Skoči na vsebino

zunanji videz skuterja


..::NRG::..

Priporočene objave

Kolk daste vi kej na zunanji videz motorja, al so vam pomembni sam pospeški pa končna :lol: ?

Mal povejtem kaj kej popedenate pri skuterju da hudo zgleda! (lohk tut kakšno slikco prlimate, če se vm da)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je izgled tko. Na tretjem mestu.

Prvo so performanse drugo pa kak se sam počutiš na skuterju (recimo ker mam doma dva, vem kako je. sedenje in polaganje ovinku na piaggiotu je precej bolj za cajtom kot pa na aerox-u)..pol pa valda pride tut izgled, čeprav skuterja skor nikdar ne spucam...edin k ga slikam ga mal obrišem. :)

pucam ga pa ne zato, ker se čez pol ure itak spet vse vidi (črne farbe), kot drugo mi je vseeno lče je vsran, to je prevozno sredstvo, zakaj bi se nekaj ful sekiral.

v fazo tuninga še nism prišol, ker še ni dnarja, ko pa bo, bom v kompletu dol iz nemčije naroču svetle (take prozorne) žmigavce pa zadnjo luč, imitacijo karbona za na špegle in tam tisti mali konček na obeh straneh bokov, pa še valda kje pa kje kakšna nalepka (sam ne tist pretiravanje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej malo stare teme. drugace pa jaz skuter operem 1x na 2 mesca :rolleyes: pa itak mi je ze sama oblika skuterjev grda. gledam na uporabnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zunaj more bit skuter opticno predelan drugace ni neki sportn skuter vsaj za moje pojme :D Evo slike.Tisti ko ve kak zgleda orginalni DNA bo vedo kaj vse sn spremrdo :D :D

norm_100-0001_img.jpg

norm_slika11.jpg

norm_slika10.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa felen se pridejo spricane na metalik plavo barvo :D :D Vsaki tedn se nekaj novega spomnim tak da lahko recem da so zgornje slike ze skoraj stare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se v tem je problem to me glih najbol dvigne.Lani ko sn ga kupo je mel samo en v Mariboru 46 stevilke na Runnerci pol pa sem si jaz naredo pa sma mea to dva in kak sn jaz iz morja priso cez 3 tedne je pol Maribora melo Rossi stevilke tako jih ma zaj.........Se zato pa si jih bom menjo.Ki sn jih dobo naredo sn si jih sam doma :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi hotu isto nardit, sam zanima me kako si naredu? Menj je pa to njbol bedn da ma en neki isto k jst, tko da nč se bst B)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede enobarvnih natepk: kupis samolepljivo folijo v zeljeni barvi. sprintas ZRCALNO sliko na en navaden papir in ta papir nalepis na hrbtno stran folije - na tisti zascitni papir ki ga potem odstranis. potem pa vse skupaj izrezes in nalepis.pri bolj zakompliciranih zadevah pa je treba malo improvizirat. pa se nekaj - ne delaj prevlkih nalepk ker so povrsine na skuterju vijugaste in se bo vlka nalepka grdo nagubala. to ti povem iz lastnih izkusenj :D . moje slike bojo v kratkem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa prozorna samolepilna folija? A se da to nardit, da na to folijo naprintaš recmo eno slikco, pol je pa zaščitiš (prelimaš) še z eno plastjo folije, da se tinta nebi sprala, pol pa sam še izrežeš in popaš :rolleyes: A bi to uspel?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas dam kar nekaj na videz skuterja, ker je itaq cenejši od tehnike, pa še starši mi to bolj pustijo (za ene dele na skuterju niti ne vejo da sn menjo :D :D :D )

skuter sn malo opremo z viper črtami (original ideja by KSS) :D

pa lučke mam barve, pa mrežice na zračnikah, pa brez nalepke je, pa auspuh pofarban, pa bla bla bla, ne da se mi več pisat,...

ta slika je bla slikana marca, zaj smo junija, skuter se je že fajn spremeno (KKS boš mi ga sliko zaj enkrat? :D ) malo sn ga tudi prefarbo :D

Aerox%20Pero%203.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa prozorna samolepilna folija? A se da to nardit, da na to folijo naprintaš recmo eno slikco, pol je pa zaščitiš (prelimaš) še z eno plastjo folije, da se tinta nebi sprala, pol pa sam še izrežeš in popaš :rolleyes: A bi to uspel?

LP

Z navadni printerom tega nikol neboa naredo pa da si jezus smo mi to pri praksi delali pa ni uspelo.......Lahko ti samo naredijo v tiskarni al tam ki ko tiskajo na prozorni ofset

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi ce bi ti uspelo bi se vidla barva samo na beli podlagi. pa s temi inkjet printeri ne gre tiskat na gladke povsine. anyone got color laser? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če boš dal ti nalepko v laserja se bo ta stopila in ti pokvar laserja!

Jst sm šov pogledat kolk stanejo folije in prozorna stane 650sit bela pa 100sit. To so prov folije za brizgalne printerje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno, sam zakaj potem prodajajo prozorne folije za inject tiskalnike?

Sj bi brobu sam je kr mal velik tistih 600sit sa eno folijo :huh:

Kaj pa folija za zveske, a je je trpežna na sonce, vodo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista za zvezke je pregladka, tista za inkjet pa je namenjena za printanje prosojnic. najboljse je sa sprintas na navaden papir, pol pa ga na eni strani prelepis s folijo za zvezke, na drugi pa z obojestranskim lepilnim trakom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz česa bi se dal nardit tak "spoiler" obijač, podobno kot majo nekateri aeroxi?

Mal sm mislu na steklena vlakna, kaj vi mislte?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz česa bi se dal nardit tak "spoiler" obijač, podobno kot majo nekateri aeroxi?

Mal sm mislu na steklena vlakna, kaj vi mislte?

LP

ki si še te ti vido spoiler na aeroxi?????? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!