Skoči na vsebino

Samomor


AREA

Priporočene objave

madona saj nisi resen!!!!!!!!!!!!

Pa čaki saj si še tisti fant, ki sem ga spoznal vedno nasmejan in neustrašen ki je motor registriral v času, ko jih je že večina odjavilo iz prometa ?????

Je res da tisti, ki govori na koncu ne naredi samomora in rabi le malo pozornosti, vendar AREA zbudise!!

Kako si sploh pomislil na tako sebično stvar!!

meni je sošolec v 4 letniku konec šole, ko je imel že vse ocene zaključene in v bistvu končal šolanje, se zapelav v gozd, dal cev na avspuh od jugeca in gasa. :( :(

In potem pogreb - a ti sploh veš kako je prizadel druge ljudi, ki so ga imeli radi in ljubili!!!! Vedno te nekdo ljubi, ki ga boš prizadel! In kaj se nočeš na TDM-u vidit ??????

Mah kaj naj ti rečem po pomoč se lahko k vsakem zatečeš, ponudb imaš že kar neki, tako da jih pokliči (tudi mene če ti bo volja) in ni je juhe ki se poje tako vroča kot se skuha

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area...a pobaševa stvari skrampama s knjizic ves gnar in spizdima za par let ko Benka... B) :D ...jaz ze iscem spremljevalko..kaka prostovolka ;) ...pa saj bo..še vedno je blo... ;) drzi se!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud men se je sosolc vbil, ga je ICS zgazu... :( :( :(

take tuge se v celem lajfu nism vidu!! :( :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne.

Nič svojega sanjskega motorja kupit, pa se v steno zabit. Je bolje moj sanski motor kupit, pa se potem z mojim starim v steno treščit.

Če pa ti manjkata tista 2,7 mio, kolk jih rabiš za motorina mojih sanj........šment potem........

Druga opcija pa je, da mi pomagaš malo po forumu pizdit........sam ne preveč, da neboš še veselja dobil....... <_< .......pa potem nebomo imeli nič več za v črno kroniko pisat (motorist izgubil oblast nad motorjem......skandalozno, šokantno......more, more!!! I want more blood... :ph34r: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze kdo pomislo na to opcijo? Trenutno si ful zelim da ne bi nikol obstajal...da ne bi noben zaloval za mano, da bi preprosto izgino, kot da me nikol ne bi bilo, da se ne bi vec zbudil...poln kurac mam vsega :ph34r:

Dobrih misli in ponudb pomoči imaš veliko. Odločitev je tvoja (globoko vdihni, pa pamet v roke in glavo).

Moje mnenje:

bolje je obstajati in si reči: Hvala bogi da s'n živ in lahko s prijatelji in ostalimi najbližjimi uživam (in trpim) v vseh mogočih malenkostih (najboljša jed; motorji - vožnja, šraufanje,...; srečanja; tvoja simpatija - punca, žena;otroci;...........; in temu vsemu si se pripravljen odpovedat predčasno zaradi ...............?!?!?!?!?!?????).

kot pa

biti angelček tam gori nekje, ki bi opazoval svoje prijatelje in najbližje ter si mislil: kaj bi dal, da bi z njimi laho v življenju trpel in užival, samo da bi vedel, da sem ŽIV.

Skratka drži se ;) .

Tisti, ki ste mu obljubili, da ga boste v roke vzeli, pa kar na delo, če ga te moreče misli še niso zapustile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pa v takih stanjih - ali pred njimi - alkohol in podobne zadeve niso ravno najboljši partner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze kdo pomislo na to opcijo? Trenutno si ful zelim da ne bi nikol obstajal...da ne bi noben zaloval za mano, da bi preprosto izgino, kot da me nikol ne bi bilo, da se ne bi vec zbudil...poln kurac mam vsega :ph34r:

Vsi imamo trenutke (tudi obdobja), ko nas obhajajo podobne misli. Iz lastnih izkušenj ti svetujem, da se v takih trenutkih ne zapiraj vase. Pokliči prijatelje, obišči znance, pogovarjaj se, zapij se ga z njimi... Meni npr. pomaga fizični napor: tek, kolo...Privošči si tisto, kar si želiš in lahko narediš TAKOJ.

Postavi si nove cilje. Osredotoči se na stvari, ki so ti v veselje in pusti pri miru področja, ki te obremenjujejo. Ko boš načrpal dovolj energije, se jih boš pač znova lotil.

Bodi sam svoj psihiater.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze kdo pomislo na to opcijo? Trenutno si ful zelim da ne bi nikol obstajal...da ne bi noben zaloval za mano, da bi preprosto izgino, kot da me nikol ne bi bilo, da se ne bi vec zbudil...poln kurac mam vsega :ph34r:

Dragi Area.... :)

Veš jaz imam v pisarni na steni nalimano takole sporočilo:

Naj se zgodi kar se hoče,

ko ti gre vse narobe,

ko je vse proti tebi,

ne pozabi....

da te tam nekje čaka en srček,

ki te ima rad.

Včasih si ga večkrat preberem.... pomaga.... verjemi mi... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žabček.......nič ni tako črno kot mogoče trenutno zgleda......

Pazi nase, pa pokliči kaj......

Alla B)

P.S. Povebilo na sladoled še vedno velja..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je Tvoje.

Z njim lahko počneš karkoli hočeš.

Vsaka oseba je stoodstotno odgovorna za vse, kar doživi.

