Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Me zanijma ka je tak fejst cujdnoga v toj izjavi...ka bi naj bijla prej glupa???? Kak lejko za nekoga trdijs ka je glup pa ka nema sej papejrof zlozenih ce ga ne poznas?? A samo po ton ka si cul?? Glij zatou je diklina pravla ka de verjetno zdignola "precej prahu" v domaci sredini..ka se zaveda kak plitki so lidje v ms pa okolici..ka drujgo ne vejte kak cencati pa nekoga za glupoga meti ce se ne sklada z vasimi predstavami o svejti...v bistvi pa ste samo faush tistim ka si neka vec vupajo..

Ges je ne poznan pa je samo zatou ka se je slikala za playboy nemren meti za glupo..mogouce je, mogouce neje...(ta izjava niti priblijzno neje glupa). Za njeno slikanje ji lejko samo cestitan za pogum pa za poskus razbijanja malomescanstva pa zaplankanosti veskoga nevoscenja v nasij ravnicaj..

Mene edino ka moti je tou ka je v resnici cisto drugacna kak pa na slikaj...se pravi, pa je nej una krijva liki playboy ka fse fotke tak fajn zretushejrajo ka bi tuj ge bil lejpi tan notri..ali pa celou stuhec...hehe

(kak si s zadnic domou prvlejko stuhi, ge bil v kreveti ze ob 4:00)

Saj imaš po svoje prav, da ne moreš ocenjevati nekoga, ki ga ne poznaš. Ampak glede na izjavo v Vestniku sem tudi jaz mnenja, da ima podstrešje fajn razmetano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Djoko

tou, kar san gor prilepo, je samo edna izmed njenij cvetk v tun članki :doze: prešti si cejloga, pa buš mugouče te inači sklepau .) .....še edna recimo ....'kaj pri moškem najprej opaziš? ....odgovor....pamet ' :huh: :lol1: :grrr ......sicer pa je nikaj nej naroube, či se je slejkla za določene novine, saj ma kaj za pokazati....samo pa se zaj naj ne obnaša tak vzvijšeno, kak či bi bijla nekaj najboušega takoj za namazanin krühon s kekec pašteto :D in plüvle po vsej ostaloj ženskoj populaciji....sicer pa sama s svojimi izjavami kaže na tou, ka je 'podstrešje' nej glij najbole pospravleno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glede na izjavo v Vestniku sem tudi jaz mnenja, da ima podstrešje fajn razmetano!

Nemren si pomagati, ka nebi jezika ftigno :grrr

Končno san si preštel ta odmevni intervju v vestniki :devil: sploj je nej trbej osebno poznati pa,

da prečitaš intervju se pijtaš ali ma na "podstrešju" vse po vrsti sklajeno :? :eek:

citiram naslov: "Sem najboljše dekle v mestu" ---komentar 2up.gif

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemren si pomagati, ka nebi jezika ftigno :grrr

Končno san si preštel ta odmevni intervju v vestniki :devil: sploj je nej trbej osebno poznati pa,

da prečitaš intervju se pijtaš ali ma na "podstrešju" vse po vrsti sklajeno :? :eek:

citiram naslov: "Sem najboljše dekle v mestu" ---komentar 2up.gif

Vse hujše in hujše! Mala misli, da ima samo ona muco v celem Prekmurji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma püstimo zaj tou blondino, naj gučij ka šče :closedeyes:

...svetki so tik pred vratami in zatou vsem želim vesele svetke in puno varnij kilometrof v naslednjon leti :D babyxmas.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda motoristična, ka neva sakomi ekstra želela.... B)

v novon leti van želejva vse samo dobro, dosta lejpoga, liki nej preveč vroučoga sunca, süjoga pa nej šoudrastoga asfalta (štuhec- makedam pa mejko travo pa spucane šume...), pa predvsem varnih in uživancije punih kilometrof; šefov ka ne komplicejrajo z davanjon dopustov pa fraj vör; nič padcov, zadosta pejnez za servise, čimmanj tehničnih težav z mopedami, pa na kunci sezoune 06 čimveč dobrih küpcov tistin, ka do kaj odavali. Eto, to je to. Pa čedno, ka nede pizdarij! :drunk:

GREENNINJA & DECAF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomurci tud vam želim zdravo,srečno in orgazmično leto 2006 :K

šče ednouk, vse lepo v nouvon leti vsen sküp :OK:

Tüdi jaz želim vsen naj naj v 2006 8.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mureki, ste že poslali rolbo in plug na Marof?! :naughty: Mene že desno zapestje malo srbi, je motor registriran.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj naj v letu 2006 - nizke cene bencina, visoke popuste pri zavarovalnicah in nobenih kazenskih točk !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mureki, ste že poslali rolbo in plug na Marof?! :naughty: Mene že desno zapestje malo srbi, je motor registriran.. :whistle:

ce te zapestje srbi in steza, je najboljsa lopata :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!