Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Poznamo....od začetnika, vožena po Pomurji .) Ena od plavih, ki neje bila skipana :hmm:  .)

cejna je fejst zanimijva :yes:

:hmm: bo jose debelejši za skoraj novo R6  :naughty:

:hmm: pri meni nikdar ne vejš kak me kaj ftrgne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moren vsen povedati, Ka Štuhi spije več od mene :grim  Lakvenca gorička

malo morgen, Štuhec nema raztegljive bacve, ti jo izglea mas

ka ? z Zverom sta uto napravla ? ali ja Zver se itak v njej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo morgen,  Štuhec nema raztegljive bacve, ti jo izglea mas

ka ?  z Zverom sta uto napravla ?  ali ja Zver se itak v njej

na žalost neje blo v nedelo z mene nič, z Zverine pa še meje. Kak bi blo fejn piti, či nebi blo dan potem :grim Ej, gda si ša domu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost neje blo v nedelo z mene nič, z Zverine pa še meje. Kak bi blo fejn piti, či nebi blo dan potem :grim  Ej, gda si ša domu?

ej ne ven, sam vem ka je bila tema, pa ka san 2 h isko Zverovo kuco :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne ven, sam vem ka je bila tema, pa ka san 2 h isko Zverovo kuco  :(

:lol1: :lol1: :lol1: sen čuja ja. Kak se lehko zgibiš v Lotmerki? Ša bi na trolo št. 7, te pa s podzemno do končne postaje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  pri takšen vremeni? :nono: mislin ka nede nič s tega

kak te nej, more biti :yes:

....sicer pa zaj v soboto 22 se planejra kao zaklüček sezone dol v Marofi, vüpan ka mij skoro domačijni nemo zatajili pa mo se toga udeležijli v čim večjon števili, kelko sva se z Gregson mejnila je vse sküp mišleno kak edno prijetno druženje.....žar, čevapčiči, pljeskavic.....in ostale vegetarijanske dobrote :lol1: bi tüdi naj bile,......in pa seveda vožnja po pisti v lagano turističkon stili....vse odvisno pali od vrejmena :doze: ž

....počakajmo tan do srejde, kda de se že priblijžno znalo, kak de z vrejmenom, ali samo telko pravin, ka te meli v plani :)

....aja pa či bi šteri biu pripravleni ka on, žena, sestra, ljubica :whistle: , mama....speči kakše naše pomurske dobroute bi tüdi fajn bilou...jes san sproso mamo ka de gijbanico napravila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bun jo k tebi prneso na koušto :P

...sicer pa vüpan ka buš tij tüj šou dol, či nej z motoron pa z avtojon....nücamo ednoga ka de vse tou prejk meje 'prešvercal' ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo, glegs si močno želi boljših časov.....prestopil h Kawasakiju

Red, če pa z Zjem stolčem svoj osebni rekord, potem se pišem Burek... :lol1:

Ima namreč Pilot Road gor.... ki so po 50 krogih Grobnika bile kot nove... obrabe ni bilo skoraj nič... res... tako da... še vedno sem na Hondi za dobre rezultate... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red, če pa z Zjem stolčem svoj osebni rekord, potem se pišem Burek...  :lol1:

Ima namreč Pilot Road gor.... ki so po 50 krogih Grobnika bile kot nove... obrabe ni bilo skoraj nič... res... tako da... še vedno sem na Hondi za dobre rezultate...  :P  :P  :P

Tisti Z sem namerno spregledal .) .....pa vseeno, kaj praviš na Kawa-power :naughty: ...trga, a?

..... saj tudi pri Z-ju konjići niso zaspani, ne? Ciklistika je druga stvar...... dober izziv na Marofu :kva2:....malo rodea pa puno adrenalina :OK:

Misliš, da ob boljših temperaturah ne bi šlo do 1.20 z Z-jem? :hmm:

:topic: Pilot Road - Grobnik :

Navedi kaj čase... .) :D pa ne izjavi, da se niso pregrevale (ker me mika Grobnik + BT 020R :whistle:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cejna je fejst zanimijva  :yes:

:hmm:  pri meni nikdar ne vejš kak me kaj ftrgne  :whistle:

Zanimivo.....mislim ka se več kot 200 ni pelala v III. prestavi :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bi ga rad malo stestiral?! ;) Ni panike... sem za menjavo...  :grim

:yea1: .......samo da se ne boš pol v yamaho zaljubil in te bo treba dol vlečt z nje :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti Z sem namerno spregledal .) .....pa vseeno, kaj praviš na Kawa-power ...trga, a?

..... saj tudi pri Z-ju konjići niso zaspani, ne? Ciklistika je druga stvar...... dober izziv na Marofu :....malo rodea pa puno adrenalina 

Misliš, da ob boljših temperaturah ne bi šlo do 1.20 z Z-jem? 

Pilot Road - Grobnik :

Navedi kaj čase.. pa ne izjavi, da se niso pregrevale (ker me mika Grobnik + BT 020R

Kawa ima 110 konjev, toliko, kot CBR in potegne kot prasica... ciklistika je slabša, to gotovo, ampak mislim, da na Marofu to niti ne bo toliko odločilno, ker niso take hitrosti... večji problem so gume... ki so bolj trde... temperature pa ne bodo višje kot 20 stopinj po trenutni napovedi. Mislim pa, da bi se dalo peljati tam okoli 1:21, mogoče tudi 1:20 s temi gumami. Bomo videli... UPAM, da bomo videli... :OK:

Bladzo je imel 1:50,10 s temi gumami... ;)

.......samo da se ne boš pol v yamaho zaljubil in te bo treba dol vlečt z nje

....ko sem prvič peljal Yamaho R1, se mi je Kawa GPZ ujezila in zavihala nos in ni več vžigala, dokler ji nisem zamenjal elektronike... :D... ko sem zadnjič vozil Yamaho R1, je prasička rade volje spet dala, pa čeprav sem malo sanjal o drugi lubizzi... :P ... vmes je minilo 5 let...tako da... če bo Z... se zna ujeziti in ne bo vžgal... ampak ga bomo pa po hitrem postopku privezali na prikolico, pa bo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, v četrtek se vse zmenimo, ko bo res bolj jasno, kako bo z vremenom... do takrat pa držite pesti... po sedanjih napovedih naj bi bilo sončno in 20 stopinj, ampak dajmo še malo optimizma, da bo res... :OK:

Drugače sem pa danes treniral na Grobniku... da bo v soboto lažje šlo... :grim

Pa mimogrede, se moram malo pohvalit: je šlo prvič pod 1:50... :yea2:

Z Dancijem se tudi slišiva jutri, da se zorganiziramo, da bo žar in pećenje... skratka, v četrtek se malo preštejemo, da vidimo, koliko bi nas bilo, da se kupi meso in podobno...

Aha, še tole: ma tudi, če bo dež, pridem pa vsaj na gibanizzo do Ormoža... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, še tole: ma tudi, če bo dež, pridem pa vsaj na gibanizzo do Ormoža...  :lol1:

eh saj nej trbej, mo ti po pošti v žabarijo poslali :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!