Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Vrejdi termin se mi zdi drujgi petek ali soboto- je pred zaključkami pa pejnez še do te nemo vseh zapravili.. :OK:

:D ..če de petek san poleg :grim ... :hmm: ..v soboto bole žmetni oz. sploh nej .) :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) jaz sen čisti kej se :drunk: tiče že en lep cejt. :hmm: za Štuhija pa glih nebi da roke v ogenj... :lol1:

brez besed .)

glede srecanja, ok

samo dajte neke termine: npr. 27,11 nedeljo, al pa nasljedno nedelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrejdi termin se mi zdi drujgi petek ali soboto- je pred zaključkami pa pejnez še do te nemo vseh zapravili.. :OK:

bar 1 teden pret povejte ka si ven malo planirati, ka se jaz moren 250 km do Sobote prpelati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bar 1 teden pret povejte ka si ven malo planirati, ka se jaz moren 210 km do Sobote prpelati :)

ka je pa te tauv tej 200km :P "pičkin dim :grim če je vola je vse :yes:

pa znan ne nameravleš iti z Cbr-o :o :eek:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nucamo samo interesente.

Vrejdi termin se mi zdi drujgi petek ali soboto- je pred zaključkami pa pejnez še do te nemo vseh zapravili..

meni v bistvi paše kda koli, samo trbej zadosta prle povedati, ka si te fraj zrihtan :D .....aja pa več nas je takšij ka si moremo fraj rihtati, tak ka računajte s ten ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa znan ne nameravleš iti z Cbr-o :o :eek:

:grrr :grrr :grrr - neje registrirana, mrzlo je pa sneg ide :unsure: , drugo leta pa riden s cbr-o :grim

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavva: zokoj je te mene fajn citati :?

...pač, si eden izmed redkih, ki me vedno nasmeji... :yea1:

Štuhi, s tem ne mislim nič slabega, temveč vzemi to kot kompliment.

btw. maš pa dugega kačuna... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kavva: si se razstavil v galeriji in vidim, ka mi je komplet (moped+kombić) precej znan iz Ljutomera, sem te večkrat videl križariti....

No, me zanima nekaj v zvezi izpuha (saj je Remus?) - povej :rolleyes: ......je logotip na zaključku lonca (izhodu) ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se jes javin prostovolno ka mo te odpelau v žabarijo, tak ka buš lejko brez skrbij :beer1: .)

Verjetno z Yamaho :grim......ne čakaj na maj s preizkusom .) ......

Sicer pa ni dvoma, da smo visoko qvalificirani mehaničari :whistle:

@Ventil: Sma se zmenila z Ata najhitrejšim, da probamo samo s pucanjem pri stricu v LJ, te pa ga naj kar pošlje na šivaje.....tak so izrazili željo Ata :grim .

Se vidimo, LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kavva: si se razstavil v galeriji in vidim, ka mi je komplet (moped+kombić) precej znan iz Ljutomera, sem te večkrat videl križariti....

No, me zanima nekaj v zvezi izpuha (saj je Remus?) - povej :rolleyes: ......je logotip na zaključku lonca (izhodu) ali ne?

Red; sva se midva slučajno pogovarjala pred čacom cca. 1mesec nazaj, pred gostilno Šadl v Križevci?? Oba v bojni odpravi sevede??? :hmm:

44558Imgp1342-med.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ventil: Sma se zmenila z Ata najhitrejšim, da probamo samo s pucanjem pri stricu v LJ, te pa ga naj kar pošlje na šivaje.....tak so izrazili željo Ata :grim .

:slap: jao jes san pa včera ranjeni žakel od njega odpelau, pa zaj pri meni zasmraja :lol1: ......jes nemo več posrednika špilau, dajta vüva tou med sebof rejšit.........Ventil friško prijdi pa odpelaj žakel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red; sva se midva slučajno pogovarjala pred čacom cca. 1mesec nazaj, pred gostilno Šadl v Križevci?? Oba v bojni odpravi sevede??? :hmm:

44558Imgp1342-med.jpg

:grrr ....sem te kvečjemu videl poleti, ko si užival na enoslednem vozilu, jaz pa v moji drvarnici na 4 potače.... .)

:slap: jao jes san pa včera ranjeni žakel od njega odpelau, pa zaj pri meni zasmraja :lol1: ......jes nemo več posrednika špilau, dajta vüva tou med sebof rejšit.........Ventil friško prijdi pa odpelaj žakel :D

:whistle: ......ti ga samo sprobaj po mili voli, či misliš Spyk-a küpiti :P :devil: :lol1: takšega se ne da dobiti v prosti prodaji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš, pa jaz sem enkrat enega vido, ko se je vozil po dveh, jaz pa mimo njega z Golf 2, bele barve, dizel, brez pete brzine.... :yea1:

PS

mopek ni od "njega" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

move your body it's one o'clock... :kva2: :kva2: :kva2:

Alo, Venil, Red, Jose....čujem, da si nekaj med seboj podturavlete enoga Spajka...Naprodaj??? :whistle:

Rabil bi enega, že malo zdelanega, tak bolj za valjati se po cesti...... :grim

Nebi lih mojega nuco zato...

:hmm: saj lehko malo smrdi, nič nej to... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavva te, ka se ga vsi otepamo, je glij pravi :D ....či je pa naprodaj :hmm: hja či daš kakšij 500 ojrof bi si lejko zgučali :naughty: :devil: ....imidž tüdi nikaj šte......do pupike čistak znorele kda do te v njen vidile :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!