Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

:yea1:

ja što drujgi kak naša Ninjika ... :kva2: kongratulacije ... :worship:

:yea1:

pa ti si bila tan,

cestitam ti Ninja, rejsan si me povozila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P dobro je bilou..

sicer sumim na sabotažo, ker je edino meni v finali gokard crkno, vači pa cejli den nikomi.. :grrr

Vači pa smo meli s overmurja mačnejšo zasedbo.. ge, tinarr- odana v vrhniko ali nekan ta, štuhec, nina oz. madžarka- lendava okoliš, lindau, ok on je odani liki je vseeno tu prek zdoma- lendava okoliš, vuk- odani v lajbah, ehm.. še što? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem Prekmurcem in Prlekom po nekoliko daljšem premoru.

Seveda moram najprej čestitati Greenninji za zmago v Leibachu .

Kaj že kaj razmišljate o kakšnem "srečanju" naše sekcije tam po novem letu. Fajn bi bilo če bi zadevo skombinirali z kakim rock koncertom, ki jih je zadnje čase pri Mešiču kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer sumim na sabotažo, ker je edino meni v finali gokard crkno, vači pa cejli den nikomi.. :grrr

tij samo povej šteri je biu, pa mo mij že z njin kij.gif :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj že kaj razmišljate o kakšnem "srečanju" naše sekcije tam po novem letu. Fajn bi bilo če bi zadevo skombinirali z kakim rock koncertom, ki jih je zadnje čase pri Mešiču kar nekaj.

You're the man... :grim :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kera de joj sledijla :whistle: O:-)

klik

kda do mi mrle vse možganske celice bon njoj sledijla brezpogojno in pobožno ... :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja, zdaj pa definitivno pridem v vaše kraje na obisk :D

tak pazi paček :devil:

ne pozabi s kom se boš peljal v naše kraje :devil:

ka jes slučajno ne bi pravla :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kera de joj sledijla :whistle: O:-)

kda do mi mrle vse možganske celice bon njoj sledijla brezpogojno in pobožno ... :wacko: :slap:

sicer jë osebno ne poznan :grrr ali ka san čüv :kva2: neven či ma papire po vrsti sklajene O:-) v moravcaj ob bazenu je ležala v kopalkaj(normalno) pa v škornjah do kolen :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kera de joj sledijla :whistle: O:-)

klik

:inlove: :grim :OK:

v moravcaj ob bazenu je ležala v kopalkaj(normalno) pa v škornjah do kolen :lol1:

Cccc, ti se ne spoznaš na modo.... :grrr

Če ne verješ, še ob priliki ti probaj... :grim Pali, preverjeno... :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:inlove: :grim :OK:

Cccc, ti se ne spoznaš na modo.... :grrr

Če ne verješ, še ob priliki ti probaj... :grim Pali, preverjeno... :OK: :lol1:

ti si te ze sprobal, in kak si te ti pocitil ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v gnješnjon Vestniki je kar cejla stran namenjena toj 'lepotički' :slap: ....se strinjan s ten kak je Ventil pravo, ka nema vsej paperof :grrr ....edna izmed njenih izjav ..post-2583-1135265674_thumb.jpg :lol1: .....pa še tik pred diplomof bi naj bijla :huh: :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v gnješnjon Vestniki je kar cejla stran namenjena toj 'lepotički' :slap: ....se strinjan s ten kak je Ventil pravo, ka nema vsej paperof :grrr ....edna izmed njenih izjav ..post-2583-1135265674_thumb.jpg :lol1: .....pa še tik pred diplomof bi naj bijla :huh: :baa:

:D :lol1:

keri ji je le zmeso papere :hmm:

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj krava probaj se enkrat, pa nam pokazi eno slikico

da vidimo ce je kaj :naughty:

eh,ka se bote režali...

pa sram me je... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diplomof bi naj bijla :huh: :baa:

razlika med njo pa Almo z Bar-a je, da je ta tik pred diplomo :lol1: to ti je vse isto "sranje" samo drugo pakovanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v gnješnjon Vestniki je kar cejla stran namenjena toj 'lepotički' :slap: ....se strinjan s ten kak je Ventil pravo, ka nema vsej paperof :grrr ....edna izmed njenih izjav ..post-2583-1135265674_thumb.jpg :lol1: .....pa še tik pred diplomof bi naj bijla :huh: :baa:

Me zanijma ka je tak fejst cujdnoga v toj izjavi...ka bi naj bijla prej glupa???? Kak lejko za nekoga trdijs ka je glup pa ka nema sej papejrof zlozenih ce ga ne poznas?? A samo po ton ka si cul?? Glij zatou je diklina pravla ka de verjetno zdignola "precej prahu" v domaci sredini..ka se zaveda kak plitki so lidje v ms pa okolici..ka drujgo ne vejte kak cencati pa nekoga za glupoga meti ce se ne sklada z vasimi predstavami o svejti...v bistvi pa ste samo faush tistim ka si neka vec vupajo..

Ges je ne poznan pa je samo zatou ka se je slikala za playboy nemren meti za glupo..mogouce je, mogouce neje...(ta izjava niti priblijzno neje glupa). Za njeno slikanje ji lejko samo cestitan za pogum pa za poskus razbijanja malomescanstva pa zaplankanosti veskoga nevoscenja v nasij ravnicaj..

Mene edino ka moti je tou ka je v resnici cisto drugacna kak pa na slikaj...se pravi, pa je nej una krijva liki playboy ka fse fotke tak fajn zretushejrajo ka bi tuj ge bil lejpi tan notri..ali pa celou stuhec...hehe

(kak si s zadnic domou prvlejko stuhi, ge bil v kreveti ze ob 4:00)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!