Skoči na vsebino

Samomor


Priporočene objave

Zdaj, če se nekdo......

..........

.............................sigurno ne!

Poučno branje! B)

Še najbolj gvišna varianta pa je, da se oseba poda na večerjico z dr.H. Lecterjem. Trenutno je sicer odsoten. Mislim da kvihta v svojem malem fitnesu. Zvečer bo prav zdravo lačen. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pristaš visoko profesionalnega pristopa vsakemu početju! Nadalje priporočam osebi, ki se je recimo odločila za obešanje, da se oskrbi z 10mm vrvjo. Priporočam nakup v Portoroški, Izolski ali Koprski marini...ali v kakšni drugi trgovini z nautičnimi pripomočki. Sama dolzina vrvi je odvisno od kje bo postopek izpeljan. Spet nadalje priporočam, da naj bo sam padec razmeroma visok-ze zaradi prvotnega mnenja: Zlomit si tilnik in ne se zadavit! Z lubrifikacijo sem mislil: malenkost podmazati tisti del vrvi, ki bo drsela skozi zanko! Vrat ne sme priti do dotika z mastilom. Najboljše je dati kakšno ruto ali robec okloli vratu in potem namestiti vrv. Vozel vrvi naj pritiska na točko nad tisto špičko, ki ti štrli nad hrbtom (ne vem al jo mam sam jaz!) Ne izbirat javna prizorišča kot so balkoni blokov in podobno-zmanjšuje moznost uspeha, in je tudi v slabem okusu! Najboljši izbor je kakšen prednedavno postavljen kozolec, kjer si lahko relativno siguren, da so traverze še vedno dovolj elastične (neprhke) in bojo zdrzale silo zatega pri padcu! ZELO, poudarjam, ZELO pomemben je izračun dolzine vrvi! Če je recimo vrv predolga, se lahko zgodi, da oseba pade na noge in mu piščali pogledajo skozi kolena-v skrajnem primeru to pomeni lahko amputacija obeh nog.

Mislim! Oseba ni pripravljena na doskok, kot pri recimo pristajanju s padalom.

Glede samomora z pištolo pa priporočam, da se ne komplicira kaj dosti! Drziš jo v roki enako kot jo drziš pri streljanju v tarčo ali karkoli. Iztegneš roko v polozaj, ki ga uporabljaš, da bi kaj ustrelil pred sabo, nato skleneš komolc in cev nasloniš na nebo v ustih (ne predaleč, ker lahko pride do gag efect-a, in lahko bruhaš!) ze naraven polozaj roke ti bo zadal pravilno trajektorijo metka, ki naj bi bila po vseh pravilih: vstop metka skozi ustno nebo...izstop pa nekje skozi tisti pločšati del temena glave (ne vem al mam spet samo jaz takšen del glave!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@J :

* priporočljiva kvaliteta maziva za vrv ?

* katera in kakšen kaliber naj bo pištola

A brezbolečinska metoda da zaspiš - zastrupljenje s CO ne pride v poštev ?

Najbrž ti moderni avtomobili tolk mal strupenih snovi vklučno s CO spuščajo, da se tud zaplinit ne moreš več, razen če nimaš kakšne predpotopne kripe.

Kaj ti še sploh preostane. V vodo ne moreš skočit pri tem vodostaju, razen da si noge polomiš ni efekta.

V bistvu dober samomor naredit je kar umetnost.

Samomor iz zasede, tako da ne pričakuješ in si takoj fertik, bi bilo kar v redu.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki bi pa popravu- če uporabljaš pištolo (ali še boljš puško aka kalašnikov ;) ) je najboljš da naštimaš vzvod, ki sproži orožje, ki je postavljeno par metrov pred tabo, tako dosežeš maximalen učinek, ker začne krogla bolj vibrirati kot pri ustju cevi :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma čega ba bolan, ša je tebi, nema zanata bez alata :P ;)

Za mazilo bi priporočal mešanico parafina in čebeljega voska, torej nekaj s podobnimi svojstvi, kot zadeva, ki se uporablja pri Batik-u!

Pištola vsaj en Glock 9! Vsaj po mojem no, ampak o okusih se ne razpravlja, kot smo ze neštetokrat razpravljal!

K**** pa teli ekologi, še garazo ne moreš pošteno zakadit!

Tole "iz zasede" bi se mogoče splačalo poštudirat! Kakšnega killerja najameš!

Samo je tudi problem, da naletiš na kakšnega res dobrega, in ko se ti slučajno premisliš, on niti noče slišat o tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v potoku znoja boš videl, da obstaja sto sonc in misli bodo enostavne in jasne in vedel boš da jih je res toliko.

