Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Smo gjes, kar dobro zastaupali pomursko sekcijo na Motosveti v Novem marofu :OK: Na dirkališču smo bili: Stuhec, jose, Red in Ventil :D Bilauv je :OK:

@jose;kakšno slikco lejko tüj napunkaš se, takšo bole, pri grilu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johan ka še te delaš na neti, Red te pa čaka v Lotmerki  :)

Če bi prej vedo,da mi bo red odstopo za par krogov svojo ninjo :OK: bi že prej popegno iz firme :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vüpan ka se Štuhi nede zgüjbo na pouti domou, kak se je, da je ta šou, ka mo ga te mogli iti iskat :whistle:

...pa tak lepo san jemi razložo, ka bi šče blondina razmila :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vüpan ka se Štuhi nede zgüjbo na pouti domou, kak se je, da je ta šou, ka mo ga te mogli iti iskat  :whistle:

...pa tak lepo san jemi razložo, ka bi šče blondina razmila  :photo:

Viš zakaj pa me ni poklico.Pa mu je red dal moj broj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma stuhi gume za cros, taka se zna zgoditi, ka te "iskal" kakšne blijžnice po kakšnih goricaj :grim

vijš mugouče je pa glij zatou zalutau, ka se zgleda ne vej voziti po lejpij asvaltejranij cestaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red si pravočasno prišo v slüjžbo :? ....müva z Ventilon sva po čijstoj kmici prišla dumou, te san pa še zatemnjeni vizir gor meu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi prej vedo,da mi bo red odstopo za par krogov svojo ninjo :OK:  bi že prej popegno iz firme :D

Vejš da rad dam...pa mejala sva... .) Fajn te je bilo sgledat, sledit malo težje :OK:

Red si pravočasno prišo v slüjžbo  :? ....müva z Ventilon sva po čijstoj kmici prišla dumou, te san pa še zatemnjeni vizir gor meu  :slap:

Ja, Minđo sem ožemal, potli pa še fauweja.....je koljega podaljšal 4 minute :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledi stuheca san pa že malo straj :blush: na gsm se ne glasi :oops:

Ja pizda, ga bojo že dol zvezali....saj neje čez den pija, či je pa začeja, pa se itak nede stava do zarana. :?

Štuhi, ne hodi v Lotmerk, boš plaćau 3 runde pa pizze vsem, ker nan skrbi povzročaš :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mij se tü sekejramo za njega, un pa nendri :drunk: trink3.gif in ga boli patak za vse O:-) ....ka pa či sta z Robiko ge zaglavila :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Minđo sem ožemal, potli pa še fauweja.....je koljega podaljšal 4 minute :D

ma nega sile, glavno ka si stigel :D ......emmm ka vütro ideš slučajno dol na grobnik dirko gledat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sen študiral o tem :hmm: .....pa mislim da nemam energije za takšno pot, Jose....

Še z afton se mi neda drajsati.....mam v programi jutranji Eurosport, pa kakšno kavico, juniora dam malo na zrak :)

.....mogoče se na NM odpelam z avtom, da preverim reakcijo minija na hrup motorjev B),.pa še to dvomim..... morem nekak pametno jutri obrazložiti, da se gre službeno v disko :hmm:

Ni nam lahko :yes:

Ka či bi vutro še mi Pomurski kakšno spili, ko glih gnes nesmo mogli? Pa robika, pa Štuhi tudi neta proti....kaj pa ostali??

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka či bi vutro še mi Pomurski kakšno spili, ko glih gnes nesmo mogli? Pa robika, pa Štuhi tudi neta proti....kaj pa ostali??

hvala ne pijen O:-) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ne pijen  O:-)  :P

Nič zato :grrr, bomo mi malo več, ti boš pa dikline prek meja B)

Vrtijo Ceco kaj f prekmurji :P

...Štuhi, pečeni si :devil: :D

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mij se tü sekejramo za njega, un pa nendri  :drunk: trink3.gif in ga boli patak za vse  O:-) ....ka pa či sta z Robiko ge zaglavila  :hmm:

nika san nej zaglavo z njim , san sam, san se pelo malo po bljiznjici, pa san glih prek bermudskoga trikotnika sau, se mi je kompas malo zmejso

na konci je bilo pa :OK:

vi pa glavno da ste vsi zivi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!