Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Je*o vas, ban*a necivilizirana.... :grrr :D

Evo, štrike k meni....

Tak mo rekli....dobimo se vujtro ob 23.00, pred hotelon Zvezda. (je tam banka poleg, a??) :hmm:

Obvezna oprema pa je motoristična podkapa!!!

Zgučano zaj? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz moren biti že ob 8.45 zaran v Murski zavolo šole. Problem pa je ka moj dela celi den od 7 do 19 tak ka mo jaz šla še isti den nazaj negi ob 17.00 tak ka či de negi bar ob 16 de vredi :OK: :OK:

...1x na 2 mesca pridem domu nega nikše akcije .)

če bi ravno bijla akcija tauv soboto, tij tak nej mogla :grrr ka še mij tü ob štiraj na visi nejdemo ven :grrr tan pu sedmi, osmi zvečer kumaj začamo :yes:

Zdaj nevejmo, keri je bole ljubosumen :naughty: ka nemreta par vüric zdržati en brez drüvgega :004 no saj je lepo, ka je tak :P :kva1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj nevejmo, keri je bole ljubosumen :naughty: ka nemreta par vüric zdržati en brez drüvgega :004 no saj je lepo, ka je tak :P :kva1: :grim

mava samo en avto pa je malo problem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je što gnes kaj kurblau motorinoja pa sprobavau či asvalt kaj držij :rolleyes: .....vrejme je bilou preci spomladansko

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija na 0 :P

TiniRR: OK, saj me nega ali seeno si me malo dregnola. Tou srečanje bi bilo, či bi se nan gratalo zgučati organizejrano že tretjič.. Moje pijtanje je sledejče- kelkokrat si se že udeležila?!? pa nej mi s primorsko pa kurcon palcon nevenkakšin izgovoron srati no, ka je takših ka drujgoga kak tou delajo že preveč. :BUA:

No vglavnon, z Decafon van pošilava lepe pozdrave iz deževnega velenja pa vupava ka te gnes eni seglij pijvo spilij, či gli je organizacija malo prošetala na drujgo leto. ;)

Lp, GREENNINJA & DECAF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vglavnon, z Decafon van pošilava lepe pozdrave iz deževnega velenja pa vupava ka te gnes eni seglij pijvo spilij, či gli je organizacija malo prošetala na drujgo leto. ;)

Lp, GREENNINJA & DECAF

No, jaz ga definitivno bon kakšega po celodnevnem šihti......vračamo pozdrave :beer2: !

NA ZDROVJE!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja & Decaf ...zdravstvuj nazaj :grupni:

...praviš ka je dešč tan....tü prinas pa je toplo, kak či bi pumlad bijla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je što gnes kaj kurblau motorinoja pa sprobavau či asvalt kaj držij :rolleyes: .....vrejme je bilou preci spomladansko

jaz sen kurblal (takoj zabobnel, mimogrede :P ), pa vozačkal sem se tudi malo (cca 30 km) :D .

Asfalt je v k***u, totalno ( :nono: nega heca, nimaš se ke špilati)

:hmm: nobenega motorista sen ne sreča. Zakej le?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz ga definitivno bon kakšega po celodnevnem šihti......vračamo pozdrave :beer2: !

NA ZDROVJE!

OJ, NA ZDROVJE, PA NA HITRO SUJE CESTE!!! VSEN!! :drunk: :beer2:

:grim Jaz man tudi na brzlon balkoni danega 6 peka :grim

OJ!!! LP!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TiniRR: OK, saj me nega ali seeno si me malo dregnola. Tou srečanje bi bilo, či bi se nan gratalo zgučati organizejrano že tretjič.. Moje pijtanje je sledejče- kelkokrat si se že udeležila?!? pa nej mi s primorsko pa kurcon palcon nevenkakšin izgovoron srati no, ka je takših ka drujgoga kak tou delajo že preveč. :BUA:

No vglavnon, z Decafon van pošilava lepe pozdrave iz deževnega velenja pa vupava ka te gnes eni seglij pijvo spilij, či gli je organizacija malo prošetala na drujgo leto. ;)

Lp, GREENNINJA & DECAF

Ninjika :004 ka pa ti je zaj prišlo se pa to je samo hec :blush: . Se pa to se ve ka smo prekmurci pa prleki No1. :OK: :OK: . Jaz sen gnes itak že ob 15 šla nazaj. Gda de sezone de leži pomoje se gi dobiti pa na kako furi iti, kumaj čakan :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gda de sezone de leži pomoje se gi dobiti pa na kako furi iti, kumaj čakan :yea1:

ja itak, letos smo se pa rejsan dosta vküp vozili :slap: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak, letos smo se pa rejsan dosta vküp vozili :slap: :grrr

ah jebi ga zdaj, jaz sem ga komaj avgusta kupla :( . Zakoj pa ste se vi ne skup vozili pa neven :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: No zaj de pa še razprava o ton zakoj se je što s ken nej vozo... :lol:

Banda pa vesejli december je, nemate kaj čednejšoga za debatejrati kak o minuloj sezoni? :grrr

Prežijvili smo, keri tou štejmo- zdaj pa fešta, nej pa razprave gda de što prišo v pomurje boga molit.. ;) :grim

Lp.. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda pa vesejli december je, nemate kaj čednejšoga za debatejrati kak o minuloj sezoni?

Jaz razmišljam samo še o naslednji.... :yea2:

Marof, Pannonia... to je tako blizu vas murekov... da bo treba biti še bolj prisoten... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs najbouše, ka se v naše kraje preseliš, ka buš meu bliže do dirkališč, ali pa vsaj kakšo kamp prikolico negdi blüjzi parkejraj :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja halo 'sosedi', ka pa te vi čakate s prijavami za novoletno čago v LJ? Ka nede preja vse puno, pa de potli jok .)

pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja halo 'sosedi', ka pa te vi čakate s prijavami za novoletno čago v LJ? Ka nede preja vse puno, pa de potli jok .)

pozdravček

Malo bolje poglej.. :naughty: Mi2 prideva samo po pokal.. :whistle:

greenninja & decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bolje poglej.. :naughty: Mi2 prideva samo po pokal.. :whistle:

greenninja & decaf

mah...očitno zopet malo šlamparije na pohodu... :blush:

keko pokalov pa te nameravajo rastalati? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!