V potoku znoja boš tako na realna tla padel, da boš videl, kako lepo je tisto eno sonce, ki nam sveti tam gori... In ne boš sanjal o tem, da bi jih rabil še 99, kajti zadovoljen boš že s senco enega samega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikokrat sem premišjevala o samomoru..oziroma bolj o tej varianti ki jo je omenil area...da bi preprosto izginila in nikoli obstajala, danihce ne bi zaloval za menoj.....pa sem potem ugovtovila da se mi je kljub trenutnemu sranju k ise mi je dogajalo in nakoncu privedlo do te+h misli...dogajala tudi kopica krasnih stvari ki sem jih bila in sem se vedno vesela in jih ne bi zelela izgubit ali pozabit...skoda bi bila ce ne bi nikoli obstajala in se te stvari ne bi nikoli zgodile.....

..poleg tega imam prijateljice in prijatelje s katerimi smo imeli nepozabne trenutke katerih bi bilo škoda če nikoli ne bi obstajali......in kdo ve koliko jih še bo.....majhni ali veliki...škoda če bi jih zaradi svoje slabe volje obsodila na neobstoj.

v resno depresivnih trenutkih pa definitivno psa pa superge pa laufat!....al pa mačka počohat...ful pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v potoku znoja boš videl, da obstaja sto sonc in misli bodo enostavne in jasne in vedel boš da jih je res toliko.

V potoku znoja boš tako na realna tla padel, da boš videl, kako lepo je tisto eno sonce, ki nam sveti tam gori... In ne boš sanjal o tem, da bi jih rabil še 99, kajti zadovoljen boš že s senco enega samega...

A si kdaj ves oznojen spraskan do kosti, padel na tla, na živi kamen, nato s suhimi ustnicami in srepečim pogledom zazrl navzgor, da bi njega, ki kriv je te tlake uzrl. Skozi natričetrt priprte veke si začutil bleščavi vir svetlobe, katerega snop te je prebadal kot da bi od sto in tavžent sonc prihajal.

Zadnja misel ti bila je samomor.

Daj mi moč in možnost, da dobim kretena, ki kriv moje te je muke.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te eksplozije na soncu, sončni viharji, sončne pege, radiacija. Sploh ni fora imet "cool" sončna očala, ampak vedno izbrat takšna, ki ti nudijo karseda najboljšo zaščito!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem razmišljal (že dolgo nazaj) da bi samomor naredil ker me je zanimalo kaj je po smrti, pol pa sem ugotovil, da bi verjetno težko povedal potem kaj je bilo in sem misel opustil. poleg tega pa me je begala misel, "kaj če imajo krščani prav pa bom res šel v pekel, eh bom še malo na tem svetu, da če grem v pekel saj vem zakaj bom šel!!!" ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi una bela svetloba pred smrtjo je menda ze znanstveno razlozena. Nekako gre v smislu, da dobiš en takšen "rush" adrenalina, endomorfinov in kaj ti jaz vem kaj....., da si potem ves high in zblojen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pekel je edino mesto kamor naj bi odpotoval po samomoru in najbrž je mišljeno to kot nagrada za vložena jajca v dejanje. konec koncev te ne bodo vsega krvavega in zpacanega buzeranti v belem okrog prenašali ampak tisti, ki vedo kaj je delo. Pa na toplem si, prešuštnice so v tvoji družbi, morala ni več ovira (kot da je kdaj bila)....etc...

Zadnjič sem prebral eno dobro - Jezus je tovornjak namenjen v božje kurbišče. Torej s pomočjo Jezusa in njegovega novačenja greš direktno v pekel. Dobra natega ne? Za vse potencialno željne razvrata - go and kill yourself. Pa še ostalih ne morijo tukaj....

Hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem razmišljal (že dolgo nazaj) da bi samomor naredil ker me je zanimalo kaj je po smrti, pol pa sem ugotovil, da bi verjetno težko povedal potem kaj je bilo in sem misel opustil. poleg tega pa me je begala misel, "kaj če imajo krščani prav pa bom res šel v pekel, eh bom še malo na tem svetu, da če grem v pekel saj vem zakaj bom šel!!!" ;) :P

Kakorkoli, v peklu boš imel sigurn boljšo družbo.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA pa brez komentarja. BTW, kje pa je, da ni slučajno preveč vas brau? Pri takih idejah in domišljiji človek nikoli ne ve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Kakorkoli, v peklu boš imel sigurn boljšo družbo.

