Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

ka je trebej poleg prinesti ?

ne vem se tocno kda bom sau, kak ze kazipoti kazejo ? naj eden pove imena teh kazipotov, pa ne po AC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem se tocno kda bom sau, kak ze kazipoti kazejo ?  naj eden pove imena teh kazipotov, pa ne po AC

Štuhi zaj pa zadnjič.....či prijdeš iz smerij ČK, v VŽ v prvon semoforizejranon križišči levo...v naslednjon desno....te pa pičiš samo ravno do Marofa in da prijdeš vö z njega, v krožnon križišči levo .....po 500 metrih si tan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je trebej poleg prinesti ?

Dobro voljo, kune za pisto in tolarje za hrano, ki jo bomo zorganizirali ljubljansko-štajersko-prekmurska naveza... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red,jose,ventil  kdaj se dobite.Bi se vam nekje pridružo.Grem z mopedom.

Pridi v Lotmerk, če češ. Med 09.00 in 10.00 mam v planu jutranjo kafe, pumpanje, točenje, te pa gasa. :kva2:

Jose bo še malo :zzz: :zzz: po nočni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi v Lotmerk, če češ. Med 09.00 in 10.00 mam v planu jutranjo kafe, pumpanje, točenje, te pa gasa. :kva2:

Jose bo še malo  :zzz:  :zzz: po nočni.

OK.Gej se dobite,ka nen bluza po lotmerki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil ideš z mopedon, nej ??......ka inači ne ven kak mo overmuracake, pa mošteka, pa vinčeka dol pelau :huh: ....kufer na tvojoj hondi je pa glij pravšnji za tou :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj ja,ssan he pa ne morem z vami, al idemo po sumi  :naughty:

Štuhi....ti samo prleti. Samo ne s tistim čudežnim :kva2: ruczakom.....

:nono: ......či češ mošta pelati.....brez ruczaka v roza-vijolični....te bo ki v šumo potegnilo :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štuhi....ti samo prleti. Samo ne s tistim čudežnim  :kva2: ruczakom.....

:nono: ......či češ mošta pelati.....brez ruczaka v roza-vijolični....te bo ki v šumo potegnilo    :lol1:   :P

ej ne sinfaj te rukzak, te se edini ne raztrga, san ze 4 traztrgo, mogoce ga glih barva resuvle :OK:

ide keri z avtom ?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne sinfaj te rukzak, te se edini ne raztrga, san ze 4 traztrgo, mogoce ga glih barva resuvle  :OK:

ide keri z avtom ?

:D Brez zamere, neman nič proti barvi...samo vedno se spomnin :lol: , kaj sen nazadnje vido, ko si se raketira proti Petišofcon...... pa smeha je tüdi blo na ta račun :OK:

Upam ka se vidimo :yea2:....ne misliš z afton iti?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil ideš z mopedon, nej ??......ka inači ne ven kak mo overmuracake, pa mošteka, pa vinčeka dol pelau  :huh: ....kufer na tvojoj hondi je pa glij pravšnji  za tou  :rolleyes:

meni bi rad v drek porino, ha :( če bun slačajno šauv buš tij prejk granice sedo na moji hondici :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bi rad v drek porino, ha  :(  če bun slačajno šauv buš tij prejk granice sedo na moji hondici  :yes:

tak san tüdi mislo .) ...či buš pa priden se buš lejko z mojin do dol pelau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!