Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

:hmm:  :hmm:  :hmm: .......sigurno kakšna R... :naughty:  :naughty:  :naughty:

ja Gregsi je očitno honda gratala prepočasna.....samo meni se zdij ka nabavla drüjgoga zatou ka šče zrüjšiti Tapajnerov rekord v Marofi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: uf ste nabili objav :grim Sem si moga cejt vzeti, ker sem bija malo odsoten, da sen priša gor ke se menite. No ti Gregsa :fight2: , boš poveda kej al ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o Robika se je pojavil, pa gde si bil, ka si se nej slučajno v nedelo zgüjbo na pouti do Marofa  :devil:  :P

uf, imel extra veliko glavo po trgatvi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sen bija včera pri enem vulkanizeri, da bi mi premontira gumo, pa je reka, ka je jemi ne, ka bi KTMja šrejfa, nej gren kan drugan :slap: Tak ka mon zej še stalno platneno gumo, pa nikan nemren z njo :OK: To sen še ne doživa :grrr

Popravljeno . Popravil smrobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sen bija včera pri enem vulkanizeri, da bi mi premontira gumo, pa je reka, ka je jemi ne, ka bi KTMja šrejfa, nej gren kan drugan :slap:

prokleti zdaj du si še zbirali, ka du šrajfali hau.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prokleti zdaj du si še zbirali, ka du šrajfali hau.gif

sej mo zej počaka na suho cesto :yes: te pa de že zdržalo tistih 10 km do lotmerka. Pa en "burn out" usred lotmerka, te pa novo(staro) gumo gor, pa... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo gregsa :hmm: tij meni prodal lejko racing oklepe O:-)

ma ne ven či du ti pasali, ka je njegova prasička novejši model od tvojoga :doze: ....lejko se pa tüdi moutin :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ven či du ti pasali, ka je njegova prasička novejši model od tvojoga  :doze: ....lejko se pa tüdi moutin  :blush:

vprašanje je samo prejdni del :hmm: zadnji in stranski je isti .)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....emmmm na dveh kolesih ali nogah 

Jose, beri pravilno: rekel sem prasička, ne prasica... :P :lol1: :whistle:

O ti gujdek.....zaupaj nam malo, s čim nas nameravaš spravljat s stopničk....

.......sigurno kakšna R... :

....ali pa  ............ 

Bo že ulaufan stvor?

Eheheheheh.... vidim, da ste radovedni.... :devil:

Prav je tako.... :whistle:

ja Gregsi je očitno honda gratala prepočasna.....samo meni se zdij ka nabavla drüjgoga zatou ka šče zrüjšiti Tapajnerov rekord v Marofi 

jose, še enkrat: pravilno beri... rekel sem: nova prasička... :whistle:

halo gregsatij meni prodal lejko racing oklepe

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

In zakaj ne?! Keeeeeeeer......... TADAAAAM....

...bo novi motor PRASIČKA... torej... CBR 600F... :OK: :OK: :OK:

.... samo z bistveno manj kilometri in ne bo čisto nova, ampak 1 leto stara... s starimi oklepi.... + dodatni varnostni elementi....+ mogoče kakšen zobnik manj... :whistle:

Fantje, kot sem vam rekel: univerzalni motor je Honda CBR 600F in zmagovalnega konja se ne menja... :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ven či du ti pasali, ka je njegova prasička novejši model od tvojoga  ....lejko se pa tüdi moutin 

Ne motiš se... Ventilova prasička je malce starejša od moje, ampak kot je sam rekel: zadnji del, sprednja strehca in spodnji bok so isti... le zgornji del je drugačen.... zaradi oblike luči, ampak ni panike, ker poliester se mora izrezati (luč mislim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose, da pa tij maš bratvo?

zaj v soboto....prijdeš püto nosit :rolleyes: ...Red nemre, ka je malo poškodovani, Robike pa nemo zvau, ka de te vse spiu ka je šče ostalo :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose, še enkrat: pravilno beri... rekel sem: nova prasička...  :whistle:

:slap: jao jes san že pa mislo ka kipüvleš 125 kubičnoga čopera :o :evilgrin:

....malo heca ;) .....naj ti tüdi ta dobro slüjži, pa ka te ne bi dol zbrcala, či buš grobi do nje :whistle: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj v soboto....prijdeš püto nosit  :rolleyes: ...Red nemre, ka je malo poškodovani, Robike pa nemo zvau, ka de te vse spiu ka je šče ostalo  :whistle:  :lol1:

samo, či de vrejme B) sončno

po dežji pa mokron ne nosim püte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!