Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

ja ni problema...... boš mogo priti iskat ne..... najbolše ka cd sabo prineseš če pa nimaš pa ti jaz dam... boš pijačo plačal

zgučano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok dajte

prezivo to navolo

vupan pa ka drugo leto se bo koleno bola vugibalo kak do zdaj

hvala za obiske :OK:

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Red

san čitau, ka si biu včera na Pannoniji.....si biu san, z motoron, avtojon... :hmm:

Sam, z avtom, ja, v 1h20 sem prleto dol (z malo lutanja po prelepih mađarskih vasicah).

Precej hitro se mi je zdelo, sem pa na momente že s težkim srcem gledal kažipote Budapest... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej hitro se mi je zdelo, sem pa na momente že s težkim srcem gledal kažipote Budapest... :rolleyes:

ma glavno ka si se nej zgüjbo :D ....pout si si zapoumno, ka te drgouč nemo bloudili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma glavno ka si se nej zgüjbo :D ....pout si si zapoumno, ka te drgouč nemo bloudili :whistle:

On pot ni zapomnila od tukaj proti tja :grrr bo drugič spet iskala in blodil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat je eden napisal ka bo sejem (v glavnem rab. da se odavalo) v Šentilju, na Avstrijski strani, ge je to pisalo ? vkeri temi, ne najdem vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On pot ni zapomnila od tukaj proti tja :grrr bo drugič spet iskala in blodil :grim

mo se mogli nafčiti vogrsko, pa se nede lutalo :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma glavno ka si se nej zgüjbo :D ....pout si si zapoumno, ka te drgouč nemo bloudili :whistle:

Bo cajta za vse povadit čez zimo....ni problem priti tja, je pa fajn, či približno veš, na keri poti si.

Parkrat je že ratalo na slepo..izpiliti je treba še variatno z gulažom pa düdoli :OK:, ta pot mi ne gre najbole :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkrat je že ratalo na slepo..izpiliti je treba še variatno z gulažom pa düdoli :OK:, ta pot mi ne gre najbole :hmm: :whistle:

:huh: daj odspodi še podnapise, ka ne razmin :unsure: :D

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: daj odspodi še podnapise, ka ne razmin :unsure: :D

Če bom slučajno polek, ko se boš z špurico vračal s Panonnie, ti bom rad ustregel - spoznal boš pot, ki vodi do golaž-a z düdoli.... ponavadi "novi" plača .) :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke asfalt še drži kej? :?

:yes: ve je še pa nej tak fejst mrzlo......gnes je eden po glavnoj cesti redno žgau, ka se vse k meni dumou čülo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke maš ti tudi KTMja?

....ma kakšen KTM... Huska je zakon... :P :P :P

Smo bili v Lembergu na pisti... :whistle: .) ...sem prvič vozil kros... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za asfalt ne vem, vem pa, da pesek in blato držita kar dobro... :grim .)

či se s traktorom voziš :lol1: .....pa štirikolesni pogon more meti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!