informativno ažurirana. Če je kak kandidat zainteresiran za skupno vožno do tja naj javi. Stil vožnje bo primeren razmeram; lagano sportski ili malo brže turistički.

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: .....torej 'mureki'  :lol1: ka ste si že nabavili čune, ka zgleda ka de nas vse poplavilo  :xx:

Ja študiram nekaj v smeri kakega gliserčka, ker če bodo še naprej taka poletja, se bom znjim lahko ziher več vozo kot pa z motorom. :P

Bomo na šoping v avstrijo hodli z čolni po novem. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja nej se čemeriti ka škodüvle lepoti ;) ......sicer bi pa lejko prišla malo Ventili pomagat vreče nastavlat, ka je cejla vas poplavlena :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja nej se čemeriti ka škodüvle lepoti  ;) ......sicer bi pa lejko prišla malo Ventili pomagat vreče nastavlat, ka je cejla vas poplavlena  :ninja:

Razmere se izboljšujejo :) motorino še vedno na "kloclinaj" :yes:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decaf in jaz sva bila v petek. :slap:

jaz sem pa 0.5 h zamudo petek

jose: ne si ti pravo ka prides v Lokavce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: evo....zdaj ze dajem cekine, da sem na MS.....pa sse potne roke dobivam....odvisnost :hmm:

Na kratko vas pozdravim z dopusta....na jugi je öudovito vreme :OK: ....sse malo....28. pa sem spet na njej....ce bo teren ploven....

Pride kdo na Grobnik vozit....da vemo navijat? Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!