Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

čaki zaj pa ne razmin je meja nesrečo ali ne? :?

Kaj ne razmiš? Nesreča je bila, motorist NAJ bi bil iz Slaptinec....krava je iz Slaptinec, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: upam, da z kravo ni kaj hujšega :glare: in čim hitrejšo ukrevanje mu(ti) želim...

No, me veseli za firbce :) , ker ste meli prav - vsi pomalem....krota je doma in ji čist prleški zrak kar prija.....

ambient sem pa čez vikend prilagodil njeni barvi.....jeger in laško .).....bom pršparal kaj malega .)

lepo lepo :OK: naj samo fajn slüvži svojemi namejni B)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne razmiš? Nesreča je bila, motorist NAJ bi bil iz Slaptinec....krava je iz Slaptinec, ne?

ok razmin zaj, pa vuplen ka je ne kaj hujšega :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krava get well soon :winkiss: ..

He, he, ovi pa za snejg gučijo za v četrtek.. No, vači pa, či de vrejme.. Se da z vami zgučati za emmm... recimo v soboto ka bi se z mopedami do celja letelo malo poglednot? :hmm: Vej pa či gli mo kakše dikline poleg se lejko v vijolici stavimo.. :lol1:

Aaajde banda.

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Se da z vami zgučati za emmm... recimo v soboto ka bi se z mopedami do celja letelo malo poglednot? :hmm: Vej pa či gli mo kakše dikline poleg se lejko v vijolici stavimo.. :lol1:

Aaajde banda.

Lp, GREENNINJA

:hmm: ideja nej slaba :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen BANDEK med nami, pa napiši kaj pametnega

Pozdrav vsem pa tudi tebi SM ROBI, saj me poznaš, da jaz težko kaj pametnega napišem. Komaj sem vdrja v toti računalniški sistem.

Lep pozdrav vsem in veliko srečnih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krava get well soon

ja ka bi se čimprle pozdravo :OK:

@Kawaman

san čül ka vas je včera ene 10 komadof sküpno furo dol vdarilo :yea1: ...buš nam malo povedau, ge vse ste se fijakali :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..vidin, ka se pa ne da nix zgučati z vami.. :BUA:

ne bi počakali še kakši den, ka de se vidilo, kakšo de vrejme te....napovidavlejo dež, tak ka... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[@Kawaman

san čül ka vas je včera ene 10 komadof sküpno furo dol vdarilo :yea1: ...buš nam malo povedau, ge vse ste se fijakali :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa so ostali pičili naprej v Dolino Vinetuo na postrvi

Daj Red povej ka si kupja. Tvoja mala mi je ni znala drugo povedati kak to ka je ZELENI.

ge je ta Dolina Vinetuo :hmm: san ži večkrat čül zanjou

..ja glede Redovoga mopeda ..... kawa 636 l. 05 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ge je ta Dolina Vinetuo :hmm: san ži večkrat čül zanjou

..ja glede Redovoga mopeda ..... kawa 636 l. 05 .)

To ti je tak: iz Ptuja se pelaš na Ptujsko goro in se nato spustiš v Majšperk, kjer zaviješ levo proti Rogaški Slatini. Pelaš se kakšnih 5-6 km vedno po glavni cesti nato pa na levi strani vidiš tablo za Dolino Vinetou. Če se slučajno odpelaš mimo omenjenega odcepa boš z leve strani kmalu opazil večji leseni kompleks, ribnik ipd. in ponavadi tudi precej parkiranih avtov.

Glede Redovega mopeda pa sem si tudi mislo, ka je to nabavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri je sobota pa ni dežja napovedanega.. :hmm:

idete zdaj z mopiji v CE ali nej ? kda pa :hmm:

jes san zatou, ka se ide z mopedami :) ....šče što :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Redovega mopeda pa sem si tudi mislo, ka je to nabavo.

Plastika, KAWAMAN, plastika :D :OK:

idete zdaj z mopiji v CE ali nej ? kda pa :hmm:

Se vidimo mogoče....nečaka pelam na ogled v Cele(z avtom),

poli pa na blagoslov v MS. Ko ste nazaj, se javte kaj, mahnemo eno furico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..maloprle prišo dumouv z celskoga sejma, Mureki smo bilij bole slabo zastoupani (z motorami mijslin) :doze: ..ali bolje išta nego ništa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..maloprle prišo dumouv z celskoga sejma, Mureki smo bilij bole slabo zastoupani (z motorami mijslin) :doze: ..ali bolje išta nego ništa :D

Do 13. je blo motorof res malo, ko smo šli domov.... marsikera gostilna v Pomurji bi v tem pogledu znala posekat Celjski s....

Si se napokal Motosvetove turte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Joseji se je tak midijlo ka je mogo pou vore pred menof iti ta.. :hmm: No, smo se pa bar tan vidli z njin pa štuhijon, či se že na domačon tereni bole malo. Pa dečki, nej telko pejnez za cestnine itak nemamo mi nika od toga.. :P Aaajd, lp

GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Joseji se je tak midijlo ka je mogo pou vore pred menof iti ta.. :hmm:

ja, san mogeu malo prle iti, ka ne bi biu rad, ka bi me ge na pouti mogla čakati :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Joseji se je tak midijlo ka je mogo pou vore pred menof iti ta.. :hmm: No, smo se pa bar tan vidli z njin pa štuhijon, či se že na domačon tereni bole malo. Pa dečki, nej telko pejnez za cestnine itak nemamo mi nika od toga.. :P Aaajd, lp

GREENNINJA

Ninjika, zadnjič v Celji sem ti pozabo povedati, ka ti plava barva tudi lepo paše. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!