:D

Sploh pa, a ni boljše pekel zaslužiti na kakšen boljši, lepši način??? ;) B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pristaš visoko profesionalnega pristopa vsakemu početju! Nadalje priporočam osebi...

k smo glih pri metodah in perfekcionizmu:

najizvirnejši in najbolj zanesljiv pristop je po moje imel nek ljubljanski mizar

sezul je čevlje

se vlegel v prešo za lepljenje fornirja na iverke

in s palcem na nogi pritisnil stikalo

"puhhh" je rekla preša

v naslednji sekundi

pa on:"pokhrrrprrr"

ko so zmerili debelino palačinke, ki je ostala od njega:

natančno 10mm

na tako debelino je bila nastavljena preša

:mellow:

nečednozanesljivemetodepress

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim.......ja, dajte še kak recept za samomor napisat........da, če še koga prime, da bo mel več receptov tlele zbranih, pa bo lažje zadevo opravil........

Trikrat hura........ <_<

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area - tebi sem privat pisal ze ... head up!

Ostali pametnjakovici z "recepti" za samomore - zdravt se pejte ... bolno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolno?...no dajte zdaj še definirat "normalno"! - ne gre a ne? Tema je po mojem ze dlje od Areainega problema!

Sicer pa obstajajo bolj enostavni načini, in eden od teh je, da se pustiš zmrznit v naravi! Gre takole: Pozimi greš nekam v hribe in si najdeš en prijeten kotiček z razgledom. Se vsedeš, čičaš in čakaš. Najprej te zebe "no shit :rolleyes: !, treseš se, zobje šklepetajo...potem pa čez nekaj časa izginejo vse skrbi, bolečine in počasi utoneš v prijeten spanec...........pa še konzerviraš telo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thank you, but no, just had myself a nice meal!

No glede zime je pa tako! Vedno je kje na svetu dovolj mrzlo in stane ena letalska karta do tam. Tudi nebi podcenjeval moznost podhladitve v Alpah sredi poletja!

Čisto resno sem bil pa večkrat v Bad-u (sem tudi Area-u po PM-u povedal!) in sem imel poln kufr vsega. Še vedno mi vsake toliko pride, da imam poln kufer vsega! Sem pa bil ene parkrat v zivljenski nevarnosti (sem tudi nekje omenil, da sem bil zrtev poizkusa umora!) in me je vmes rešil nagon po samoohranitvi.

Moram rečt, da sem med nevarnostjo na trenutek pomislil čisto lezerno "mah dost mam, sploh se ne bom trudil, zakaj le?" Ko sem prebrodil razne zivljensko nevarne krize, sem si vedno potem rekel "Ma kako je lepo zivet, kakšen fajn darilo je tale lajf, kdorkol mi ga je ze dal" Pogledaš malo majhne čisto nepomembne stvari, naravo, zvoke, vonjave... in najdeš samo lepoto v njih!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ma kako je lepo zivet, kakšen fajn darilo je tale lajf, kdorkol mi ga je ze dal" Pogledaš malo majhne čisto nepomembne stvari, naravo, zvoke, vonjave... in najdeš samo lepoto v njih!

Problem depresije je, da ti hormonski in drugi mentalni filtri onemogočajo videnje lepote in prijetnih stvari, ker te prežemajo stiske, strahovi, črne misli...

No, seveda je odvisno, kako definiramo depresijo. Lahko je klinična depresija, lahko pa je "depresija" as in "bad mood". ČE je nekdo v bad moodu, so misli o samomoru in njih izražanje navaden egotrip in samopomilovanje, če so take misli in pisanja posledica klinične depresije, pa noben nasvet v smislu "cheer up mate" ne pomaga.

Howk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa se že misli kdo fentat, nej se fenta, tko da bo usaj neki cajta u središču pozornosti: npr. da se izstreli u vesolj oz. da ga rusi odvržejo na luno :D . Glede pekla nebes in vic pa je en navadn bullshit, zato ker ljudje nimmo duše ampak podedovane in naučene možganske odzive. Lajf pa smo si zajebali sami, ker je biu človek pač radovedno bitje in je začel ščasoma vedno bolj globje razmišljat in zdej smo tle-zakaj sploh živimo??? Če samo ne bi bli taki firbci, bi zdaj lepo po hostah nabirali jagode in naskočli vsako babo, k pride mim ;) :D :ph34r: . Ne vem zakaj pa se en folk hoče ubit, sej bo itak enkrat umru. Če pa boš živu še neki cajta lahk pa še mal uživaš, pol itak ne boš vedu zase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!