Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Jaz vas sploh ne razmin, še niti 1x se neste mogli zgučati kak pa kaj <_< . Nata pa Greenka te pa idemo bar me na pijačo, či so drugi ne za akcijo :P

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas sploh ne razmin, še niti 1x se neste mogli zgučati kak pa kaj <_< . Nata pa Greenka te pa idemo bar me na pijačo, či so drugi ne za akcijo :P

:nono: se ne strinjan

Lansko oz. letos febrara smo si zguvčali :yes: in bilauv nas je nad 10 :)

pa malo pogledni što je vse za akcijo :eek: rejsan, ka san ti vikend nej poleg ali tüdi Greenke zglida nede :( tauv je davek veselega Decembra :grim tüdi tauv znamo, ka takšnoga datuma, ka bi vsen odgovarjal nega :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, tak nič nede...samo ka se "dogaja" na forumu.. :OK:

Če pa je....ja giii??? :eek:

Lehko pa se dobimo v parku....nekda vujtro, vura ni pomembna... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo - situacija naslednja :

datum srečanja : sobota 3. december 2005 !!!

kraj srečanja : nigi v M. Soboti - Grennninja ima podrobnosti ... :D

glede ure, pa se lahko še malo tukaj nabija do sobote ... :fredy:

pa dajte prosim vse ostale, ki semkaj redko gledajo obvestit ... dobrodošli vsi, ni nujno, da so tukaj prijavljeni kot motosvetovci ... .)

torej - pridemo:

1. Grenninja + Decaf ... :wub:

2. Nata + moj lubi ... :004

3. Tina RR + lepša polovica ... :P

4. Jose

5. Staff

6. Krava

7. Potač

8. Red

9. Smrobi

10. Ventil

11.

brez modruvanja, soboto ali nedeljo, ker drugace tak nic nede vec to leto

ob 19.00 pa cajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wouw ... :eek: ... kaj tazga ... :eek:

mislim res ... :eek:

čedalje bolj tale tema spominja na ... :xx: :xx: :xx:

..................................................................................................................................................................

@Gregs - za vikend v Pomurju toplo priporočam, da pokličeš v Radence (Terme) in si rezerviraš vikend karto - garantiram švicvodnomasažni užitek prve klase ... :grim

pa prosim sporoči kdaj in kako greš v naše kraje - ( upam, da še maš mojo telefonsko :? ) -

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gregs - za vikend v Pomurju toplo priporočam, da pokličeš v Radence (Terme) in si rezerviraš vikend karto - garantiram švicvodnomasažni užitek prve klase ... :grim

pa prosim sporoči kdaj in kako greš v naše kraje - ( upam, da še maš mojo telefonsko :? ) -

Nata, dragica, pridem takrat, ko se boste zedinili, da se dobite, pa da vas vidim več na küpü... ;)

No, če se ne boste zedinili v kratkem, pa pridem enkrat kar tako... :grim

Telefonska je pa skrbno shranjena.... :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wouw ... :eek: ... kaj tazga ... :eek:

mislim res ... :eek:

Nata :fight2: bun ti jes dau po rijti :P ....ka si puzabila po naše gučati :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDLOG:

Itak smo vsi decembra več ali menje zasedeni z takšimi ali ovakšimi stvarmi, nej? ja.

No in zatou predlagan- PREDLAGAN, ka bi si zgučali za pravo SREČANJE v začetki novoga leta. Stvar smo že probali po novon leti 05 in se je izkazala za funkcionalno. bilo nas je 11 in smo se fajn meli, pa še nišče je nej bil zmantrani od kakšoga zaključka. .)

Ja nika, vi se zgučte kak van paše- naj z mojin Dec(af)om tej vikend nega- družinske obveznosti. (Gregs beri: not pregnant- yet ;) ) :P

Lp pozdrav iz Prlekije, ge je trenutno poledica. ;) <_<

p.s.: či interesenti še ste, pa ste brez placa- kontaktnite me pa razložin ge san mejla ge varianto fraj.

GREENNINJA z RED-MUNJO :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

družinske obveznosti. (Gregs beri: )...

....a potem mi je oproščeno?! Mi ne bo treba klečati... :whistle: :worship: :004

Ostali: ka zdaj, a pridem al ne pridem?

Jose, a se bomo kej s srebrnino furali ali ne?! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo ... :cry:

meni je moja draga mama prekrižala plane - tak ka tüdi mene nede ... :ninja:

mi je zlo žal ... družina ima prednost

.......................

vsekakor pa se strinjam s predlogon Ninjike ... :photo: ... kakkoli bou - zgučte si za datum- čimprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mureki se ne morejo zmeniti, pa tudi Gregsa potem ne bo... :devil:

Drugič... ;)

če bi bilij vsi tak resni kak Gregs :OK: oziroma bolje povejdano tak zagnani bi tauv bilauv :worship: mogauče de pa po NV enačik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jose, a se bomo kej s srebrnino furali ali ne?! ;)

ma rajši kda de asvalt bole držau, ka nebi rad, ka bi se ge skotali :xx: ....sicer pa preveč ne ponüjvli, ka ti ga ge nemo nazaj šteli dati :whistle: :P

...glede srečanja, pa bouše či se preloži, ka smo zgleda zaj vsi zasedeni z drüjgimi stvarmij :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa tij organizejraj pa mo vidili kak buš vse sküp spelala :rolleyes:

Jaz sen za bole na primorsken kunci (se vejo bole organizirati :whistle: ) tak ka sen bole malo v pomurji. Tak ka toto čast prepuščam vam in še takrat ko 1x na 2 mesca pridem domu nega nikše akcije .)

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!