Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Malo previdnosti......ka de si Josejova (ki de itak čitala MS) mislila :whistle: . :nono: :nono: , sigurno ne razmin.....ka je to kaki-ka :?

@Ventil, tisti ranjeni žakelj bo treba najprej poslati v Vransko......mojster ga sicer tudi prevzame in pošlje, ampak se MORAM še prej pozanimati za cenik......ne mislim riskirati svojih cekinov.

Tak da prevzemi in shrani zaenkrat :), lastnik de se že odduža!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil, tisti ranjeni žakelj bo treba najprej poslati v Vransko......mojster ga sicer tudi prevzame in pošlje, ampak se MORAM še prej pozanimati za cenik......ne mislim riskirati svojih cekinov.

Tak da prevzemi in shrani zaenkrat :), lastnik de se že odduža!

vse po navodilih vas, stric Red old.gif

..ampak mojstri v Vranskon morejo prej "žakelj" videti in oceniti škodo oz. popravilo trance_35_smoke.gif, tauv pomejni ka trbej "stvar" ta spraviti ali še malo počakati :? ...sicer de pa zijma duvga fire.gif

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri hiši naj bauv vsaj ducat žensk, da jose prijde kurblat :grim

itak pa tebi bun s sebof vzeu, či nemo vse san ladau :D :P

Tak da prevzemi in shrani zaenkrat :), lastnik de se že odduža!

ka pa jes nemo nikaj ležarijne doubo, ka zaednouk je 'ranjeni žakel' šče izda v mojon prtlažniki :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa jes nemo nikaj ležarijne doubo, ka zaednouk je 'ranjeni žakel' šče izda v mojon prtlažniki :lol1:

de se njemi rejsan splačalo bole novi žakelj küvpiti, ka tü se stroški hitro kopičijo :grim

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo bi vas razumel... :rolleyes: pa ne jezika... teh "zagonetk".... ranjeni žakelj? :hmm:

PS: Jose: jutri dobiš darilo.... :naughty: :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse po navodilih vas, stric Red old.gif

..ampak mojstri v Vranskon morejo prej "žakelj" videti in oceniti škodo oz. popravilo trance_35_smoke.gif, tauv pomejni ka trbej "stvar" ta spraviti ali še malo počakati :? ...sicer de pa zijma duvga fire.gif

Za to, da bojo kaj vidli, bomo poskrbleli mi......pelam jaz na toto exkurzijo :D .

Ma kdo bi vas razumel... :rolleyes: pa ne jezika... teh "zagonetk".... ranjeni žakelj? :hmm:

PS: Jose: jutri dobiš darilo.... :naughty: :whistle: .)

Si že videl ta žakelj :lol: :P ....kar ugibaj, pa boš našel odgovor :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo bolj zadovoljen oz. zadovoljen, če bo zopet tvojo R6 po marofu biker.gif :naughty:

..Gregs ma rajši hondo :(

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo bolj zadovoljen oz. zadovoljen, če bo zopet tvojo R6 po marofu

No, vsekakor sem bil z njo zadovoljen... :whistle:

..Gregs ma rajši hondo

:friend1: ...ma saj veš.... je vseeno moja... moja srebrna prasička.... :naughty:... ali pa kakšna druga... je vseeno CBR.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ge prinas zaj za vikend organizejrano kakšo dobro martinovanje :?

:beer1: lejko bi povabo bando z MotoSveta v Gorice :grim nej še kesno :grrr :naughty:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka, mogoce zato ka san se malo navodo lastnosti mojga pajdasa

zdaj pa je bila koplja cez rob; v avti mi je raz. motor, san skup naredu pa ne vzge :headbang: pop.

na ne ven zaka :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka, mogoce zato ka san se malo navodo lastnosti mojga pajdasa

zdaj pa je bila koplja cez rob; v avti mi je raz. motor, san skup naredu pa ne vzge :headbang: pop.

na ne ven zaka :hmm:

:hmm: Štuhi, zej pa se lepo pomiri, pa dvakrat globoko vdehni, te pa še enkrat napiši ke si misla, ke ne ven če te je što kej razma. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!