Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Red ga pripelan k tebi, ka ga notri zvoziš :hmm: ... :grrr

zdaj bos dobo vec takih ka bi ga not zvozli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red ga pripelan k tebi, ka ga notri zvoziš :hmm: ... :grrr

Zahtevno delo.... :hmm: lepše je gledat druge, kak se martrajo :P .

Mogoče kdaj pozneje, ko ne bo več nov .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdaj pozneje, ko ne bo več nov .

Na to vsi računamo... :whistle: ...samo se mi zdi, da delamo račun brez krčmarja... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je takšno, ka bi najrajši bruhno. Pa glih prejšnjo nedelo sem mrcino lepo pripravo - spuco svečke, filter, friški bencin sem mu privošča - gnes pa sem sneg meta.

Kaj pa se SMRobike tiče, verjetno nima časa, ker pripravlja vse potrebno za izlet po Jadranski magistrali - tam enkrat maja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je takšno, ka bi najrajši bruhno. Pa glih prejšnjo nedelo sem mrcino lepo pripravo - spuco svečke, filter, friški bencin sem mu privošča - gnes pa sem sneg meta.

ja vreme je takšo ka se človik nema kan djati :BUA: , še motora nemren malo na zrak postafti pa zakurblati. V ponedelek moren še avspuh v prometno napisati, pa določene stvari še na motor zmontirati te pa nucan še samo lepo vreme ka priden malo v domače kraje na obisk :) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je takšno, ka bi najrajši bruhno. Pa glih prejšnjo nedelo sem mrcino lepo pripravo - spuco svečke, filter, friški bencin sem mu privošča - gnes pa sem sneg meta.

Kaj pa se SMRobike tiče, verjetno nima časa, ker pripravlja vse potrebno za izlet po Jadranski magistrali - tam enkrat maja.

Kawaman, lahko bi nam kaj več povedo o izletu, če ni zaupno, seveda...mogoče bi se kdo od tü pridruža druščini....

...pa kakšno ekipo izletnikov, navijačov organiziraš spotoma na Grobniku.... mogoče se še kakši za sodelovanje v timski najde letos? Razmišljamo (-jo) kaj v tej smeri mogoče, po vzoru francoskih koljegov?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se SMRobike tiče, verjetno nima časa, ker pripravlja vse potrebno za izlet po Jadranski magistrali - tam enkrat maja.

zmetno to vrvleti, ka nema telko casa (10 min na teden), se je ze vec kak mesec dni nej oglaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaman, lahko bi nam kaj več povedo o izletu, če ni zaupno, seveda...mogoče bi se kdo od tü pridruža druščini....

ka tou v tak velkoj tajnosti nekše izlete pripravlate :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene tajnosti ni. Zamisel je popolnoma sveža in ko se bodo zadeve izkristalizirale boste zvedeli kaj več. Sploh pa je pri teh stvareh velikokrat tako, da se lahko hitro zaplaniraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nega časa, ka z kupcem handlama ceno 'za keko' :OK: :kva2:

...pa to že trpi celi vikend-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"vendarle" :lol1: :lol1: :lol1:

Ne ne, hondo bom Ventilčku prodal, da se bo vsaj solidno vozil... :grim brez stresnih situacij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasprotno, nasprotno... :grrr

Honde se bolj derejo kot pa grejo. :grim

Po eni strani pa mi je škoda motorja tiščat vedno 9.000rpm navzgor. :naughty:

Novodobna mahanizacija (kawasaki sevede) :naughty: premore tako moč pri cca 5.500rpm :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!