Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

:OK: ....se bun dofural v Lotmerk  :)

....mimogrede ka si se včera večer po 7 vöri tij vozo s oranžnim ktm-mom pri OMV-ji....sva z Redom sidela prejk pumpe v gostilni pa je Red nej biu suguren či si tij ali  nej  :?

Tako je. Sem ga probal malo in ugotovil da to ni moj KTM. Polek tega, da je oranžen, še slabše gre. :kva2: Ampak lep pa je... :eek: , za razliko od mojega.

Se pardoniram, ker vaju nisem opazil, sem bil verjetno zamišljen :hmm:

Po slike pa kar pridi, ker že lep čas čakajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pardoniram, ker vaju nisem opazil, sem bil verjetno zamišljen :hmm:

Al si naj pa nej šteu poznati, ti je Red füjčkau tij pa nikaj :closedeyes: ....ka si se bojau ka buš mogeu za rundo dati :afro1:

.....pa po prejdnjom se tüdi znaš pelati :huh: ...verjetno ti je bremza zablokejrala ha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al si naj pa nej šteu poznati, ti je Red füjčkau tij pa nikaj  :closedeyes: ....ka si se bojau ka buš mogeu za rundo dati  :afro1:

.....pa po prejdnjom se tüdi znaš pelati  :huh: ...verjetno ti je bremza zablokejrala ha  :grim

Ja ja, za rundo pa še stalno man. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vožnja gnjes je bijla :) ...od motosvetovcev je biu še Red, prvotno sva mislila na Marijo reko, samo je lekar bijla mokra cesta, tak ka sva se v Sl. konjicah pridružila še 4 prlekon in smo jo mahnoli čez Dravograd B) ...tak zaj van je pa lejko vsen žau ka ste nej šli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je kaj doma v prelejpon Prekomürji ? ... :rolleyes: ... še malo pa štartan prouti van, tak ka lipou prosin naroučte lejpo vreme ... :grim ... pa valda lejko tüj kakšo kavo ... :grim ... magari se v Vijolici prle stavin ... :whistle:

:D

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu pa je nikoga nej bilo  .)

Štuhi... lepo pozdrav....škoda, spet smo se ti izneverili..... :)

Si bil verjetno na krožni vožnji v petek? Ker je moja malenkost v petek kljub odhodu na dopust, sicer v času krožne, pokukala v Lukavce..... Srečal sem odžejano kolono malo od prireditvenega prostora...ko ste se vračali, če si bil poleg seveda.....

Se mi je itak zdelo, da bom šel brez zasike.... :004 .

O megalomanski nedeljski vožnji pomurske MS pa se vzdržim.....dajte tisti, ki ste že meli nekaj malega pri tem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štuhi... lepo pozdrav....škoda, spet smo se ti izneverili.....  :)

Si bil verjetno na krožni vožnji v petek? Ker je moja malenkost v petek kljub odhodu na dopust, sicer v času krožne, pokukala v Lukavce..... Srečal sem odžejano kolono malo od prireditvenega prostora...ko ste se vračali, če si bil poleg seveda.....

Se mi je itak zdelo, da bom šel brez zasike.... :004 .

na krozni voznji me nej bilo, san kar tam osto,

si nej vupo na srecanje, si kar pol. poslo :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgučano  :OK:

ke je zgučano? :fight2: če pa man za tebe tudi spečeno, pa od jutri dalje več ne bom pešačil, ker bo mali popravljen :OK: 400evrovjebemti

Popravljeno . Popravil smrobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke je zgučano? :fight2: če pa man za tebe tudi spečeno, pa od jutri dalje več ne bom pešačil, ker bo mali popravljen :OK: 400evrovjebemti

dobro, dobro bun prišo, či nej te tjeden, te drüjgi ka man dopust

:P

...400 je pa kruto :o ....bomo Istfani pelali drügič :friend1:

ali pa je čas za vekega :hmm:

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

...400 je pa kruto :o ....bomo Istfani pelali drügič  :friend1:

ali pa je čas za vekega :hmm:

:hmm: sej dobin nekaj poreza nazaj... :whistle: Mislin, ka je blo kar precik za delati.

Ej Red, pa veš kej še je?????? Na gumbeka bon lehko motor vužga :yea1: :yea2: :yea1: :yea2: :kva2: :kva2: Ke si ja nor, končno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!