Skoči na vsebino

zunanji videz skuterja


..::NRG::..

Priporočene objave

če maš staro čelado jo nesi k enemu, da ti nardi kak dober airbrush

za vizir pa še nisem vido, da se da farbat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj Pero zaj sn se spomno kaj ce bi dal oni film gor ko smo se v hajdosah snemali???Samo bojo tak od smeha crknli ko bojo culi komentare od Goloba pa debato med Matejom pa Linotom o suhih :P :P :P

prnesi da vržem gor na server

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja to morš obvezno gor ruknit!! ;)

Onemu zgoraj:

Takih vizirov tu pri nas ne dobiš (niso sicer prepovedani, tako kot zatemnjeni, ker se skoz skoraj normalno vidi), dobiš pa take špegle pri Stupitu v MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj Pero :) Odpri servis - Predelava čelad. Če boš keremu tako lino noter naredo sem ziher, da bo poleg tebe edini primerek, ki se mu bo zdelo, da je voznik v tanku T55 :) Jas pa si bom sveder kupo pa bova z Robijem vgrajevala Las Vegas diode po čeladah, kombinezonih, na spodnjih plastikah skuterjev itd.

Staaaaari, kaki jaki team! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj Pero :) Odpri servis - Predelava čelad. Če boš keremu tako lino noter naredo sem ziher, da bo poleg tebe edini primerek, ki se mu bo zdelo, da je voznik v tanku T55 :) Jas pa si bom sveder kupo pa bova z Robijem vgrajevala Las Vegas diode po čeladah, kombinezonih, na spodnjih plastikah skuterjev itd.

Staaaaari, kaki jaki team! :D

oky jas sn za akcijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zatemnjeni so prepovedani? ne poznam nikoga ki bi mel zaradi tega tezave. pa zakaj jih potem sploh prodajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj Pero :) Odpri servis - Predelava čelad. Če boš keremu tako lino noter naredo sem ziher, da bo poleg tebe edini primerek, ki se mu bo zdelo, da je voznik v tanku T55 :) Jas pa si bom sveder kupo pa bova z Robijem vgrajevala Las Vegas diode po čeladah, kombinezonih, na spodnjih plastikah skuterjev itd.

Staaaaari, kaki jaki team! :D

Ok pri meni lahko mamo delavnico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj Pero :) Odpri servis - Predelava čelad. Če boš keremu tako lino noter naredo sem ziher, da bo poleg tebe edini primerek, ki se mu bo zdelo, da je voznik v tanku T55 :)

Dans sn bil z sosolco v Holmsu na pijaci pa je bil en z skuterom tam pa je mel celado celo preobleceno v plis od medeka da bi ti to vido Tomaz jaz sn skoraj crkno od smeha edina skoda da nisn mel digitalnega polek v solo :( Tak da ce bi se Pero polek postavo bi bla konkurenca :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj Pero :) Odpri servis - Predelava čelad. Če boš keremu tako lino noter naredo sem ziher, da bo poleg tebe edini primerek, ki se mu bo zdelo, da je voznik v tanku T55 :)

Dans sn bil z sosolco v Holmsu na pijaci pa je bil en z skuterom tam pa je mel celado celo preobleceno v plis od medeka da bi ti to vido Tomaz jaz sn skoraj crkno od smeha edina skoda da nisn mel digitalnega polek v solo :( Tak da ce bi se Pero polek postavo bi bla konkurenca :D :D :D :D :D

pa toti ma neke rdeče skuter, kmyco al neke takiga ne??? :D

toti hoji na našo šolo :D

aja btw, popravo sn zgodovino :D niam popravnih :D juhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si te noče dat rdečih led diod spodi pa bi bil ko Najtrajder? :)

ti se smejiš, jas pa bom dobolj nor da si bom to narejo :D

aja tak btw, ko dobim novo čelado, bom toto čist sfriziro:

- prevleko od kauča, ki zgleja tak kot od medveda dlaka, bom izrezo (ker je ne rabimo) in bom jo prpelo na čelado

- potem pa še led diode prijejo :D

jas res mislim :D :P

ja to pa si pred seršom vido ne....

tak da to ni tvoja zamisel :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj Pero :) Odpri servis - Predelava čelad. Če boš keremu tako lino noter naredo sem ziher, da bo poleg tebe edini primerek, ki se mu bo zdelo, da je voznik v tanku T55 :)

Dans sn bil z sosolco v Holmsu na pijaci pa je bil en z skuterom tam pa je mel celado celo preobleceno v plis od medeka da bi ti to vido Tomaz jaz sn skoraj crkno od smeha edina skoda da nisn mel digitalnega polek v solo :( Tak da ce bi se Pero polek postavo bi bla konkurenca :D :D :D :D :D

Ja, danes sn ga vido! :) Še tak čudno, da sn živ, ker dejansko sn skoro crkno od smeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa itaq ni problema....skoz celo leto te itaq dobi 3x dež, tko da ga ne bi blo niti trebal zalivat :) :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je, če se po dežu voziš, ker ga preveč namakaš. Pol je boljše kako enolončnico gor met :) Al pa barbiko si gor zalimaš, ko ma rdeče diode v okah :) Pizda, mam idej... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniku primerna... :D

Cuj kaj pa bi te golobi na celado gor dali?? :D

Onega debelega belega možiclja, ki se sveti na tovornjakih, je pa zaščitni znak Michelina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!