Vsaka misel, ki se nam rodi v glavi, ustvarja našo prihodnost.

Točka moči je vedno v sedanjem trenutku.

Vsako osebo muči občutek krivde in sovraštvo do samega sebe -

temeljna misel vsakega od nas pa je : "Nisem dovolj dober."

Ampak - to je le misel in misel lahko spremenimo.

Dragi Area, bodi voljan začeti se učiti ljubiti sebe.

Odobravanje in sprejemanje sebe je ključ do pozitivnih sprememb. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogromno srečnega in veselega te v življenju še čaka. Bodi radoveden in naj te želja za te trenutke vodi naprej.

Tako kot te dni, te bo še kdaj čakala hijena mrhovinarka.

Ne verjemi ji, se samo reži in in brez boja zmage si želi.

Ne daj ji veselja, saj hitro proč zbeži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES bom iz svojega dnevnika izbrisala

dva dneva: VČERAJ in JUTRI.

VČERAJ je bil za učenje,

in JUTRI bo posledica,

tega kar lahko storim DANES.

DANES se bom soočila z življenjem,

v gotovosti, da se ta dan

ne bo nikoli vrnil.

DANES je zadnja priložnost,

živeti moram intenzivno,

kajti nihče mi ne more zagotavljati,

da bom videla jutrišnji sončni vzhod.

Danes bom dovolj pogumna,

da ne bom preskočila priložnosti,

edine možnosti za uspeh.

DANES bom vložila svojo najdragocenejšo stvar: ČAS,

v svoje najbolj transcendentalno delo:

ŽIVLJENJE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

av-656.gif

hmmmmm, Kiki ma ZLO zanimiv avatar... ...mi kr vrne voljo do lajfa... ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša jed; motorji - vožnja, šraufanje,...; srečanja; tvoja simpatija - punca, žena;otroci;...

haha to si pa zaj dobro napisala...

jem zadnji cas res dosti, oz. dosti prevec, kam to vodi pa tak vsi vemo...

motor = u kurcu

voznja = odpade

sraufanje? sem ga mel v zadnjem casu tolk da se ti se sanja ne :ph34r:

simpatija? punca? zena? kaj je ze to? :rolleyes:

otroci?...se na misel mi ne pride :blink:

hvala vsem ki ste kaj napisali...kaj naj recem...pa nic ne bom reko, ker karkoli bi reko bi blo mimo...vsake pol ure se drugac pocutim...no, zivim pa se...ce to kaj pomeni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem ki ste kaj napisali...kaj naj recem...pa nic ne bom reko, ker karkoli bi reko bi blo mimo...vsake pol ure se drugac pocutim...no, zivim pa se...ce to kaj pomeni :P

Kot sem že povedal - forum ni tvoj psihiater... Psihiatra dobiš, če greš k zdravniku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš k zdravniku ...

ja, se vemo kak to zgleda <_< v prvih desetih minutah te proba z najbolj bedastimi vprasanji kar si jih je mogoce zmislit mentalno zjebat da bi lazje dokazal svojo teorijo o tvojem dusevnem propadu, ob vsem skupaj se grozno naslaja...potem, ko si ze besen kot ris te vprasa ce te se kaj muci...na koncu pa ti da roko, zaigra en prisrcen nasmesek in rece da "s tabo ni nic kaj narobe"...vseeno ti pa za vsak slucaj predpise eno hudo dozo antidepresivov in redne kontrole na 3-4 tedne...tolko o t.i. psihologih in psihiatrih :lol:

Sym, vseeno hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že povedal - forum ni tvoj psihiater... Psihiatra dobiš, če greš k zdravniku ...

Tule se pa malce motiš, Sym. Med najboljšimi načini zdravljenja stisk je zdravljenje ljudi z ljudmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

talkin' 'bout suicides - tura Celje-štore-šentjur-grobelno-šentvid-šmarje-zibika-šmarje-šentvid-ponikva povprečje 97,1 km/h! B) :rolleyes: ;) :ph34r: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že povedal - forum ni tvoj psihiater... Psihiatra dobiš, če greš k zdravniku ...

Tule se pa malce motiš, Sym. Med najboljšimi načini zdravljenja stisk je zdravljenje ljudi z ljudmi.

Ja, ampak fora je v tem ,da mora zdravljenec pač malo več povedat kot le to, da je v badu in da bi se rad izblinil s tega sveta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak fora je v tem ,da mora zdravljenec pač malo več povedat kot le to, da je v badu in da bi se rad izblinil s tega sveta...

Pravzaprav ni nujno potrebno. Za "nas" je pomembno le vedeti, da je nekdo v badu. Razlogi niti niso toliko važni. Vprašanje je, če jih bo tisti, ki je v badu, znal opredeliti, drugače bomo vsi skupaj brcali v meglo. Kar je važno, je to, da skuša vsak od nas podoživeti nek svoj pretekli bad, analizirati, kako ga je presegel in svojo pozitivno izkušnjo podati človeku, ki je v stiski. To je vse. Ostalo bo moral opraviti t.i. "zdravljenec" sam. Če se bo tako odločil, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

talkin' 'bout suicides - tura Celje-štore-šentjur-grobelno-šentvid-šmarje-zibika-šmarje-šentvid-ponikva povprečje 97,1 km/h! B) :rolleyes: ;) :ph34r: :blink:

Hehe, dej naslednjič malo na Vzhodno obrobje ljubljane prid. Te vabim na pijačo v garažo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!