Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

keri od pomurskih solo riderjev pride v Janče v soboto ?

jebote ge je pa tou??? :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo Ninja samo za tebi, kak prijdeš v Janče :P

Hvala za trud AMPAK Jančeki ( :lol1: ) mene pa mojega mopeda letos nedo vidli. Dolenjci pa, či de kelko telko vrejme zdržalo.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prvič tlele, kva dogaja. ja moja baka je iz prlekije, zato sem tlele. v žabariji nč novga

:OK:

...tü notri moreš pu naše gučati, ka inači te nede nišče nika razmo :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tü notri moreš pu naše gučati, ka inači te nede nišče nika razmo

Nej res, jaz razmim... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek:

Ti misliš, da te Gregs nateguje? Ma Red, nisi tko lep, pa nekaj imaš preveč in nekaj premalo... :D :D :D :whistle:

Si tako zamudil boj starin v ozadju in eno mladino v ospredju.... :D Kot dokaz prilagam listič.... ;)

Dragi veseljak, ma mi je kar nerodno ....tako lepo se je vlilo, da mi ni bilo za vstat izpred televizije... :blush:

...ampak svaka vam čast :worship: :worship:......letošnji "treningi" se odvijajo v glavnem po mokrem in je kar všečno :hmm: :grrr ...sčasoma.

No...kdaj že se poženeva na Marofu :whistle: ....ali pa na Grobniku 08.06. mogoče :naughty: ?

Drži se in obveščaj nas kaj!

Mureki, razturili ste v Lotmerki :lol1:

.... ali ste vsi šli v Janče ali pa na Kawa Festival in bli lepo tiho :devil: :hmm: ??

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mureki, razturili ste v Lotmerki :lol1:

.... ali ste vsi šli v Janče ali pa na Kawa Festival in bli lepo tiho :devil: :hmm: ??

:lol1:

ja ja Red san te vido v soboto zvečer v Lotmerki kak si :beer2: ampak da san te šel iskat te več nej bilauv na tiston mesti, verjetno kje drugje :P pri striptizu

Red si tij mogoče v soboto popoldan v Radencaj z tvojim Golfom na prikolici prevažal Aprilio RSV mile :hmm: O:-) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi veseljak, ma mi je kar nerodno ....tako lepo se je vlilo, da mi ni bilo za vstat izpred televizije... :blush:

...ampak svaka vam čast ......letošnji "treningi" se odvijajo v glavnem po mokrem in je kar všečno

No...kdaj že se poženeva na Marofu ....ali pa na Grobniku 08.06. mogoče :naughty: ?

Drži se in obveščaj nas kaj!

Red, ni panike, verjamem, da je bilo pred TVjem bolj fletno... :whistle: Saj bo se kdaj dirka, na Ptuju, recimo.. ;) Treningi pa niso bili v mokrem, samo dirke... ;)

Na Grobniku pa me ne bo, ker sem 8.6. še v Ameriki. Pridem 16.6. domov, nato pa dirka v Zagorju, potem še varovanje kolesarjev na Franji, nato 3 dni spanja, da pridem k sebi, nato pa na Marof čimprej!!! :yea2:

Pa da se udariva tam enkrat... ;) Letos napovedujem boj za boljše mesto pred tabo... O:-) Če rata, rata, če ne, pa tudi v redu, glavno, da se dajemo za čas in da se imamo fino, pa da kakšno zgučimo in pojemo kakšnega prasca... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka mamo tou za ene teme mi odprejte... :glare:

Vse se debatejra samo o motoristiki bole malo... :BUA:

Hmmm... www.kulinarika.com? www.tračajmo.si? www.semtevideljoj.com? :hmm:

Hmmm... Glede na obširno lapanje pa postavljanje... Bi se mogoče kam zapeljali kdaj raje? Ali pa je tipkanje tu gor cela poanta, da se ma doma mopede? :hmm: :glare:

Kakorkoli že- lep sončen dan vsem.

GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam prašam .... (vem da se moram naučiti po naše gučat...mi gre počasi)...

A jaz bom po novem spadala sem not, ker se selim k Lendavi? :hmm:

p.s.

Jose, počasi boš moral začet razmišljat o naknadnem "nastiljanju"... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@greenninja:

trikrat globoko vdihni pa se umiri :P ve de bauše :yes: :grim

Meni je super, se ne pritožujem. :OK: AMPAK :ninja: mah qrc- vsak ma svoje veselje pa razloge zakaj se je pridružil motosvetu. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Jose, počasi boš moral začet razmišljat o naknadnem "nastiljanju"... :kva2:

..že zbiram prostovolne prispevke po seli v obliki slame, perja in ostalij 'dekorativnij' stvari za na tvoje dvorišče :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Glede na obširno lapanje pa postavljanje... Bi se mogoče kam zapeljali kdaj raje? Ali pa je tipkanje tu gor cela poanta, da se ma doma mopede?

Greenka, jaz trenutno drugega tako ali tako ne morem delati kot tipkati.... ;) Čez en mesec gremo pa na Marof, ne?! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ka ti v Ameriki nihče nešče mopeda pusouditi, ka bi se malo zapelau

Ma jebeš te konce glede motorjev, ko so pa same ravnice in same ravne ceste.... ovinkov ne vidiš niti z mikroskopom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, saj vem da ne ampak optimist glede promurske sekcije do konca- se gre kdo danes kam pelat? Stil LS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je zaj mureki nič ste ne prišli navijat za našega Tapajnera na Grobnik :) , Dosegel je 4 mesto, 40 jih je pa blo v jegovi klasi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je gnes što vozo kaj z motoron :hmm: :devil: :whistle: ....bemti opet 'plavamo' :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kaj se mo te vozo, če pa rabim skoro čoln, ka priden z dvorišča. pa še čakam, ka moped dobi novi auspuf :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!