Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

V soboto jo mala skupina mahne(mo) iz Lotmerka na Ptujsko goro. Naj mi jo tam pošpricajo z žegnano vodo, če

s hitrimi Prekmurci ni uspelo - se pridrüži kdo na furi, gulaši? Jose, tvoja klaviaturica je že bla pri župniki?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto jo mala skupina mahne(mo) iz Lotmerka na Ptujsko goro. Naj mi jo tam pošpricajo z žegnano vodo, če s hitrimi Prekmurci ni uspelo - se pridrüži kdo na furi, gulaši? Jose, tvoja klaviaturica je že bla pri župniki?

nej je šče bijla požegnana :o ....samo v soboto san na poljskom, tak ka nede šlo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je vse na kupu! Če koga zanima bo v soboto 22.4. ob 15.00 uri v industrijski coni Gornja Radgona (pri REFLEXU) izvedena akcija "POLICIJSKA IZKUŠNJA KOT NASVET", ki jo bodo izvedli policisti iz PPP M.Sobota.

Zadeva vključuje vožnjo po poligonu pod vodstvom izkušenih inštruktorjev ter praktične nasvete za bolj varno vožnjo na dveh kolesih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo. zdaj pa se ne bom mogel odločit al naj grem na ptujsko goro, al malo potrenirat v radgono. gre še kdo od vas mogoče v radgono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejša novica = zadeva v Radgoni odpade, verjetno bo eno soboto v maju. Tako da gremo na Ptujsko goro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no te pa res gremo na ptujsko goro.

red, kaj tista skupinica, ko gre iz ljutomera tja...mislite it čez ormož al kje? če grete na radgono in lenart, se vam lahko nekje vmes pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa..te pa nic..moja potovalna hitrost je okoli 110 120 km/h.. :P :D (se zna vlejci tan od beltinec do odranec ja) ..

pod okolico je pa mislena bliznja okolica, san namrec z gaberja..ci steri pozna.. :doze:

ka pa prekmurski motosvetovci mate kaksno ostarijo al kaj ge se zberate al je to bole na forumi? .)

bos mogo te malo bolj na sever priti, tan se bolj v tvojom stili vozijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...malo za razmislek vsem nam ..ka nede što mislo ka kaj moraliziran....v torek je meu en kolega nesrečo z motoron na Goričkon....zleto s ceste (s čoperom)....sprva je kazalo, ka ma samo večkratni zlom noge, kesnej so se pa stvarij zakomplicejrale in so jemi nogo vstran vzeli :cry: :( ...je pa še izda v komi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...se opravičujem, ampak ni bilo dostopa prej...

Torej, gremo čez Ormož, krenemo iz Ljutomera med 12.00 in 13.00 uro...verjetno štartamo izpred Slovenice (po daljši jutranji kavici).

Ljutomerski klub se pa zbira v kafičih nasproti Tuša in pravtako krene okrog 13.00 ure, tak da bo Lotmerk danes pun kroma in plastike!

Kawaman - gre boljša polovička poleg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej gnes se nas je zbralo kar nekaj Murekov na Ptujski gori :OK: edni smo malo kesnej prišli zaradi obveznosti in smo mogli tüdi friško odijti zaradi nouvij obveznosti :( ....ali motor je pa biu požegnani :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...torej gnes se nas je zbralo kar nekaj Murekov na Ptujski gori :OK: edni smo malo kesnej prišli zaradi obveznosti in smo mogli tüdi friško odijti zaradi nouvij obveznosti :( ....ali motor je pa biu požegnani :rolleyes:

či ste bli bole knap s cajton bi lehko vujtro na Vrhniko prišli žegnat, pa še mali izlet bi naredli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je požegnani, z boljšo polovico pa sma zmolila, dala za ofer in dobila Marijino podobico. Upam ka de za letos pomagalo. Vendar kljub blagoslovom in molitvam mislim, da se moraš še najbolj zanesti na svojo pamet, ki pa je marsikdo na naših cestah nima.

Jose včeraj sem te prvič vida v živo, pa nisem zna ka si to ti, ker naju je Red pozabil predstaviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaman nikaj nej, mo se še, vüpan ka, ge srečali pa te kakšo :beer2: vügnemo :)

....dugo ste bilij tan včera??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaman nikaj nej, mo se še, vüpan ka, ge srečali pa te kakšo :beer2: vügnemo :)

....dugo ste bilij tan včera??

Jaz sem z mojo drago s Ptujske gore direktno piča domu, ker sem meja večer še uradni trening z minimotom skup z pajdaši.

V nedelo pa smo meli prvo dirko. Še Red je odpela par krogov in je bija fascinirani nad brzino in adrenalinom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Mureki, malo podpore ne bi škodilo.....

Najstarejši in najhitrejši Prekmurec bo vozo, Prlekija bo tudi zastopana.....bo kej, pride kdo na fešto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem meja večer še uradni trening z minimotom skup z pajdaši.

V nedelo pa smo meli prvo dirko. Še Red je odpela par krogov in je bija fascinirani nad brzino in adrenalinom.

Res je!! Mogoče je k adrenalinskim užitkom malo dodal še občutek, ka so to prepovedane dirke....nelegalno početje...ka pa vem...(seveda to ni bilo takšne narave, mislim)

......ampak kombinacija hrupa, vibracij, prahu, malo juhanja + že omenjeni feeling o prepovedanem je......GEIL!!!

Verjetno mo kmalu zvedli, da so takšni "treningi" povsem v redu in OK v vseh pogledih, da nikogar ne moti....ampak bi probal ŠEEEEEE!

Priporočam ogled - malčki razturajo, da jih je veselje gledati, odrasle v krizi srednjih let pa tüdi, he-he...)

LP!

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Mureki, malo podpore ne bi škodilo.....

Najstarejši in najhitrejši Prekmurec bo vozo, Prlekija bo tudi zastopana.....bo kej, pride kdo na fešto?

Eni žal v petek delamo, gumi-difekt mamo na mopedi.. pa panonija nas bole vleče.. če bo pa gnilo vreme- gre kdo z avtom do dol? kot support team?

aaajde, lp. pa čez vikend- marof?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa čez vikend- marof?

:yes: samo či de vrejme vzdržalo, ka san gnes zajtra malo napouvid gledau, pa ne obetajo nikaj dobroga :doze:

@Red

maš dežne gumije za dirkališče :hmm: :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...malo za razmislek vsem nam ..ka nede što mislo ka kaj moraliziran....v torek je meu en kolega nesrečo z motoron na Goričkon....zleto s ceste (s čoperom)....sprva je kazalo, ka ma samo večkratni zlom noge, kesnej so se pa stvarij zakomplicejrale in so jemi nogo vstran vzeli :cry: :( ...je pa še izda v komi :(

pa lejko ti nogo vstran vzemajo brez tvojega privoljenja ? ce je v komi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!