Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Ninjika, zadnjič v Celji sem ti pozabo povedati, ka ti plava barva tudi lepo paše. .)

tebi pa ne paše ka si tak važen pa nika okouli ne glejdaš :P hehe, na pa bar tan se vijdimo nej..

@jose: ajaaa... :hmm: ge san pa mislila ka te je sran, či je kakša stara jamaha poleg :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jose: ajaaa... :hmm: ge san pa mislila ka te je sran, či je kakša stara jamaha poleg :P

ka ma veze, či je 'stara' glavno ka je yamaha :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaman tij si tüdi biu tan.....kak san te te nej nindri vido :unsure: :slap: ....si biu z motoron :?

Bil, bil, samo z Alfiko in tremi pajdaši. Jaz sem že starejši pa se vozim samo kda je > 20 stopinj celzija v senci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni dobri predlog ? :hmm:

san čitau nekaj, ka ščeta z Redon v petek na Pannonio leteti, pa Red je za pondejlek nekaj Marof omenjau :rolleyes: ..... :hmm: obouje ne bi bilou slabo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni dobri predlog ? :hmm:

JA. na mopede pa gasa.. :OK: zgučali si itak nemo ka bi se kama fkup pelali. :P Ge mo na mopedi (no, v soboto vgojno moren k žegnji remenke pa šunko nesti, v nedelo vgojno pa tou gesti) tak ka- thja man tel. pri sebi no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA. na mopede pa gasa.. :OK: zgučali si itak nemo ka bi se kama fkup pelali. :P Ge mo na mopedi (no, v soboto vgojno moren k žegnji remenke pa šunko nesti, v nedelo vgojno pa tou gesti) tak ka- thja man tel. pri sebi no.

Ah brez straha, bo tudi tejko cajta ka mo malo med remenkami , šunkami in hrenom nekam zbrneli z mopeki.Če pa bo dež, pa se bomo dvakart jokali od hrena in od žalosti. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ide što gnes popoudnevi na furo :hmm: .....z Ventilom sva si zgučavala, ka bi edno krožno dol vdarila....stil vožnje ULS :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ide što gnes popoudnevi na furo :hmm: .....z Ventilom sva si zgučavala, ka bi edno krožno dol vdarila....stil vožnje ULS :rolleyes:

uuu, ge san z avtom

poleg toga pa me zanima kak bi se z menof pelala, sprobamo 1 x ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

:eek: danes sem slisal da naj bi mel motorist iz Slaptinec prometno v Radencih :unsure: :xx:, baje s telesnimi poskodbami :huh: , mislim da je to nas krava :doze:

Kaksna informacija vec mogoce :hmm: ....potem bi si lahko vzeli uro časa?

Heejj.... :OK:

Malo so me sesuli. Brez zlomov, samo s precej hudimi udarninami kolka & prsnega koša. Skratka, sedaj sem že zaceljn. Motor ni!!! :naughty:

Sicer pa sem zadevo že uspel urediti tudi z vrlimi zavarovalniškimi delavci, tako, da Krava po novem, po vsej verjetnosti še meseca aprila prešalta na.....100 kubikov več in dva celindra manj!! :OK: Alijas špageti. :D

pa lep pozdrav!!!

aja, po novem imam dostop di neta vsakih 14 dni po eno uro. Ne, nisem na Povšetovi!!!

....pa previdno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no z sküpne vožnje je nikaj nej bilou, ka mi je Ventil vujšeu in prle san odleto, pa či glij sva se lepo zmejnila, ka ideva sküp :) ....ali sva se zatou na pouti srečala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...oz., da vam povem takole;

Če kdo ve za kako R1, l.98-01 ali Mille 98-01, iz Pomurja, me zasujte s sporočili.

hvala lepa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...oz., da vam povem takole;

Če kdo ve za kako R1, l.98-01 ali Mille 98-01, iz Pomurja, me zasujte s sporočili.

hvala lepa...

No, krava, fajn da ni hujšega.... :OK: za Pomürje ne vem, na Primoirskem konci pa je ena fina za pogledt - Mille 03.

Se pravi, da si se odločil stopit v navezo z oljarji :P :devil: :D ?

no z sküpne vožnje je nikaj nej bilou, ka mi je Ventil vujšeu in prle san odleto, pa či glij sva se lepo zmejnila, ka ideva sküp :) ....ali sva se zatou na pouti srečala :rolleyes:

Po eni strani je dobro, da nista šla na Panonnio...ker bi vidla žalostno reč :cry: ...pred kratkim so klicali naši fantje... Panonnia je terjala žrtev....katastrofa....

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...oz., da vam povem takole;

Če kdo ve za kako R1, l.98-01 ali Mille 98-01, iz Pomurja, me zasujte s sporočili.

hvala lepa...

Kaj pa ma R1 skupnega z špagetarji, razen da Yamaho vozi Rossi v MotoGP? :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šunke ste ži fse zmazali :hmm: :D

Malo je še ostalo. Sicer pa sem si pravkar vzel čas in prebral letošnji črni forum in mi ni več do hrane. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdraf prekmurci! :)

no, novi san na forumi tak ka nezno z menof.. :blush:

sicer ze en cas sten poste po motosveti, v glavnon on the road pa off the road in pa pomursko sekcijo..nekan malo motosvetovcov vas/nas je z prekmurja..al?

ka pa z lendavskoga konca je keri? mogoce kaksni na enduroji? bi blo fajn kaksni kilometer z kaksnin somisljenikon vkup tudi napravti..saj soloRiderStile je tudi ok..samo te gda se na pivi stavi clovik, te seeno falij kaksni za kaksno debato.. :angry2:

no ok, pa san se rejso neduznosti.. :OK:

fajne pa varne kilometre senvkup! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni Texo :yea1:

...zaj ne ven ka si tij predstavlaš pud lendavski kunec....dosta blüjzi Lendavi sva Ventil pa jes, samo sva pa nej na 'terencaj' :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa..te pa nic..moja potovalna hitrost je okoli 110 120 km/h.. :P :D (se zna vlejci tan od beltinec do odranec ja) ..

pod okolico je pa mislena bliznja okolica, san namrec z gaberja..ci steri pozna.. :doze:

ka pa prekmurski motosvetovci mate kaksno ostarijo al kaj ge se zberate al je to bole na forumi? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa..te pa nic..moja potovalna hitrost je okoli 110 120 km/h.. :P :D (se zna vlejci tan od beltinec do odranec ja) ..

pod okolico je pa mislena bliznja okolica, san namrec z gaberja..ci steri pozna.. :doze:

ka pa prekmurski motosvetovci mate kaksno ostarijo al kaj ge se zberate al je to bole na forumi? .)

Do zdaj so se vsa naša uradna srečanja zgodila pri Mešiči v Murski Soboti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greenka, maš kompresor v II.... :hmm: ??

Dobro si zaštartala včeraj pri OMV-u... :eek:

VAZNT MI.. ( :krneki: )

:hmm: če smo se kje srečali? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!