Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

ja skoro tak.Sicer mi prekmurščina ne dela težav ampak stuhec pa smrobi sta se tak menla ka sen moga dvakrat prebrat,da sem ugotovil za kaj se gre.

:OK: To je zato, ker mava midva KTMje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sej jaz Štuhija tudi ke preveč ne razmin :hmm: Nekej mu pač napišen, on pa meni :grim

tauv pa je čista boža istina :grim meni se že tuj zgovdilo, ka san nej štuhija razmo ka mi je štel povedati oziroma napijsati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tauv pa je čista boža istina :grim meni se že tuj zgovdilo, ka san nej štuhija razmo ka mi je štel povedati oziroma napijsati :P

No, saj kakšni Red ma tudi probleme z jasnim izražanjem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NALEZLJIVO!!! :lol1:  :lol1:  :lol1:

včasih si se še po glovi vsipa poleg....

Toti tudi nemre nič spiti.....

:lol1: ....in to se jima zgodi sredi komunikacije........ :lol1:  :lol1:  :lol1:

To pa je vrhunec Redovega prenašanja misli na monitor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tauv pa je čista boža istina meni se že tuj zgovdilo, ka san nej štuhija razmo ka mi je štel povedati oziroma napijsati

zaj pa je vse štuhi kriv pa ktm-i :?

jose prvo povej kako delo maš na razpolago pri delaji silosa. :eek:

jaz bi najrajši špricare coj nosa.(te vsaj nen žedn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....tak da vidimo zaj.....što fse prijde v soboto pomagat silos delat  :hmm:  :rolleyes:

@jose; te pa kak si pravo :yes: pola sedem san jes z ludwig_12.gif privas z dvema dvoosnima prikolicama :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nori ob pou sedmij šče jes spin  O:-)

pola sedem pa pika :angry: popoldne je motor v plani :D

što še pride z motosveta? :?

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 08.45 uri, 16.9.2005, se je 22-letna voznica iz okolice Ljutomera, peljala z motornim kolesom Honda CBR 600 po regionalni cesti iz smeri Sv. Jurija ob Ščavnici v smeri Dragotincev. Izven naselja Grabonoš je pripeljala po klancu navzdol v levi blagi pregledni ovinek v bližino mostu, kjer je dohitela tovorni avtomobil s priklopnikom. Voznica je zaradi tega začela zavirati, kar je imelo za posledico, da je motorno kolo zdrsnilo po vozišču ter se prevrnilo na levo bočno stran, pri tem pa je voznica z levo stranjo telesa trčila ob varnostno ograjo mostu. Pri tem se je tako hudo telesno poškodovala, da je na kraju nesreče umrla.

:cry: :cry:

Red da ni to slučajno ona punca s katero smo se zadnjič skup vozili, ko ma nov motor :hmm: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:  :cry:

Red da ni to slučajno ona punca s katero smo se zadnjič skup vozili, ko ma nov motor  :hmm:  :unsure:

Če misliš tisto z cbr 600 rr se bojim,da imaš prav. :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( res je to punca s katero smo se pred dvema tednoma skup vozili......še zdaj mi je pred očmi......nasmejana in srečna ker si je končno kupila nov motor, vsa polna energije .......ne morem dojet :cry: :cry: :cry: :cry:

Sandra počivaj v miru :cry:

.....ve mogoče kdo kdaj bo jutri pogreb???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil greš mogoče  :?

žal ne grem :( ka iden večir v Lj, poleg tega pa še v vasi mamo regijsko(pomursko) gasilsko tekmovanje

se pa nekaj govori, da bi se pogreba udeležili tudi motoristi :cry: zbirati bi se naj začeli ob 15.30 uri!

Kje: natančno nevem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!