Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Banda pomurska, a že kaj kuhate nohte močeradov in pajkov znoj, da bo jutri teden lepo vreme in se snidemo na Marofu?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda pomurska, a že kaj kuhate nohte močeradov in pajkov znoj, da bo jutri teden lepo vreme in se snidemo na Marofu?!  :P

:yes: .....pa motore tüdi nastavlamo, ka de padno kakši nouvi rekord O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gnes sva se z borcito srečala iz oči v oči, čisto po naklüčji  :D

jose, zgleda ka si ti nekaj zamešal, če pa že ne, pol pa sigurno nisva prijeme trenirala :grrr

Glede mopeda pa je tak... trenutno man NIKE Pegasus :blush: mel pa sem ZXR750 pa sem se ga pod pritiskom drugih znebil :slap: ... vse je blo za :love1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose, zgleda ka si ti nekaj zamešal, če pa že ne, pol pa sigurno nisva prijeme trenirala  :grrr

sküp nej.....aha pa par 'baletnij' korakov si tüj pokazau, da te je malo bole na trdo prijau :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne štekam, ampak zihr je kul... :hmm:

(pa da ne bo pomote: jezik že razumem, ampak kaj pa jose in borcita mislita, pa niti pod razno... :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne štekam, ampak zihr je kul...  :hmm:

ampak kaj pa jose in borcita mislita, pa niti pod razno...  :lol1: )

Gregsi ti samo mene pitaj pa boš vse zna, ti preveden :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsi ti samo mene pitaj pa boš vse zna, ti preveden  :rolleyes:

:hmm: no kar na dan z besedo :yes:

kaka je gregs pravo: JEZIK oz. prekmurščino razmi :grim ne je problem ka nas nebi zastaupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsi ti samo mene pitaj pa boš vse zna, ti preveden

Tinčika, kak je Ventil spisal... razmem prekmurščino, ali ne razmem Joseta in Borcita, ka se menita o baletu in podobno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tinčika, kak je Ventil spisal... razmem prekmurščino, ali ne razmem Joseta in Borcita, ka se menita o baletu in podobno...  :D

aja :slap: , te pa se opravičuvlen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... te pa se opravičuvlen...

... opravičilo sprejeto... :004 ...ampak samo, če naslednjič prej prideš na ride, da ne bo mošt zavrel.. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... opravičilo sprejeto...  :004 ...ampak samo, če naslednjič prej prideš na ride, da ne bo mošt zavrel..  :P  :D

se bom potrudila, ampak ni šlo prej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede mopeda pa je tak... trenutno man NIKE Pegasus  :blush:  mel pa sem ZXR750 pa sem se ga pod pritiskom drugih znebil  :slap:  ... vse je blo za  :love1:

LP

Podavljen borcita! :OK:

Zej sen zgrünta, keri si .) ....to da si vozil ZXR-a, me je najprej malo zavedlo :hmm:

Dobrodošel......verjetno pod pritiskom ponudbe na trgu spet nabavljaš moprli, dotačas pa si boš tü lajšal muke, nej ? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne štekam, ampak zihr je kul...  :hmm:

(pa da ne bo pomote: jezik že razumem, ampak kaj pa jose in borcita mislita, pa niti pod razno...  :lol1: )

...ti ob prvi priložnosti demonstrejran :naughty: pa buš te povedal če je šče izda kul :D.....baletne copateke zraven prinesi ka de bole zanimijvo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robika ka jetra se ti nikaj ne smijlijo  :huh:  :lol1: du ti razpadnola, či buš tak nadaljüvau  :P

:) nic ne bo, saj jih pa nema

ej Robi, lejko si gor priso ka mas neka v glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e super bomo sprobali novo prasičko, či dobro ležij 

:grrr :grrr :grrr

Prasička ni registrirana.... tako da... bomo sprobali Z-ja... :grim ...ta še ni bil na pisti v Marofu, samo na Grobniku... :D Prasičko pa takoj drugo leto enkrat... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  :grrr  :grrr

Prasička ni registrirana.... tako da... bomo sprobali Z-ja...  :grim ...ta še ni bil na pisti v Marofu, samo na Grobniku... :D Prasičko pa takoj drugo leto enkrat...  :yea2:

Oooo, glegs si močno želi boljših časov.....prestopil h Kawasakiju :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...emmm pozna što ovi motorino  :? ....lastnik je iz Borejec

Poznamo....od začetnika, vožena po Pomurji .) Ena od plavih, ki neje bila skipana :hmm:  .)

:hmm: bo jose debelejši za skoraj novo R6 :naughty:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!